РАСПАД СИСТЕМА: Београд као поприште

Da li treba dozvoliti da obični ljudi nose oružje?

  • Da

  • Ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.716
Никада у историји главног града ниеј било више насиља и оружаних пљачки као данас. Апсолутна неспособност полиције и државе да реши проблем довела је најгорег таласа оружаних пљачки у Београду.

Сутрашњи "Прес" доносу невероватну вест -
НАОРУЖАНИ ЖАНДАРИ ПАТРОЛИРАЈУ ИСПРЕД ПОШТИ И ЗЛАТАРА!

Дакле демократска власт је довела до тога да попут неке афричке земље имамо на улици наоружане снаге реда у пуној ратној опреми, као да се ради о неком Мексиканском месту које се налази под нападом десперадоса-

НЕВЕРОВАТНИ ПОДАТЦИ:


Uhapšeno 14 razbojnika

Od ponedeljka do petka u Beogradu su opljačkane tri banke, jedna pošta i jedna zlatarska radnja, a ukupan plen razbojnika u ovih pet pljački je skoro 12 miliona dinara! Od početka godine izvršeno je 130 razbojništava u Beogradu, od kojih je u 75 slučajeva uhapšen razbojnik. Samo juče na Novom Beogradu, Vračaru i u Zemunu uhapšeno je 14 razbojnika koji su izvršili 25 pljački.



Политика наше имбецилне владе довела је до тога да се криминалци немају чега плашити да могу слободно да носе аутомате и пиштоље док је обичном, поштеном човеку ЗАБРАЊЕНО ДА БЕ СПОСЕБНЕ ДОЗВОЛЕ - носи пиштољ за који - већ има дозволу.

ЗАКОН је такав да дозвољава пљачкашу да тужи човека који је пуцао у њега у саоодбрани!

целокупни систем направљен је тако да онемогућава живот нормалном, мирном човеку.
 
НЕВЕРОВАТНИ ПОДАТЦИ:

Podatak -> Podaci

Gubljenje suglasnika

A sto se tice teme... nema tu sta puno da se kaze. Drzava je takva kakva je. Da li ce se nesto promeniti kad SNS dodje na vlast - hoce, ali pitanje je u kolikoj meri. U stvari, da nemas ti neke informacije o buducim ministrima - pogotovo iz koje stranke ce biti buduci ministar policije?
 
Treba liberalizovati zakon o držanju i nošenju oružja. Svaki čovek treba da bude podsticana a ne sprečavan da nosi vatreno oružje na ulici.
Ne znam koji bi se ludak usudio da upadne sa pištoljem u banku kada su svi u redu za šalterom nadrkani i naoružani!?
Па, јеси ти при чистој свести и здравој памети? У оваквом стању у каквом се налази већина народа, неометано наоружавање би створило крвопролиће по улицама.

Неко те погледа попреко или очепи у реду, одмах би се вадили пиштољи и било би к`о на дивљем западу.
 
Па, јеси ти при чистој свести и здравој памети? У оваквом стању у каквом се налази већина народа, неометано наоружавање би створило крвопролиће по улицама.

Неко те погледа попреко или очепи у реду, одмах би се вадили пиштољи и било би к`о на дивљем западу.

Ne, SADA JE TAKO- ali kada bi svaki čovek mogao da kupi pištolj - ne bi smeli kriminalci i nabedjeni likovi da se *****.
 
Па, јеси ти при чистој свести и здравој памети? У оваквом стању у каквом се налази већина народа, неометано наоружавање би створило крвопролиће по улицама.

Неко те погледа попреко или очепи у реду, одмах би се вадили пиштољи и било би к`о на дивљем западу.

naprotiv, kad bi svako znao da postoji mogucnost da onaj naspram njega nosi oruzje - bilo bi daleko manje sukoba svih vrsta, pa i onih verbalnih.
uostalom evo ti primer Meksika - zemlje sa verovatno najvecim stepenom kriminala a to je zemlja gde nije dozvoljeno privatno posedovanje oruzja. Znaci oruzje imaju samo kriminalci - oni kojima nije problem da krse zakon.
 
Па, јеси ти при чистој свести и здравој памети? У оваквом стању у каквом се налази већина народа, неометано наоружавање би створило крвопролиће по улицама.

Неко те погледа попреко или очепи у реду, одмах би се вадили пиштољи и било би к`о на дивљем западу.
Slazem se, nije resenje u oruzju, to bi uzrokovalo jos veci haos. I ovako je problem sto se oruzje lako dobavlja ilegalnim putem, pa se malo malo neko ubija po ulicama, a sta bi tek bilo kad bi bilo legalizovano, klali bi se na svakom cosku.
 
Nije samo Beograd u pitanju (samo je na "meti" sto je najveci grad u Srbiji), u Sapcu:
DEVOJCICA-2.jpg

horor u ŠabaČkom vrtiĆu
Vršnjaci izujedali i davili devojčicu!

Dvogodišnju devojčicu N. O. iz Šapca vršnjaci izujedali po licu i telu, vezali joj šal oko vrata i vukli po učionici vrtića! Detetu u uhu lekari pronašli dečji zub



http://www.pressonline.rs/sr/vesti/hronika/story/149202/Vršnjaci+izujedali+i+davili+devojčicu!.html

NEVIDJEN UZAS:(
 
Nije samo Beograd u pitanju (samo je na "meti" sto je najveci grad u Srbiji), u Sapcu:
DEVOJCICA-2.jpg

horor u ŠabaČkom vrtiĆu
Vršnjaci izujedali i davili devojčicu!

Dvogodišnju devojčicu N. O. iz Šapca vršnjaci izujedali po licu i telu, vezali joj šal oko vrata i vukli po učionici vrtića! Detetu u uhu lekari pronašli dečji zub



http://www.pressonline.rs/sr/vesti/hronika/story/149202/Vršnjaci+izujedali+i+davili+devojčicu!.html

NEVIDJEN UZAS:(

narod je podivljao, o deci nema ko da se brine, svako gleda svoja posla, vaspitaci i nastavnici su jednako demoralisani kao i svi ostali. ovoj zemlji potrebne su korenite promene!
 
Ne, SADA JE TAKO- ali kada bi svaki čovek mogao da kupi pištolj - ne bi smeli kriminalci i nabedjeni likovi da se *****.

Ти си рекао да треба потстицати ношење оружја на улици. То је бесмислено.

Ја сам за то да се има заштита у својој кући или пословном простору, али да сви носимо на улици - то би било екстремно опасно, јер кад наступи нека свађа, рецимо деси се судар, и онда у афекту човек може лако да посегне за оружјем. То није решење проблема, јер проблем је власт која држи накарадан систем у којем се све теже опстаје(што резултује криминалом) и лошим системом "образовања" који од људи прави лабилне личности.
 
Ја сам за то да се има заштита у својој кући или пословном простору, али да сви носимо на улици - то би било екстремно опасно, јер кад наступи нека свађа, рецимо деси се судар, и онда у афекту човек може лако да посегне за оружјем. То није решење проблема, јер проблем је власт која држи накарадан систем у којем се све теже опстаје(што резултује криминалом) и лошим системом "образовања" који од људи прави лабилне личности.

Ma daj, pa to se ne desava nigde na svetu, to su besmislene price. Kao svi bi poceli da pucaju zbog saobracajnih nezgoda :roll: Oruzje ce kriminalcima uvek biti dostupno, dakle mora se narodu omoguciti da moze da se brani, jer policija ne moze da bude uvek i na svakom mestu.
 
narod je podivljao, o deci nema ko da se brine, svako gleda svoja posla, vaspitaci i nastavnici su jednako demoralisani kao i svi ostali. ovoj zemlji potrebne su korenite promene!

Vaspitaci ne smeju ovako malu decu da ostave bez nadzora, bez obzira.
Ovu treba suspendovati i krivicno goniti, kao i direktorku:(
Ako si u strajku- u strajku si, ako nisi-radi!
KOliko znam, vrtici se (jos) nisu prikljucili strajku!
 
Nije samo Beograd u pitanju (samo je na "meti" sto je najveci grad u Srbiji), u Sapcu:
DEVOJCICA-2.jpg

horor u ŠabaČkom vrtiĆu
Vršnjaci izujedali i davili devojčicu!

Dvogodišnju devojčicu N. O. iz Šapca vršnjaci izujedali po licu i telu, vezali joj šal oko vrata i vukli po učionici vrtića! Detetu u uhu lekari pronašli dečji zub



http://www.pressonline.rs/sr/vesti/hronika/story/149202/Vršnjaci+izujedali+i+davili+devojčicu!.html

NEVIDJEN UZAS:(
Насиље међу децом је у страховитом порасту. То је све пследица родитељског идиотизма, јер данас стасавају генерације родитеља које су одрасле на бахаћењу,силеџијству, пијанкама и блуду.

У околини НС, пре десетак дана, десило се да 5-6 првачића ухвате једног малог вршњака и умлате га најстрашније. Дете неће више да иде у школу, има ужасне страхове и стресове кад се помене школа и нешто везано за њу. Деца су огледало родитеља.
 
Насиље међу децом је у страховитом порасту. То је све пследица родитељског идиотизма, јер данас стасавају генерације родитеља које су одрасле на бахаћењу,силеџијству, пијанкама и блуду.

У околини НС, пре десетак дана, десило се да 5-6 првачића ухвате једног малог вршњака и умлате га најстрашније. Дете неће више да иде у школу, има ужасне страхове и стресове кад се помене школа и нешто везано за њу. Деца су огледало родитеља.

Apsolutno se slazem s tobom, cast izuzecima, ali sta moze roditelj koji je svoje dete vaspitao kako treba, ako grupa siledzija (dovoljan je i jedan) unakazi dete, prebije, pretuce, i taj mali, sta ce on da ponese kao uspomenu na svoje prve dane skolovanja?
Ne znam, ne smem ni da zamislim, ali, ja bih - da mome detetu ucine nesto slicno- roditeljima dece presudila pa sebi, ja ne bih mogla ziveti sa saznajem da je moje dete neko krvnicki maltretirao a da ja nisam znala i nisam mogla pomoci, mene bi to u grob oteralo. Ne daj Boze kad Ti se molim, uzimaj prvo mene da ne dozivim, ali, tema je nesto drugo, ne znam da li je ovim pomalo skrecemo, pa bih da prekinem. Zaista se lose osecam kad ovako nesto vidim ili procitam, da se sva tresem. Neverovatan porast nasilja dece nad decom:(
 

Back
Top