Quantcast

Rambo - Vlast je ogledalo naroda

Truman

Elita
Poruka
17.944
Kad se narod uozbilji, biće svejedno ko je na vlasti

KLJUČNA - U pauzi između albuma napravili ste „eksperiment” preko Jutjuba, izbacili prvu baladu... Šta je sledeće?
- Izlazi CD sa koncerta u Domu sindikata. Preslušali smo, retko kvalitetan snimak, šteta da ga ne podelimo s publikom.
Na vašoj Fejsbuk stranici najavili ste da spremate seriju „TV Diktator”. O čemu je reč?
- O kratkoj humorističkoj formi.
Fanovi citiraju vaše stihove u raznim situacijama. Kojim biste vi opisali aktuelno stanje?
- Sistematskim emitovanjem šund sadržaja na privatnim televizijama i u žutoj štampi uništio se javni moral, a s njim i moral pojedinca. Društvo koje izgubi moralne norme na putu je da izgubi i sve drugo.
„Kako da nam bude bolje uz malo dobre volje”?
- Moramo sami da budemo bolji. Vlast je ogledalo naroda, i kad se narod uozbilji, počne konstruktivno i kreativno da misli i radi, svejedno će biti ko je na vlasti.
Kako će izgledati nastup 18. marta u DKCB? Kako ste se odlučili na ovu vrstu saradnje s mladim muzičarima?
- Svuda u svetu priznati muzičari prave radionice i omogućavaju mladima da se popnu na binu s njima, na taj način mladi muzičari najbrže uče. Mi imamo puno talentovanih muzičara i meni će biti zadovoljstvo da uradimo jednu ovakvu stvar. Prvo ćemo malo svirati, da ih zagolicamo, a onda ćemo odgovarati na njihove zahteve. Odvojiti ih od Fejsbuka, igrica i televizije, i stimulisati ih da se uključe u realan život je društveni zadatak broj jedan. Inače, najteletnovanijim instrumentalistima sa radionice omogući ćemo da nastupe sa nama na festivalu „Long Night”.
Šta još spremate za „Long Night” u Domu omladine?
- Daćemo klasični šou, sličan onom iz Doma sindikata, nešto relaksiraniji i zabavniji, sa više improvizacije.
Kako vam se čini izbor izvođača, postoji li neko koga specijalno čekate da vidite/čujete?
- Moj kum Manjifiko, autor muzike za hit film „Montevideo, bog te video”, nastupa pre mene na istoj bini, radujem se što ćemo i profesionalno da se družimo, ne samo privatno.

http://www.24sata.rs/vodic.php?id=91235

Umesto što slušate izjave naše ''političke elite'' ugledajte se malo na to što ovaj pametan čovek ima da poruči...

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.