Raskid i Odlazak

Milan123h1

Početnik
Poruka
7
Cao pisao sam vec na ovu temu.
Posle svega sto se desilo izmedju nas.

Dosli smo do toga da sam ja rekao da odlazim 28 og nije mi verovala. Sutradan je zvala naseg zajednickog drugara i pitala ga dal stvarno odlazim. Tu je pricala sa njim kako joj je zao sto nismo uspeli da je ona uvek kaze crno ja belo i tako. Tu je i plakala i tako dalje. Tu joj je drugar rekao da trebamo da se vidimo pre nego sto odem da se pozdravimo kao ljudi. Rekla je da ce me zvati al ne zna kako posto ce joj lose biti. Poslala mi je poruku u jednom trenutku da je sve to pogodilo i da mi se nije slala nista zbog toga i da joj tesko i da ne moze da se vidi sa mnom zato sto ce joj biti jos gore. Posle toga se nismo culi uopste vise. Sinoc sam ja izasao i ona al na dva razlicita mesta gde je ona stavila par pesama na stori. Od cece Beograd i Zlatnik od Tanje Savic znam da su bile namenjene za mene. I cim sam video ja obrisala je. Sad vise n3 znam sta da radim nece da se vidimo a bas bi voleo da se vidim sa njom pre nego sto odem. Al ona to ne zeli ili ne sme ne znam. Dal da joj odem ispred stana da je zovem sta da radim? A mnogo mi je tesko
 
Sve mi više liči da ta ima drugog, a pokušava da se izvuče na jeftin način, na emocije, kako ju je pogodilo, bla bla. Da joj je stvarno stalo, nema sumnje da bi htela da se vidite. Posebno jer zna da bi to viđanje moglo da utiče na to da ostaneš.

U svakom slučaju, sad stvarno batali. Ako joj je stvarno žao, nije do tebe, pokušao si. Ako joj nije žao, još bolje za tebe što nemaš ništa sa takvom osobom. Jezivo je da joj odeš ispred stana, to bi izgledalo kao uhođenje.
 
Poslednja izmena:
Cao pisao sam vec na ovu temu.
Posle svega sto se desilo izmedju nas.

Dosli smo do toga da sam ja rekao da odlazim 28 og nije mi verovala. Sutradan je zvala naseg zajednickog drugara i pitala ga dal stvarno odlazim. Tu je pricala sa njim kako joj je zao sto nismo uspeli da je ona uvek kaze crno ja belo i tako. Tu je i plakala i tako dalje. Tu joj je drugar rekao da trebamo da se vidimo pre nego sto odem da se pozdravimo kao ljudi. Rekla je da ce me zvati al ne zna kako posto ce joj lose biti. Poslala mi je poruku u jednom trenutku da je sve to pogodilo i da mi se nije slala nista zbog toga i da joj tesko i da ne moze da se vidi sa mnom zato sto ce joj biti jos gore. Posle toga se nismo culi uopste vise. Sinoc sam ja izasao i ona al na dva razlicita mesta gde je ona stavila par pesama na stori. Od cece Beograd i Zlatnik od Tanje Savic znam da su bile namenjene za mene. I cim sam video ja obrisala je. Sad vise n3 znam sta da radim nece da se vidimo a bas bi voleo da se vidim sa njom pre nego sto odem. Al ona to ne zeli ili ne sme ne znam. Dal da joj odem ispred stana da je zovem sta da radim? A mnogo mi je tesko
Ni po razno!
Makar i c.k'o. Daleko bilo, pu, pu...!:kafa:
Zvaće ona tebe, ako bude bilo potrebe.
Ti se onda ni pod razno nemoj javljati!
 
Cao pisao sam vec na ovu temu.
Posle svega sto se desilo izmedju nas.

Dosli smo do toga da sam ja rekao da odlazim 28 og nije mi verovala. Sutradan je zvala naseg zajednickog drugara i pitala ga dal stvarno odlazim. Tu je pricala sa njim kako joj je zao sto nismo uspeli da je ona uvek kaze crno ja belo i tako. Tu je i plakala i tako dalje. Tu joj je drugar rekao da trebamo da se vidimo pre nego sto odem da se pozdravimo kao ljudi. Rekla je da ce me zvati al ne zna kako posto ce joj lose biti. Poslala mi je poruku u jednom trenutku da je sve to pogodilo i da mi se nije slala nista zbog toga i da joj tesko i da ne moze da se vidi sa mnom zato sto ce joj biti jos gore. Posle toga se nismo culi uopste vise. Sinoc sam ja izasao i ona al na dva razlicita mesta gde je ona stavila par pesama na stori. Od cece Beograd i Zlatnik od Tanje Savic znam da su bile namenjene za mene. I cim sam video ja obrisala je. Sad vise n3 znam sta da radim nece da se vidimo a bas bi voleo da se vidim sa njom pre nego sto odem. Al ona to ne zeli ili ne sme ne znam. Dal da joj odem ispred stana da je zovem sta da radim? A mnogo mi je tesko
Koliko je ovo zamrseno... prekini sve i ne cekaj da se javi. Na sta bi licila ta veza.. ludilo, glavobolja, dva koraka napred cetiri nazad. Idi kud si krenuo i srecno ti bilo.
 
da je stavila na stori "crven konac" ond aje stvar jasna ovako moras ti na stori da okacis "mali mrav" ili
"odlazim a volim te" cisto patetike radi i onda ste egal pa neka njena drugaricai de da kupi ruzinu vodicu da joj brise suze koje place jer nije zelela da se pozdravi sa tobom dok si ti patio i lutao gradom pritom ludo zaljubljen sto ona nije zelela da prihvati i onda se desilo to da vise nema ni pesme ni radosti...samo neki kaktusi suvi jer suza kaktus ne zaliva :)
 

Back
Top