Rast ekonomije u 2019. 4%, nezaposlenost smanjena na 9,5%

Nezaposlenost je toliko mala na birou. kad pogledas oko sebe vidis da je mnogo veca.

Ukupan broj zaposlenih u četvrtom kvartalu 2019. godine iznosio je 2 202 635 lica
U Srbiji imas 6 982 604 ljudi.
U Srbiji imas 4 573 672‬ radno sposobnih.

Realno nezaposlenih ‭2,371,037‬ ljudi a ne 300 000.

Prosta racunica pokazuje da je nezaposleno tacno 48%.

I to nakon sto smo od poslednjeg popisa 2011. spali sa 7 186 862 stanovnika spali na 6 982 604 sto je 200 000 ljudi manje. To je procena od pre pola godine sada je brojka bar 220 000.

Svi linkovi su na sajtove drzave. Kapiram da par stotina hiljada ljudi i ne mora da radi... ali razlika od 2 miliona je frapantna.
Pa ti si po brojnim temama drzao predavanja kako je tebi vlast od Vucica Bogom dana
 
To već nije sramota i zato treba zatvoriti NSZ i svakom dati poso.Jasno ko god nađe bolji poso ili bolje pare neka ide slobodno.Jasno svako da ispuni
poresku cedulju i tada bi standard skočio a buđžet prepun.

Tako je.

Brao sam jabuke za 30.000rsd i kopao sam rupe za električne bandare za 30.000rsd.

Срамота је што је фирма која плаћа нандичарима 30 К за копања бандере наплатила услуге 30 КК пореским обвезницама ...

Е то је срамота ..... Ројало клеро либерали пропагирају нандичарску Феникс судбину

Свако јутарње или ноћно рађање из пепела ....
 
Pa ti si po brojnim temama drzao predavanja kako je tebi vlast od Vucica Bogom dana
Vidis ja sam izuzetno inteligentna i obrazovana osoba koja moze da ucini nesto svojstveno savremenom coveku civilizovanog drustva, a sto obicno nije osobina degenerika a to je da

promenim milsjenje.

A vecina balkanaca ce da se upre i da zrtvuje sve sto ima i sto moze, samo da dokaze da su vecito bili u pravu. A time u stvari pokazuju koliko su degenericni. Na primer evo ti si moju promenu misljenja naveo kao nesto lose, prozvao me i jos ocekujes da se ja posramim. A samo si pokazao da si primitivan.

Nece ovde biti bolje nikada jer su vecina ljudi budaletine, bolesnici, dementni i sl.
 
Vidis ja sam izuzetno inteligentna i obrazovana osoba koja moze da ucini nesto svojstveno savremenom coveku civilizovanog drustva, a sto obicno nije osobina degenerika a to je da

promenim milsjenje.

A vecina balkanaca ce da se upre i da zrtvuje sve sto ima i sto moze, samo da dokaze da su vecito bili u pravu. A time u stvari pokazuju koliko su degenericni. Na primer evo ti si moju promenu misljenja naveo kao nesto lose, prozvao me i jos ocekujes da se ja posramim. A samo si pokazao da si primitivan.

Nece ovde biti bolje nikada jer su vecina ljudi budaletine, bolesnici, dementni i sl.
Ne kenjaj mnogo

podrzavas Vucica i dalje
 

Back
Top