Rat u Ukrajini (13)

Koji od tri ishoda vam je najverovatniji?


  • Ukupno glasova
    113
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ne bih voleo ni da izgube Rusi ,ni da totalno razbucaju Ukrajinu. Moja zelja je status kvo ,ovakvo stanje zamrznuto. Da li kraj rata bila smrt ili atentat na nekog od dva lidera?
Ukrajina moze da ratuje sve dok im Zapad ne "zavrne pipu", onda sledi kraj. Raspad zemlje i raspodela teritorija medju susedima.
Ne verujem da su atentati moguci na predsednike, ali vojni puc ne bih iskljucio.
 
Ebes takvu vojsku koja ostavlja svoje mrtve i ranjene na milost i nemilost zivotinja ..
pljuc.
Evo njihovog “slavnog” ZSU (VSU), non-stop dan žalosti po Ukrajini:


3C56F3A0-B5F9-45BD-B0E5-73E409A5437C.jpeg
 
Interesantan video. Umalo da pobegne. Ukrajinski tenk na čelu je dobio direktan pogodak i onesposobljen je. Za njim je išao BMP koji posada u panici napušta i beži koliko ih noge nose. Iz tenka izlazi član posade, seda u BMP i nagari prema svojima, ali ubrzo bude pogođen. Kad je suđeno, za minut te dva puta pogode u različitim vozilima.

Ovo su mine.
 
Samo se ti teši. Ušli ste u NATO kad je već njegovo sunce krenulo ka Zapadu - još dugo će, ali samo slepac ne vidi da je u relativnom opadanju.
Demografski propada pravoslavlje i Kina također...uostalom jesi ikad vidio prosječnog Kineza i prosječnog Europljanina, nisu tu usporedive veličine. netko da prosječnim penisom od 7-8 cm će biti ikome prijetnja... :hahaha:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top