rajski vrt

guest 135511

Buduća legenda
Poruka
39.924
je l biste bili sa osobom koja je sva okovana u formalnosti i stege i ograničenja
a znate da u njoj buja život luđi od najluđeg ludila i veličanstveniji od kosmosa
samo se, zbog nečega, plaši da to svoje ludilo pusti da se rastrči po polju

je l biste je batalili ili joj objasnili da ste vi ta osoba koja će iz nje da izvuče sve lepote ovoga i onoga sveta i nauči je da živi/voli/uživa u ludilu
i da samo veliki ljudi imaju te velike i lude živote
a?
 
Poslednja izmena:
je l biste bili sa osobom koja je sva okovana u formalnosti i stege i ograničenja
a znate da u njoj buja život luđi od najluđeg ludila i veličanstveniji od kosmosa
samo se, zbog nečega, plaši da to svoje ludilo pusti da se rastrči po polju

je l biste je batalili ili joj objasnili da ste vi ta osoba koja će iz nje da izvuče sve lepote ovoga i onoga sveta i nauči je da živi/voli/uživa u ludilu
i da samo veliki ljudi imaju te velike i lude živote
a?

Vjerovatno i najupornijima u jednom trenutku dosadi, zasto bi oni gubili svoje vrijeme.
 
Био бих...
Проблем с таквим особама је у томе што готово увек напусте онога ко им помогне да превазиђу своје стање и да процветају...
Но, то не значи да не треба бити с њима...
 
je l biste bili sa osobom koja je sva okovana u formalnosti i stege i ograničenja
a znate da u njoj buja život luđi od najluđeg ludila i veličanstveniji od kosmosa
samo se, zbog nečega, plaši da to svoje ludilo pusti da se rastrči po polju

je l biste je batalili ili joj objasnili da ste vi ta osoba koja će iz nje da izvuče sve lepote ovoga i onoga sveta i nauči je da živi/voli/uživa u ludilu
i da samo veliki ljudi imaju te velike i lude živote
a?
kratko, bio bih.
 
je l biste bili sa osobom koja je sva okovana u formalnosti i stege i ograničenja
a znate da u njoj buja život luđi od najluđeg ludila i veličanstveniji od kosmosa
samo se, zbog nečega, plaši da to svoje ludilo pusti da se rastrči po polju

je l biste je batalili ili joj objasnili da ste vi ta osoba koja će iz nje da izvuče sve lepote ovoga i onoga sveta i nauči je da živi/voli/uživa u ludilu
i da samo veliki ljudi imaju te velike i lude živote
a?

ma ne bi mogla da se gnjavim, znam da ne bih, pošto sam i ja taka jedna ličnost bajna al se niko ne gnjavi oko mene, pa nisam ja neki samarićanin nešto
 
je l biste bili sa osobom koja je sva okovana u formalnosti i stege i ograničenja
a znate da u njoj buja život luđi od najluđeg ludila i veličanstveniji od kosmosa
samo se, zbog nečega, plaši da to svoje ludilo pusti da se rastrči po polju

je l biste je batalili ili joj objasnili da ste vi ta osoba koja će iz nje da izvuče sve lepote ovoga i onoga sveta i nauči je da živi/voli/uživa u ludilu
i da samo veliki ljudi imaju te velike i lude živote
a?

U svakom od nas buja život, bio on ili ona, bilo koje boje kože ali se isto ne odnosi na Tomu Grobara Nikolića, jer je budala.
Pitanja koja postavljaš se mogu formulisati životnim delom Salvadora Dalija i žene mu Gale. Jin i Jang. Protiv teža = ravnoteža.
A i ne moraju da samo veliki ljudi imaju velike i lude živote. Za primer gore opisan u paru Dali smo jednostavno čuli ali za druge nismo, što ne znači da su te veze ili parovi manje zanimljiviji.
Samo na Krsti ima toliko ludih života i zadovoljstvo mi je biti medj' njih. Jedna od tih si i ti ili Sinke ili Novaista ili June ili Pipi ili BJ ili Ellen itd
A da bi pronašla svoju ravnotežu u drugoj osobi, ta osoba mora biti tvoja suprotnost.
 
Ne. Te price da u nekome buja luda vatra i nevidjena kreativnost, ali ga "nesto" koci da to iskaze, to su price za filmove iz holivuda, i glupe tinejdzerske serije, i jos gluplje romanticne filmove.
Ako nekome treba neko drugi da iz njega cupa reci i da ga nagovara da uradi nesto u svom zivotu i sa svojim zivotom, to onda nije ni slobodna ni kreativna osoba, nego emotivni invalid, a ja svoj zivot cenim vise nego da ga potrosim u sluzbi nekog takvog.
 
Ne. Te price da u nekome buja luda vatra i nevidjena kreativnost, ali ga "nesto" koci da to iskaze, to su price za filmove iz holivuda, i glupe tinejdzerske serije, i jos gluplje romanticne filmove.
Ako nekome treba neko drugi da iz njega cupa reci i da ga nagovara da uradi nesto u svom zivotu i sa svojim zivotom, to onda nije ni slobodna ni kreativna osoba, nego emotivni invalid, a ja svoj zivot cenim vise nego da ga potrosim u sluzbi nekog takvog.

Ti si onda zao čovek, bez i malo trunke inspiracije o kojoj gospodjica Nasdaq piše i traži u toj drugoj osobi, koja će u njoj pokrenuti lavinu kako kreativne, tako i ljubavne strasti.
 
je l biste bili sa osobom koja je sva okovana u formalnosti i stege i ograničenja
a znate da u njoj buja život luđi od najluđeg ludila i veličanstveniji od kosmosa
samo se, zbog nečega, plaši da to svoje ludilo pusti da se rastrči po polju

je l biste je batalili ili joj objasnili da ste vi ta osoba koja će iz nje da izvuče sve lepote ovoga i onoga sveta i nauči je da živi/voli/uživa u ludilu
i da samo veliki ljudi imaju te velike i lude živote
a?


Da, baš sam s takvom osobom, prekrasnom iznutra, ali je prigušena i suspregnuta. Treba ju čekati (ja sam sasvim suprotna baš) i voljeti. Ne bih ju ostavila, takva osoba voli i živi, bogata je u sebi; teže sve to daje, ali je važno i vrijedno da ima
 
je l biste bili sa osobom koja je sva okovana u formalnosti i stege i ograničenja
a znate da u njoj buja život luđi od najluđeg ludila i veličanstveniji od kosmosa
samo se, zbog nečega, plaši da to svoje ludilo pusti da se rastrči po polju

je l biste je batalili ili joj objasnili da ste vi ta osoba koja će iz nje da izvuče sve lepote ovoga i onoga sveta i nauči je da živi/voli/uživa u ludilu
i da samo veliki ljudi imaju te velike i lude živote
a?

Nema coveka koji nije takav..mislim zene..a da mogu ja rusim te zidove i pomeram granice al sam se smorio
 
Био бих...
Проблем с таквим особама је у томе што готово увек напусте онога ко им помогне да превазиђу своје стање и да процветају...
Но, то не значи да не треба бити с њима...

Jaoj ne secam se kad sam procitala nesto u cemu sam se prepoznala. . QQ
 
je l biste bili sa osobom koja je sva okovana u formalnosti i stege i ograničenja
a znate da u njoj buja život luđi od najluđeg ludila i veličanstveniji od kosmosa
samo se, zbog nečega, plaši da to svoje ludilo pusti da se rastrči po polju

je l biste je batalili ili joj objasnili da ste vi ta osoba koja će iz nje da izvuče sve lepote ovoga i onoga sveta i nauči je da živi/voli/uživa u ludilu
i da samo veliki ljudi imaju te velike i lude živote
a?

Jesam..i dosadilo mi da vuchem i vuchem da izadje iz stega i formalnosti, ponestalo mi snage i volje da vucem nekog na ledjima, ko ocigledno ne shvata sta propusta..
A nije da nisam pokusavala..
 
Био бих...
Проблем с таквим особама је у томе што готово увек напусте онога ко им помогне да превазиђу своје стање и да процветају...
Но, то не значи да не треба бити с њима...

Potpisujem...:ok: da se ne ponavljam. (i nemam repki trenutno, a ovo zasluzuije)
...i dodajem, ili ispravljam-Nije problem...vec podudaranje (suprotnih) teznji koje kad se ostvare, to je to-ispunjena misija...jednostavno, ne moze dalje. Neko je u datom momentu imao potrebu da bude taj/a koji oslobadja, a neko da bude oslobodjen(a)...
 
je l biste bili sa osobom koja je sva okovana u formalnosti i stege i ograničenja
a znate da u njoj buja život luđi od najluđeg ludila i veličanstveniji od kosmosa
samo se, zbog nečega, plaši da to svoje ludilo pusti da se rastrči po polju

je l biste je batalili ili joj objasnili da ste vi ta osoba koja će iz nje da izvuče sve lepote ovoga i onoga sveta i nauči je da živi/voli/uživa u ludilu
i da samo veliki ljudi imaju te velike i lude živote
a?

to su iskompleksirane, nesigurne, prepadnute, izgubljene osobe. a ja nisam psihijatar da im skidam bedeme i oslobadjam strahova.
 
je l biste bili sa osobom koja je sva okovana u formalnosti i stege i ograničenja
a znate da u njoj buja život luđi od najluđeg ludila i veličanstveniji od kosmosa
samo se, zbog nečega, plaši da to svoje ludilo pusti da se rastrči po polju

je l biste je batalili ili joj objasnili da ste vi ta osoba koja će iz nje da izvuče sve lepote ovoga i onoga sveta i nauči je da živi/voli/uživa u ludilu
i da samo veliki ljudi imaju te velike i lude živote
a?

Ne bakcem se takvima...
 

Back
Top