Џорџи
Srebrna tastatura
- Poruka
- 241.412
Zanima me kako tretirati rane u nosu i da li postoji nesto cime bi se ubrzao proces ciscenja i zarastanja?ono ne pamtim da mi se to ranije desavalo..sad dal je od prehlade ili od pre neki dan onog vetra nemam pojma..kad tresem nos ima i krvi..a jedna me nozdrva boli znaci sve same rane pune gnoja..kakve su to vrste infekcija da mi je znati
ne znam ono duvao je vetar i cureo mi pa sam mozda i istreso prljavim..a jel ima neki rastvor nesto da se zalece te rane brze malo a?


