fortyfiver
Primećen član
- Poruka
- 777
Kupio sam ram hyperx kingston pre 3 meseca u grappolu neradi jos je pod garancijom ja izgubio garanciju a imam samo racun da je sve kupljeno tog i tog datuma i cena sta DA radim ? 

Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.

Kupio sam ram hyperx kingston pre 3 meseca u grappolu neradi jos je pod garancijom ja izgubio garanciju a imam samo racun da je sve kupljeno tog i tog datuma i cena sta DA radim ?![]()

Grappolo nije firma od juče, pokupi memoriju i račun i idi reklamiraj. Memorija ima bar code na sebi te će lako videti je li njihova i je li u garanciji.
ma dzaba...izgubio si garanicju caoo decko
msm moozes da probas da odes, ali msm da ces samo za dz da trosis noge do tamo...
JESU LI TEBE UDARALI PO GLAVI KAD SE POKVARIO STAMPAC ?ja sam blejao u grappolu 2 nedelje, raduckao i pravo ti kazem ne secam se kako idu te situacije..ali msm da ti sudba zavisi od osobe na koju naletisako je voljna se iscima onda ti mozda prodje, ako naidjes na drkosa on ce ti samo kaze, nemas garanciju dovidjenja
![]()
)))))