Raspade se i Manchester United!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Naravno da se Junajted nije raspao! To je najbogatiji fudbalski klub na svetu i kada pocnu klubovi da propadaju Junajted ce da bude poslednji koji ce da propadne.
Jedan poraz nije raspad! Trenutna kriza. Jednostavno vladali su 90tih godina Engleskom i Evropom i nista ne moze da traje doveka.
Red je na neke druge klubove da se dokazu u narednom periodu. A junajted ce vrlo brzo biti onaj stari. Treba samo da promene Fergusona,jer je on izduvana lula i njegova takticka fudbalska reshenja su provaljena.
Znaci,nov iskusan i ozbiljan trener,3-4 dobra nova igraca...posebno u sredini terena i sve krece na bolje.
 
Prvo, kriza je velika...Dosao je novi vlasnik i ne zna se jos kako ce sta da funkcionise, a posto je Amer, to se navijacima nikako ne svidja...Ferguson je svoje odradio, ove sezone stvarno nemaju tim...Imaju toliko rupa, da je i cudo sto se drze u Premiershipu.Sad ode i Roj Kin, tako da je nastala jos jedna...Pa ok, treba im trener, samo je pitanje koji, i jedno 5-6 kvalitetnih pojacanja...Nemaju rezerve u odbrani, veza im je suplja i u prvom timu, jedino se napad, kako-tako, drzi...Samo im treba dosta novca, a ne zna se sta ce vlasnik da da...I naravno, da se odabere pravi sklop igraca, da ne bude kupovina bez veze...E, da golmana sam zaboravio...Nije mi jasno sto su stavili gosu koji ima 34 godine, al ajde....
 
PLESsitnihDEMONA:
Naravno da se Junajted nije raspao! To je najbogatiji fudbalski klub na svetu i kada pocnu klubovi da propadaju Junajted ce da bude poslednji koji ce da propadne.
Jedan poraz nije raspad! Trenutna kriza. Jednostavno vladali su 90tih godina Engleskom i Evropom i nista ne moze da traje doveka.
Red je na neke druge klubove da se dokazu u narednom periodu. A junajted ce vrlo brzo biti onaj stari. Treba samo da promene Fergusona,jer je on izduvana lula i njegova takticka fudbalska reshenja su provaljena.
Znaci,nov iskusan i ozbiljan trener,3-4 dobra nova igraca...posebno u sredini terena i sve krece na bolje.
Gde ces boljeg od Scholesa...dok je Ferguson forsirao ideju da Paul bude u spicu, MU je bio najopasniji. Posto je Paul van forme vracen je tamo gde je bio ranije i eto problema. Naravno on ne moze da se nosi sa Ronaldom po popularnosti, ali u tandemu sa Rudom bili bi mozda opasniji.
Problem svih velikih klubova je zasicenost titulama, nemotivisanost i prezrenje prema malim klubovima. Benfika je sinoc pokazala kako treba igrati protiv takvih.
 
Shinoda:
Ja samo znam da je Manch tako izjebao ljude po kladionicama!
Znam bar troje ljudi koji su pukli samo na Manchesteru! :lol:

E drugar... znas li koliko je ljudi sirom svijeta igralo SINGL 2 za ogromne pare... :confused:

DRAGO MI JE sto je "najbolji svjetski klub" ispao iz Evrope! Koliko je samo mene puta bacio na tiket...

REKAO SAM:
Man. Un. i Liverpul VISE NIKADA NA MOJ TIKET pa i da igraju protiv Koma a na njih kvota 2.50 :D :D :D
 
Ja znam da se cela Srbija klela u taj Junajted 1998,1999,2000,2001...sve do pre dve-tri godine.
Ne potcenjujte Manchester Junajted. Samo dok ovaj Amer otplati kredite bankama koje je uzeo da bi kupio Junajted...pa kad samo jedan dan za 2-3 godine zvekne 200 miliona za pojachanja.Mada bi mu i 50 bilo dovoljno.
Samo neka sklone Fergusona jer je prevazidjen i zasicen. Nema vise motiva,to je jasno.
Mislim...Junajted se raspade,a Liverpul koji je poslednji put bio prvak Engleske 1992 (ako se dobro secam) nije se raspao. I to sa onom satrapom od trenera Ulijeom.
O Celziju, koji ima dve titule za 100 i kusur godina postojanja,necu ni da pricam.
 
Хех... до јуче сви навијачи Манчестера, онда је постало модерно навијати за Арсенал, откад се Анри проживотињио, Роман нам је донео милионе нових навијача Челзија, да би се летос опет сви ложили на Ливерпул. Сјајна ствар...

Мајку му, 'оће ли неки Роман да купи Астон Вилу, па да кренем и ја да се курчим...
 
KOWYNUXX:
Kupuje cini mi se Tel Aviv....Krenuo u setnju po Aziji...
Pa vec je kupio ...mada ja mislim da nije Tel Aviv,nego Makabi Haifu. Nisam siguran. Ali je jedan klub iz Izraela kupio.
Samo posto UEFA zabranjuje da jedan covek bude vlasnik dva kluba,onda je on sva ovlascenja prebacio na sadasnjeg direktora Makabija.
Cuo sam da finansira i brazilski Korintijans,Porto,Benfiku...ma Romana treba ubiti...upropastice fudbal. Ubice smisao igre.
I posle kada cujem da neko kaze kako Roman voli fudbal! :shock: Voli on fudbal moj qratz...voli on svoje duppe i svoje pare.
Zbog tog Romana Abramovicha,sudija Frisk je morao da napusti karijeru sudije,jer je posle utakmice Barsa-Celzi dobijao pretece pozive zbog toga sto je Drogbi dao crvani karton.A pretili su mi kako je rekao:"Navijachi Cezlija,ali ne oni iz Londona,nego iz Rusije". Zna se na koga je mislio.
Pratili su mu decu i znali u koju skolu idu i rasporede casova...sve,sve,sve...
Roman je GROBAR fudbala!
 
PLESsitnihDEMONA:
Pa vec je kupio ...mada ja mislim da nije Tel Aviv,nego Makabi Haifu. Nisam siguran. Ali je jedan klub iz Izraela kupio.
Samo posto UEFA zabranjuje da jedan covek bude vlasnik dva kluba,onda je on sva ovlascenja prebacio na sadasnjeg direktora Makabija.
Cuo sam da finansira i brazilski Korintijans,Porto,Benfiku...ma Romana treba ubiti...upropastice fudbal. Ubice smisao igre.
I posle kada cujem da neko kaze kako Roman voli fudbal! :shock: Voli on fudbal moj qratz...voli on svoje duppe i svoje pare.
Zbog tog Romana Abramovicha,sudija Frisk je morao da napusti karijeru sudije,jer je posle utakmice Barsa-Celzi dobijao pretece pozive zbog toga sto je Drogbi dao crvani karton.A pretili su mi kako je rekao:"Navijachi Cezlija,ali ne oni iz Londona,nego iz Rusije". Zna se na koga je mislio.
Pratili su mu decu i znali u koju skolu idu i rasporede casova...sve,sve,sve...
Roman je GROBAR fudbala!

Slazem se u potpunosti...Ta kupovina ne vodi nicemu....A nesto ne vidim da je porastao kvalitet fudbala u Engleskoj, otkako je on kupio Chelsea...
 
Manchester ima utakmicu manje od Celzija i 10 bodova manje. Sto zanci marlone da vrlo lako moze da se desi da bude 7 bodova,pa 4 boda razlike,hehehehe! Sto bi onda bilo krljanje. Bas me zanima kako bi se onda ponashali svi u Celziju...verovatno bi zvali "navijace" iz Rusije da pripomognu. :lol:

Ko voli Partizan,ko voli Celzi,nek pushi qurac Crvenoj zvezdi! :lol: :lol:
 
nije me bilo dugo na ovom forumu, pa nisam ni primetio mnogo novosti na istom, tako da se tek sad javljam....

ne poznajem coveka koji vise voli Manshester United od mene, jos iz perioda kad su u njemu igrali Cantona, Kanchelskis, Irwine, Bruce, Pallister, Poborsky, Cole, Yorke, Schmeichel, Beckham i ostali... pa sve do sada i naravno u buduce iako mi se nije dopalo sto je Amer preuzeo klub, al' dobro...

hocu samo da kazem da je trenutna kriza, upravo to - trenutna.... bice United opet onaj stari...

slazem se donekle sa pojedinim komentarima u smilsu da je Ferguson procitan, ali onaj koje rekao da je Smith u vezi lose resenje, grdno se prevario.... decko se preporodio od kako igra zadnjeg veznog... ne kazem da je odlicno resenje, ali je vrlo vrlo dobar... jedino sto nedostaje Manchesteru trenutno je pravi kreator igre... nadam se da ce eventualnim dolaskom Ballacka ili nekog slicnog i to biti reseno...
takodje, van der sar mozda ima 35 godina, ali nije napravio ni jedan kiks citave sezone, a skidao je neke prilicno teske lopte....

glory, glory
MUFC
 
Alo bre ljudi!!! Jel vi ignorisete Liverpool ili mi se cini? Ljudi su vezali 6 pobeda u prvenstvu i drugi su!!! Kakav bre Manchester i Arsenal nemojte da ste smesni!!! Gerrard je izmislio fudbal za sve "zvezde i zvezdice" kao sto su Rooney,Scholes,Reyes...I ponovo uzimaju ligu sampiona!!!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top