Rat između Armenije i Azerbejdžana sve vjerojatniji

Jel ti umes da citas ??

Rusija ima vojne baze u Jermeniji , a Jermenija je ruskim granicarima prepustila cuvanje jermenske granice ... i Azerbejdzan tu vise ne moze nista ... osim mozda da i on uradi isto sto i Jermenija ... :super:


Naravno ima i druga opcija - da neki azerbejdzanski ,, Otpor ,, smeni Alijeva , i pusti Amerikance da koriste aerodrome i baze u Azerbejdzanu za napad na Iran ... Ali Alijev nije mutav - zna on kako amerikanci tretiraju takve ... A ni Iran nije lud da to dozvoli - vec ima frku u svom dvoristu koju mora da gusi .. Turska je vec pohapsila svoje ,, Otporase ,, - pre par dana i sad ih isledjuju u ,, Prokletoj avliji ,, ... :D

Inace Jermenija ima najsavremeniju i ubedljivo najbolju opremljenu armiju u celom regionu centralne Azije i Kaspijskog zaliva. Jednom prilikom je
Turskom premijeru palo ozbiljno napamet da upadne u Jermeniju sa svojom vojskom, takve ideje inace njemu nisu strane ali su ga njegovi vojni savetnici kao i u slucaju deblokade blokade na moru koju je izrael postavio Palestincima savetovali da odustane od te ideje jer bi to jako skupo kostalo Tursku posto je
Jermenska Armija extremno dobro i moderno opremljena cak bolje i od turske, tako da i ako je relativno mala nanela bi ogromne gubitke Turcima.....
To sam bas juce procitao na jednom YOU TUBE klipu o Jermeniji..HAYASTAN ARMENIA i nesto jos.... je naziv...???
 
Ta prica o genocidu nad Armenima je cista glupost jer Turci su ubijali vojnike a ne zene, starce i djecu.Oni su samo ubijali Armenske vojnike i nije bilo takvog genocida da su istrebljeni Armeni do posljednjeg.Ipak Armeni imaju svojui drzavu i moraju se zadovoljiti svojom drzavom i da ne diraju Azerbejdzan.Azerbejdzan nije slaba drzava i ona ce napasti Nagorno Karabakh kako bi uspostavili svoj suverenitet nad zemljom.Niko nema prava da muslimanima douzima zemlju a to su ucinili Armeni i oni se ponjsaju kao Izraelci.

Пишеш глупости, јер све је документовано и постоје неспорни докази!

Турци су купили све, од беба до стараца, значи комплетно становништво и терали их на бесконачне маршеве док једноставно не умру!

И пун ми те више **** и твоје џихадске пропаганде!
 
Samo imam da kazem dok se ratovalo macevima, sabljama i toljagama muslimani su bili neprikosveni borci i uvijek su pobjedjivali a otkad se otkrio barut i moderno oruzje muslimani ne mogu da se ukljuce u trku sa naoruzanjem i zato mogu male drzave da prijete muslimanima.Ali ipak nadam se da ce se i to promineniti i da ce muslimani uspjeti da nadgrade svoje naoruzanje da budu normalno jaka zemlja u vojnom smislu.Inace mislim da su Turci jaci od Armena i mislim da bi mogli ratovati protiv malene Arnmenije koja sanja o nekdasnjem carstvu Armenije.
 
Само се ти минго зезај..
Има да буде на крају ово.

imgB.asp_.jpg
 
Samo imam da kazem dok se ratovalo macevima, sabljama i toljagama muslimani su bili neprikosveni borci i uvijek su pobjedjivali a otkad se otkrio barut i moderno oruzje muslimani ne mogu da se ukljuce u trku sa naoruzanjem i zato mogu male drzave da prijete muslimanima.Ali ipak nadam se da ce se i to promineniti i da ce muslimani uspjeti da nadgrade svoje naoruzanje da budu normalno jaka zemlja u vojnom smislu.Inace mislim da su Turci jaci od Armena i mislim da bi mogli ratovati protiv malene Arnmenije koja sanja o nekdasnjem carstvu Armenije.

Cus, nesreco ne diraj nam bracu pravoslavce. Zar si zaboravia da smo i mi nekada bili pravolsavni narod?? Ne brukaj familiju svoju !!
 

Back
Top