Raskid

Poruka
21
Ovako.. U odeljenju Sam sa jednom devojkom vec 3 godine. Te tri godine bili smo najbolji drugari. Zajedno smo nakon toga bili 3 meseca I sve je bilo super. Raskinula je sa mnom, ostali smo kao dobri Ali....razumete me. Ja nikako ne mogu da se pomirimo sa tim. Smeta mi to sto smo u istom odeljenju. Pomagajte kako da prevazidjem ovo, umirem svaki dan. Stvarno mi treba neko da mu se izridam sad!
 
Ovako.. U odeljenju Sam sa jednom devojkom vec 3 godine. Te tri godine bili smo najbolji drugari. Zajedno smo nakon toga bili 3 meseca I sve je bilo super. Raskinula je sa mnom, ostali smo kao dobri Ali....razumete me. Ja nikako ne mogu da se pomirimo sa tim. Smeta mi to sto smo u istom odeljenju. Pomagajte kako da prevazidjem ovo, umirem svaki dan. Stvarno mi treba neko da mu se izridam sad!
Vreme će to izlečiti. Vremenom ćeš se ohladiti i reći kakva sam ja budala bio. Samim tim što je često viđaš, izazvaće ti gađenje verovatno veemenom, jer će te sve više.nervirati. Trajaće neko vreme, pa bar 3-4 meseca, zavisi od tebe i tvojih emocija, ali kad prestane da te nervira i da ti se gadi znaj da si preboleo. Nema leka za to, jedini lek je vreme i da misliš pozitivno.
 
Ovako.. U odeljenju Sam sa jednom devojkom vec 3 godine. Te tri godine bili smo najbolji drugari. Zajedno smo nakon toga bili 3 meseca I sve je bilo super. Raskinula je sa mnom, ostali smo kao dobri Ali....razumete me. Ja nikako ne mogu da se pomirimo sa tim. Smeta mi to sto smo u istom odeljenju. Pomagajte kako da prevazidjem ovo, umirem svaki dan. Stvarno mi treba neko da mu se izridam sad!
Nadji odma drugu i da te vidi s njom,mozes i neku ortakinju iz kraja pa odglumite da ste zajedno,odma je vracas i ne pokazuj emocije
 
Ovako.. U odeljenju Sam sa jednom devojkom vec 3 godine. Te tri godine bili smo najbolji drugari. Zajedno smo nakon toga bili 3 meseca I sve je bilo super. Raskinula je sa mnom, ostali smo kao dobri Ali....razumete me. Ja nikako ne mogu da se pomirimo sa tim. **** me to sto smo u istom odeljenju. Pomagajte kako da prevazidjem ovo, umirem svaki dan. Stvarno mi treba neko da mu se izridam sad!
Najverovatnije izgubila interesovanje za tebe!

Mozda si joj bio previse dostupan,i kad god se ona tebi javi ili posalje poruku ti joj odmah odgovoris samo zato sto nemas sta da radis u svom zivotu i da ti ona pokaze malo paznje..

Mozda ste se vidjali kao drugari iskljucivo kad samo ona ima vremena..i to jasno pokazuje da moras da pronadjes nesto sto ce zaokupirati tvoje vreme,
I neces joj biti non-stop dostupan ali ces joj posecivati dovoljno vremena za vas odnos.

Druga stvar previse si se slagao sa njenim stavovima mozda? I sta god ona da izjavi ti ne smes se sloziti sa tim..
Moras da imas svoje stavove i da ih ne gazis nipostooo i nikaad..

Treca stvar zasto izgubila interesovanje za tebe je da nesmes devojci biti prijatelj ni drug narocito na pocetku vaseg odnosa..
to nikako nesmes da joj budes..rame za plakanje,da slusas sve njene probleme i da pronalazis resenje za to narocito (Ne) ako ona pominje druge muskarce i tebe koristi da bi ublazila svoju bol..

Neko moje vidjene i moj karakter..
Bice mi drago ako sam ti pomogao..moras da menjas sebe..
 
Hvala svima braco❤️. Mnogo mi je tesko da je gledam svaki dan Ali ******.
Poslusaj moj savet..i naseg iskusnog georgijajuneta😅
Nadji odma drugu i da te vidi s njom,mozes i neku ortakinju iz kraja pa odglumite da ste zajedno,odma je vracas i ne pokazuj emocije
Plati nekoj zgodnoj i udari joj kontru vise puta..
A posle kada budes ponovo sa sa njom onda primeni moju taktiku.,
inace tesko tebi Jbg"
Jesce ti dzigericu kad god joj se ukaze prilika za to u zivotu..pice ti krv na slamcicu..🤣 hahahahaha
@Enina pomagaj.. 😂😂
 
Ovako.. U odeljenju Sam sa jednom devojkom vec 3 godine. Te tri godine bili smo najbolji drugari. Zajedno smo nakon toga bili 3 meseca I sve je bilo super. Raskinula je sa mnom, ostali smo kao dobri Ali....razumete me. Ja nikako ne mogu da se pomirimo sa tim. Smeta mi to sto smo u istom odeljenju. Pomagajte kako da prevazidjem ovo, umirem svaki dan. Stvarno mi treba neko da mu se izridam sad!
Pricaj sa njom.Nemoj je ignorisati vec sve kroz komunikaciju resavaj.Kada ponovo budete poceli da se cesce druzite,bice ti lakse.
 
Ovako.. U odeljenju Sam sa jednom devojkom vec 3 godine. Te tri godine bili smo najbolji drugari. Zajedno smo nakon toga bili 3 meseca I sve je bilo super. Raskinula je sa mnom, ostali smo kao dobri Ali....razumete me. Ja nikako ne mogu da se pomirimo sa tim. Smeta mi to sto smo u istom odeljenju. Pomagajte kako da prevazidjem ovo, umirem svaki dan. Stvarno mi treba neko da mu se izridam sad!
To kad je sa drugaricom je uvek nekako intenzivnije.Ono,bila ti je ona draga i bio si vezan za nju i pre toga...i ta osećanja su zato intenzivnija i koliko god da traje,iako je tako kratko dođe ti teško da prihatiš da se to završilo...ali moraš da se pomiriš sa tim.Sve ima svoj kraj i veze nisu nikakvi izuzetci tu...To je nešto što se svima dešava sa bilo kojom vezom pre ili kasnije.Retke su one veze koje se ne završavaju...i one dolaze mnogo kasnije,kad se stekne iskustvo,kad se nauče mnogo stvari...
Slobodno se zatvori u sobu i isplači da izbaciš to iz sebe...I onda za neki vikend skupi društvo(bez nje) da se malo provedete,čisto da podsetiš sebe da može i bez nje da ti bude lepo...ali nemoj da se ospijaš ili tako nešto to ti neće pomoći.
I polako,kako vreme prolazi tako će početi da ti se sviđa neka druga i sve će doći na svoje.
 
Nadji odma drugu i da te vidi s njom,mozes i neku ortakinju iz kraja pa odglumite da ste zajedno,odma je vracas i ne pokazuj emocije
To nije pametno,tako samo projektiješ osećanja koja imaš prema jednoj osobi na neku drugu i onda se osećaš bezveze zašto ona nije kao ta predhodna i svo vreme je tražiš u njoj i osećaš se bezveze zato što ne može da nađeš to nešto a fali ti...
 
Ovako.. U odeljenju Sam sa jednom devojkom vec 3 godine. Te tri godine bili smo najbolji drugari. Zajedno smo nakon toga bili 3 meseca I sve je bilo super. Raskinula je sa mnom, ostali smo kao dobri Ali....razumete me. Ja nikako ne mogu da se pomirimo sa tim. Smeta mi to sto smo u istom odeljenju. Pomagajte kako da prevazidjem ovo, umirem svaki dan. Stvarno mi treba neko da mu se izridam sad!
Ako nema sanse da se pomirite, i nemas macin da je izbegnes bar neko vreme, moras malo istrpeti... Proci ce te. Znam da tebi to sad izgleda kao Himalaji ali sve u zivotu prodje. Skreni sebi nekako misli, sport, ucenje, dobri drugari i videces i sam, neces ni osetiti kako te popustilo.
 
a jednom devojkom vec 3 godine. Te tri godine bili smo najbolji drugari. Zajedno smo nakon toga bili 3 meseca I sve je bilo super. Raskinula je sa mnom, ostali smo kao dobri Ali....razumete me. Ja nikako ne mogu da se pomirimo sa tim. Smeta mi to sto smo u istom odeljenju. Pomagajte kako da prevazidjem ovo, umirem svaki dan. Stvarno mi treba neko da mu se izridam s
odma smuvas drugu s vece grudi i uzi struk i odma ljubomorna ona a ti na konjui
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ovako.. U odeljenju Sam sa jednom devojkom vec 3 godine. Te tri godine bili smo najbolji drugari. Zajedno smo nakon toga bili 3 meseca I sve je bilo super. Raskinula je sa mnom, ostali smo kao dobri Ali....razumete me. Ja nikako ne mogu da se pomirimo sa tim. Smeta mi to sto smo u istom odeljenju. Pomagajte kako da prevazidjem ovo, umirem svaki dan. Stvarno mi treba neko da mu se izridam sad!
ajde ne plači sramota je brate biće žena znaš kako kaže vlado georgiev žena ima ne zna im se broj
 

Back
Top