Rat u Ukrajini (17)

Koji od tri ishoda vam je najverovatniji?

• Ukupno glasova
    130
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

sumnjivo lice

Buduća legenda
Poruka
42.244
Pogledajte prilog 1265846

Dobro u prvih 3 je.

Naša braća Ameri su tu presudni u spasavanju starog kontinenta od moskalskih glodara
nije ni medju prvih pet.Nemacka salje ne borbena sredstva,sanitetski materijal, odecu ,nesto vozila,i poslala je cevnu PVO ,ali to je sve ne borbeno. PZH 2000 u smesnim kolicinama od tipa ofanzivna sredstva.Po pitanju borbene tehnike,ofanzivne,Poljska i Ceska su uputile x veci broj opreme,cak je i propala Grcka poslala oklop.
To vi ljubitelji grafikona i sarenih slicica ne razumete,ali znate da kopirate i vicete Muuuu

Tvin Konza

Veoma poznat
Poruka
14.352
nije ni medju prvih pet.Nemacka salje ne borbena sredstva,sanitetski materijal, odecu ,nesto vozila i PZH 2000 u smesnim kolicinama.Po pitanju borbene tehnike,ofanzivne,Poljska i Ceska su uputile x veci broj opreme.Cak je i propala Grcka poslala oklop.
To vi ljubitelji grafikona i sarenih slicica ne razumete,ali znate da kopirate i vicete bleee
Zapravo bi Amerika mogla da poveća pomoć procentualno gledano

Naime za sada su šamarali Putina sa 1% budžeta

Marin83

Domaćin
Poruka
3.304
nije ni medju prvih pet.Nemacka salje ne borbena sredstva,sanitetski materijal, odecu ,nesto vozila,i poslala je cevnu PVO ,ali to je sve ne borbeno, PZH 2000 u smesnim kolicinama od tipa ofanzivna sredstva.Po pitanju borbene tehnike,ofanzivne,Poljska i Ceska su uputile x veci broj opreme,cak je i propala Grcka poslala oklop.
To vi ljubitelji grafikona i sarenih slicica ne razumete,ali znate da kopirate i vicete Muuuu
Ne sramoti se...Njemačka šalje zamjensko oružje svim NATO zemljama koje imaju sovjetsko oružje, koje se onda proslijedi u Ukrajinu. To je neposredna Njemačka pomoć, a ne vodi se pod pomoć Ukrajini jer je preko posrednika.

https://deaidua.org/en/ringtausch.php

https://deaidua.org/en/statistics.php

2 milijarde eura vojne pomoći, milijardu financijske pomoći, milijardu humanitarne, milijun izbjeglica iz Ukrajine je primila Njemačka, 200000 ukrajinske djece ide u njemačke škole, 320k Ukrajinaca izbjeglica je dobilo posao u Njemačkoj.

Poruka
15.631
Ne , ne znam da sastavljaju "bombasticne liste". Svaki gubitak ima sliku, imas oci
Da, ima, samo se ne vidi da li nije bilo slikanja iz više uglova, a kao i da jeste, i nije ti palo na pamet da za razliku od lostarmour-a ne stavljaju serijske brojeve uništenog, niti jedinice i ostalo. Jednostavno baš svaka stavka je brojana 2 do 3 puta.

Poslednja izmena:

sumnjivo lice

Buduća legenda
Poruka
42.244
Ne sramoti se...Njemačka šalje zamjensko oružje svim NATO zemljama koje imaju sovjetsko oružje, koje se onda proslijedi u Ukrajinu. To je neposredna Njemačka pomoć, a ne vodi se pod pomoć Ukrajini jer je preko posrednika.

https://deaidua.org/en/ringtausch.php
glupi stvore,postavi listu opreme koju je Nemacka poslala Ukrajini.Da li je cak uputila i Leoparde iz svojih rezervi, koje je zabranila Spancima da ih posalju u Ukrajinu ?Spanci hteli da posalju, Nemci rekli Njet
Toliko si supalj da nakacis link po kome je nemacki Leopard preko Ceske poslat Ukrajini.14 Leopard 2A4 & 1 Büffel
cz.svg

Da li je do danas primecen i jedan Leopard u Ukrajini izuzev kod Apatina ?

KraNp

Poznat
Poruka
9.067
Sitno žvaće pedu gaće. ;)
Не знам јер сам имао само 4-5 искустава тог типа. Од шока ми се телко укопа и стојим десет секунди и гледам око себе. Уопште ми не пада на памет да тражим заклон. После ми један деда, стари ратник рече да се бацим у први заклон са што више страна бетона који пружају заштиту а кад сам у кући да ми увек столице буду враћене испод стола ако морам у секунди да се бацим на патос. Он гледао како су неки изгинули јер су се саплитали од намештај кад би граната погађала близу куће. И да не трчим нигде из добро заклона јер се у том бежању највише и гине. Каже.....помоли се Богу или сачекај да те смрт покупи у заклону.

Marin83

Domaćin
Poruka
3.304
Toliko si supalj da nakacis link po kome je nemacki Leopard preko Ceske poslat Ukrajini.14 Leopard 2A4 & 1 Büffel
Da li je do danas primecen i jedan Leopard u Ukrajini izuzev kod Apatina ?
Ja mu lijepo napišem Njemačka šalje svoju opremu NATO zemljama, a one Ukrajini sovjetsku opremu. A on meni jel primjećujem koji Leopard u Ukrajini :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: Meni je neugodno koliko ti je mali kapacitet razumijevanja svijeta oko sebe. Ne pada mi više napamet troši vrime. Uživaj!

Mej bregami

Buduća legenda
Poruka
34.419
Kako lažeš bezočno i bestidno kao pravi nacista.

Agent CIA koji je prvi ispitao Saddama Husseina: U Iraku nije bilo hemijskog oružja​

WASHINGTON (AA) - Bivši agent Centralne obavještajne agencije (CIA) John Nixon, koji je prvi ispitao svrgnutog iračkog lidera Saddama Husseina, izjavio je kako su nakon ispitivanja koja su trajala više od dva mjeseca donijeli zaključak da u toj zemlji nema hemijskog oružja, javlja Anadolu Agency (AA).

https://www.aa.com.tr/ba/dnevni-naslovi/agent-cia-koji-je-prvi-ispitao-saddama-husseina-u-iraku-nije-bilo-hemijskog-oružja/777996
Opet jedan od tvojih postova gdje se čovjek zapita jel si ti normalan.

deda tripko

Aktivan član
Poruka
1.473
Ja mu lijepo napišem Njemačka šalje svoju opremu NATO zemljama, a one Ukrajini sovjetsku opremu. Meni je neugodno koliko ti je mali kapacitet razumijevanja svijeta oko tebe. Ne pada mi više napamet troši vrime, na ovakve lumene!:klap:
Samo prati tok novca. Stare svabske krntije idu siromasnijima, da bi se zamenili modernima koje se debelo isplati proizvoditi.
Oni siromasniji se obraduju pa svoje krntije salju dalje ukrima, siptarima i ostalima. A usput svako lepo zaradi

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.