Rasizam crnaca prema bijelcima: serija 'Atlanta' 3. sezona

~sweet girl~

Aktivan član
Poruka
1.145
Pozdrav.

Da li je ko gledao navedenu sezonu serije?

Nažalost, temu mogu samo smjestiti u ovu kategoriju, a ovo zaslužuje par kategorija i analiza, ali neću sada ulaziti u to :-)
Prije svega, seriju je napravio pretalentovani Donald Glover. Njegova pjesma je bila himna kada je pokrenuo crnački pokret borbe za crnačka prava.

Ova sezona je čisti rasizam crnaca prema bijelcima. Bijelci su predstavljeni kao jako glupi. Propaganda je ekstremna.

Šta mislite o toj propagandi? I šta mislite šire gledano, zašto se danas toliko svi razdvajanju po polovima/orijentacijama/rodovima/rasama/religijama, a u isto vrijeme u Evropi i u Americi nikada više različitih ljudi nije živjelo na zajedničkom tlu?
Da li to vidite kao propagandu i metod: 'zavadi pa vladaj' ili?

Nažalost, tema je široka. Suzila sam dosta.

Kako vam se dopada 3.sezona?

Jugoslav Čvarak

Veoma poznat
Poruka
13.913
Nijedan negrid nikada nece toliko mrziti bijelu rasu kao pripadnik zidovske vrste.
Negridi su samo korisni idioti u sluzbi nosatog kulta stovatelja Belzebuba koji ce ih odbaciti kada im vise ne budu bili potrebni.
Negridi su glupi, pa im ne treba bas previse uzimati za zlo.
Daleko od toga da se s njima treba zblizavati, ali nisu ni oni najgori.

~sweet girl~

Aktivan član
Poruka
1.145
Nijedan negrid nikada nece toliko mrziti bijelu rasu kao pripadnik zidovske vrste.
Negridi su samo glupani koje ce Zidovi odbaciti kada im vise ne budu bili potrebni.
Na istim smo talasnim! Na to sam mislila kad sm rekla da je široka tema.

Ne znam da li su i ovdje jevreji zavladali, pa da probam da prešutim 🤣
Khazari vladaju.

Glover je isto njihov, ima simbola i u seriji!!! Pomalo je i morbidno kad to čovjek sve zna i kada to gleda i prepoznaje.

~sweet girl~

Aktivan član
Poruka
1.145
@Jugoslav Čvarak zapravo, svi su njihovi, nema puno izuzetaka, kad su slava i paretine u pitanju.

Danas se svi stapaju i kao spajaju u Evropi i Americi, a kod njih ksenofobija i oni čuvaju homogenu naciju, dok se mi svi raseljavamo i useljavamo u državama gdje su bjelci...
Ne ide niko u Afriku i Aziju, tj. crncima, Azijatima i Indijcima...

Drago mi je da još neko ima da smo na istim talasnim glede ove teme!

Lijep pozdrav

Jugoslav Čvarak

Veoma poznat
Poruka
13.913
Na istim smo talasnim! Na to sam mislila kad sm rekla da je široka tema.

Ne znam da li su i ovdje jevreji zavladali, pa da probam da prešutim 🤣
Khazari vladaju.

Glover je isto njihov, ima simbola i u seriji!!! Pomalo je i morbidno kad to čovjek sve zna i kada to gleda i prepoznaje.
Pa iskreno nisam toliko ispratio Glovera, ali vjerujem ti.
Na stranu sada sto mi je "Predator 2" i njegova Danny uloga super, negdje u rangu originala, ali kao zasebna prica sa sasvim drukcijim settingom.
Hollywood Nummero Uno je producent Steven Spilberg, daleko od toga da ne obozavam "Jaws", ali nio je i ostao zidovski jurisnik.

Jugoslav Čvarak

Veoma poznat
Poruka
13.913
@Jugoslav Čvarak zapravo, svi su njihovi, nema puno izuzetaka, kad su slava i paretine u pitanju.

Danas se svi stapaju i kao spajaju u Evropi i Americi, a kod njih ksenofobija i oni čuvaju homogenu naciju, dok se mi svi raseljavamo i useljavamo u državama gdje su bjelci...
Ne ide niko u Afriku i Aziju, tj. crncima, Azijatima i Indijcima...

Drago mi je da još neko ima da smo na istim talasnim glede ove teme!

Lijep pozdrav
Brojim sekunde dok nam ne ugase temu.

:mrgreen:

Joj, da se barem jos netko od nas forumskih, bijelih forumasa upise prije nego nas ugase, srce bi mi zaigralo od srece.

Zagrlimo se pred svima, neka vide da nas ima!!!

:heart2: :heart2: :heart2:

~sweet girl~

Aktivan član
Poruka
1.145
stranu sada sto mi je "Predator 2" i njegova Danny uloga super, negdje u rangu originala, ali kao zasebna prica sa sasvim drukcijim settingom.
IMG_20220506_215748.jpg
Izvini, ovo je Donald. Dosta mlađi i sad je u jeku popularnosti. 'This is America' pjesma za crnački pokret, dakle ovaj im je frontmen crnačkog rasističkog pokreta 😁
Ali iskreno, to je sve nebitno- ovaj ili onaj- bitna je šira slika, a ko god se iole zapita: 'Zašto svijet ide ka lošemu?', dobiće odgovor

Jugoslav Čvarak

Veoma poznat
Poruka
13.913
Da li je kriva osoba koja nekoga maltretira ili ubije po naređenju i na sudu kaže: "Samo sam izvršavao naredbu"??
Gdje je tu sloboda ličnog izbora šta da pojedinac uradi? Zar onda puštajući da uvijek onaj tamo iznad nas odluči, zar onda ne dolazimo do tih Belzebubovih pratioca ili koga god, na vrhu koji izdaju naredbe??
@Jugoslav Čvarak
Nemoj se sekirati u vezi takvih stvari, ne isplati se.
Ja uvijek zamisljam da cu biti inkarniran u neki svijet bez Zidova, sunita, negrida i kojecega jos.
Kao sto krscani vjeruju u raj, meni je to utjeha, da se rodim i zivim sa svojom vrstom i nikim drugim.
Shire, takorec.

:mrgreen:

~sweet girl~

Aktivan član
Poruka
1.145
Nemoj se sekirati u vezi takvih stvari, ne isplati se.
Nisi mi odgovorio na pitanje, već si rekao da se ne brinem, ali ne insisitiram na odgovoru :-)

Ja uvijek zamisljam da cu biti inkarniran u neki svijet bez Zidova, sunita, negrida i kojecega jos.
Nemam takve afinitete, pa ni u šali :-D
Neka nas sviju, samo da je po ravne časti :-)
Ali nije, zato i napravih ovu temu za seriju. Nije da me to brine, ali me zanima da li je gledao neko i šta je tu vidio, i posebno ako ne zna ovo ništa što ti i ja znamo, glede tih što koriste crnu rasu da se zavadimo i da nas zamrze.
Posebno me zanima mišljenje osobe koja je operisana od toga svega. Meni se čini da je ekstremno napravljena sezona i da bi to primjetio i neko ko ne zna ništa o 'zavadi pa vladaj' metodu, o rasizmu,...

P.S. Hoću i ja u u Shire ♥️
Želim ti svako dobro.

Jugoslav Čvarak

Veoma poznat
Poruka
13.913
Nisi mi odgovorio na pitanje, već si rekao da se ne brinem, ali ne insisitiram na odgovoru :-)
Mila moja, pa sta da kazem o negridima, osim da su blentavi i povodljivi.
Prve polovice dvadesetog stoljeca barem su se trudili idticati, ako nista drugo, imali dobru muziku.
Od osamdesetih naovamo, ponovo su poglupili, isticanje je zamijenila muh-dick kultura, razbojnistvo, palez, neredi i kradja patika po opustosenim ducanima.

Povodljivi jesu, jednako onoliko koliko su i glupi (cast iznimkama), ali nisu ni oni najgori zato sto se njima manipulira.

Evo sjecam se jedne teme s Thiazi foruma, rijec je bila o negridu koji je dobio nagradu gradonacelnika zbog toga sto se kao vatrogasac istaknuo u gasenju pozara neke zgrade.
Pa tko sam ja da takvom covjeku sudim?
Daleko od toga da sam za mijesanje rasa, ali takav negrid mi je miliji od ijednog kretenskog bijelca.
Ziv i zdrav bio, mlijun godina pozivio, zato sto je ljudina, ma koliko god se crnio.

Kakav bi ja kao osoba bio, kada bi tom vatrogascu odbijao priznati zaslugu za djelo, kakvom ja u zivotu nisam ni prismrdio?

Nazalost, rijetki su takvi crnci, poput tog gospodina.

Poslednja izmena:

FDDD

Domaćin
Poruka
4.900
Ne znam kakvo društvo čine drugi ljudi ovdje skupljeni, ali ja svakako nisam dio ikakvog društva, niti namjeravam postati član ikakvog društva. Ni javnog, a ponajmanje tajnog.😁
Cenim samo ljude slobodnog uma makar mi se ne svidjalo šta misle. Više cenim crnca iz Afrike koji hoda u obući od traktorske gume nego belog idiota iz Štokholma

Mr.Infinity

Elita
Poruka
24.782
Pozdrav.

Da li je ko gledao navedenu sezonu serije?

Nažalost, temu mogu samo smjestiti u ovu kategoriju, a ovo zaslužuje par kategorija i analiza, ali neću sada ulaziti u to :-)
Prije svega, seriju je napravio pretalentovani Donald Glover. Njegova pjesma je bila himna kada je pokrenuo crnački pokret borbe za crnačka prava.

Ova sezona je čisti rasizam crnaca prema bijelcima. Bijelci su predstavljeni kao jako glupi. Propaganda je ekstremna.

Šta mislite o toj propagandi? I šta mislite šire gledano, zašto se danas toliko svi razdvajanju po polovima/orijentacijama/rodovima/rasama/religijama, a u isto vrijeme u Evropi i u Americi nikada više različitih ljudi nije živjelo na zajedničkom tlu?
Da li to vidite kao propagandu i metod: 'zavadi pa vladaj' ili?

Nažalost, tema je široka. Suzila sam dosta.

Kako vam se dopada 3.sezona?
Nažalost cela filmska industrija Amerike bar ova glavna je takva. Svaki film je feminističko LGBT propaganda, rasno mešanje, promocija devijantnih osoba, frikova i svega ono što se ranije smatralo nenormalnim i neprihvatljivim. Evo Netflix je izgubio preko devetsto hiljada korisnika, a i druge poznate filmske platforme kao što su Dizni i HBO beleže velike gubitke. Ljudima se smučila ta propaganda i to nametanje po svaku cenu. Svaki film, svaka serija je ista. Dizni je postao toliko bolestan da želi i deci da nametne dečju LGBT propagandu.

Jugoslav Čvarak

Veoma poznat
Poruka
13.913
Evo Netflix je izgubio preko devetsto hiljada korisnika, a i druge poznate filmske platforme kao što su Dizni i HBO beleže velike gubitke. Ljudima se smučila ta propaganda i to nametanje po svaku cenu. Svaki film, svaka serija je ista. Dizni je postao toliko bolestan da želi i deci da nametne dečju LGBT propagandu.
Daj boze da je tako, da jos uvijek postoje roditelji koji odgajaju svoju djecu.

Jugoslav Čvarak

Veoma poznat
Poruka
13.913
Najsmjesnije od svega mi je kada su Peter Jacksona napali da u LOTR nema crnaca, pa je u Hobbita ubacio neke azijate.
Da sam bio na njegovom mjestu, ubacio bi scenu u kojoj neki tamnoputi orci kradu sandale, dok kosooki orci kuvaju sismise i pse u kotlu.
Kakva bi tu liberalska cika i dreka medju filmskim kriticarima nastala, ne mogu ni zamisliti.

FDDD

Domaćin
Poruka
4.900
Nažalost cela filmska industrija Amerike bar ova glavna je takva. Svaki film je feminističko LGBT propaganda, rasno mešanje, promocija devijantnih osoba, frikova i svega ono što se ranije smatralo nenormalnim i neprihvatljivim. Evo Netflix je izgubio preko devetsto hiljada korisnika, a i druge poznate filmske platforme kao što su Dizni i HBO beleže velike gubitke. Ljudima se smučila ta propaganda i to nametanje po svaku cenu. Svaki film, svaka serija je ista. Dizni je postao toliko bolestan da želi i deci da nametne dečju LGBT propagandu.
Imam ja rodjake po USA i kažu da iole normalni ljude traže alternativu tom gebelsovskom ispiranju mozga.
Nije Amerika baš tako idiotska kao što mi možda ovde mislimo zato što ima mnogo ljudi koji ne razmišljaju kao njihov establišement a bogami ima ih barem pedeset posto

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.