Ragovor o seksu sa vasim partnerom

Kazu da je razgovor o seksu jos na pocetku veze veoma vazna tema za izgradnju odnosa medju partnerima a isto tako i kod iskusnih parova jer znamo da se vremenom seksualne zelje i zahtevi menjaju. Da li je to tabu tema u mnogim vezama?
Ako pricate o cemu pricate? Da li otvoreno kazete sta vam se svidja a sta ne volite?
Da li je uvreda ako partner kaze - to i to mi se ne svidjа, mogao/mogla bi to da smenis jer me ne pali vise?


Razgovor svih razgovora o seksu:

Idemo? :per:
 
Kazu da je razgovor o seksu jos na pocetku veze veoma vazna tema za izgradnju odnosa medju partnerima a isto tako i kod iskusnih parova jer znamo da se vremenom seksualne zelje i zahtevi menjaju. Da li je to tabu tema u mnogim vezama?
Ako pricate o cemu pricate? Da li otvoreno kazete sta vam se svidja a sta ne volite?
Da li je uvreda ako partner kaze - to i to mi se ne svidjа, mogao/mogla bi to da smenis jer me ne pali vise?
Bilo bi idealno da ljudi mogu samo sportski da se poiebu bez ikakvih suvišnih objašnjenja oko seksualnih zahteva jer ako nekome unapred daš listu zahteva a on se ne pronađe u tom tempu ili ritmu, neće više moći prirodno i opušteno da se sexa.


sve mi se čini da razgovori o sexu nisu delotvorni kao rad na terenu, ali na terenu ako nekoga treba da ispravljaš, mislim bolje je da tražiš dalje...
to klikne ili ne. razgovori ne pomažu.
 
Bilo bi idealno da ljudi mogu samo sportski da se poiebu bez ikakvih suvišnih objašnjenja oko seksualnih zahteva jer ako nekome unapred daš listu zahteva a on se ne pronađe u tom tempu ili ritmu, neće više moći prirodno i opušteno da se sexa.


sve mi se čini da razgovori o sexu nisu delotvorni kao rad na terenu, ali na terenu ako nekoga treba da ispravljaš, mislim bolje je da tražiš dalje...
to klikne ili ne. razgovori ne pomažu.
za ovo boldovano moram da te pitam zar se nikad anije dogodilo da prvi drugi sexic budu "pa onako" i onda se uskladite i boooom :D

pitam jer se meni dogodilo a nije bilo neke price i "citanje uputsva za upotrebu krompira" :lol:
 
Kazu da je razgovor o seksu jos na pocetku veze veoma vazna tema za izgradnju odnosa medju partnerima a isto tako i kod iskusnih parova jer znamo da se vremenom seksualne zelje i zahtevi menjaju. Da li je to tabu tema u mnogim vezama?
Ako pricate o cemu pricate? Da li otvoreno kazete sta vam se svidja a sta ne volite?
Da li je uvreda ako partner kaze - to i to mi se ne svidjа, mogao/mogla bi to da smenis jer me ne pali vise?
Veoma vazno i da pricamo o svemu :mrgreen:
 
...razgovor o sexu u braku je najpozitivnija stvar
taj razgovor ali,
ako je otvoren do j..a
donosi i obogacuje
ne mora nista da opredmecuje ali moze da
sigurno otvara mnogo toga
no mora da bude obostrano iskren bez zadrske ili lukavosti
koja moze da kosta...
...poslije drugog razvoda,
dosli mo kuci i ja sam niotkud joj predlozio
e, sad cemo kao da si tudja...naisla su nabolja i najplodonosnija 3. mjeseca naseg
suzivota...nijesam umio da to nastavim nego mi lanule nezasitosti
koje sam platio i placam...eto...
 
...razgovor o sexu u braku je najpozitivnija stvar
taj razgovor ali,
ako je otvoren do j..a
donosi i obogacuje
ne mora nista da opredmecuje ali moze da
sigurno otvara mnogo toga
no mora da bude obostrano iskren bez zadrske ili lukavosti
koja moze da kosta...
...poslije drugog razvoda,
dosli mo kuci i ja sam niotkud joj predlozio
e, sad cemo kao da si tudja...naisla su nabolja i najplodonosnija 3. mjeseca naseg
suzivota...nijesam umio da to nastavim nego mi lanule nezasitosti
koje sam platio i placam...eto...
Sve u životu ima svoju cenu!
Bitno da si spreman da je platiš i da nakon toga, ne žališ više ni za čim.
 
Kazu da je razgovor o seksu jos na pocetku veze veoma vazna tema za izgradnju odnosa medju partnerima a isto tako i kod iskusnih parova jer znamo da se vremenom seksualne zelje i zahtevi menjaju. Da li je to tabu tema u mnogim vezama?
Ako pricate o cemu pricate? Da li otvoreno kazete sta vam se svidja a sta ne volite?
Da li je uvreda ako partner kaze - to i to mi se ne svidjа, mogao/mogla bi to da smenis jer me ne pali vise?
Mrzi me čitam sve, ti hoćeš da razgovaraš o seksu sa našim partnerkama ili si već razgovarala?
 
Kazu da je razgovor o seksu jos na pocetku veze veoma vazna tema za izgradnju odnosa medju partnerima a isto tako i kod iskusnih parova jer znamo da se vremenom seksualne zelje i zahtevi menjaju. Da li je to tabu tema u mnogim vezama?
Ako pricate o cemu pricate? Da li otvoreno kazete sta vam se svidja a sta ne volite?
Da li je uvreda ako partner kaze - to i to mi se ne svidjа, mogao/mogla bi to da smenis jer me ne pali vise?
nije
ne smem da napisem o cemu, oci ce mi izvaditi ako procita
kazem, najbolje da cu da cutim i dosadjujem se dok se on zabavlja :malav:
a cuj, ako ga ja ne palim neka se smeni sam :lol:
 

Back
Top