Радуловић: Немачка преко ЕУ покушава да сруши бојкот избора у Србији

Čekaj malo! To onda neće biti bojkot, nego BLOKIRANJE pristupanju izborima svima onima koji će želeti izaći na izbore? To je već sasvim druga priča koja me podseća na neki raniji događaj kada se vojska i policija trebala odlučiti na čiju stranu će stati!

Ма жешће нам ср ање спремају.

Ја их разумем,
не дозвољавају да њихова бранша буде мање битна од певача фолк музике.
Кинта је то, о томе се ради.

А народ ко народ, фудбал или народњаци или скупштина ...
Само да је забавно !
 
У сваком случају нама из Брозових времена је популизма преко главе.
..



Али Господар и сви светски лидери нам саветују да сад морамо мало другачије,
овим путем који СНС трасира.
Da ti je populizma zaista preko glave ne bi morao SNS putem (u propast)...
A mora se samo jedna stvar ... SNS dzukacki put nema , naravno, nikakve veze sa tim sto se treba (a kamoli sto se mora)

 
Kad u Srbiji bude demokratije tada cemo ucestvovati na izborima. B O J K O T
Jeste proučili izborne zakone? Recimo, bojkotom 'srušite' izbore, raspisuju se novi, a postojeća Vlada postaje TEHNIČKA Vlada koja nema velike ovlasti, ali im ni ne treba, njima je dobro! I tako onda godinama?

Npr. Na zadnjim izborima, da su SAMO ONI koji NISU izašli na izbore glasali za Preletača, ON bi bio predsednik, a ne Mali Vuk! :zcepanje: :zcepanje: :zcepanje:
 
Poslednja izmena:
Ма жешће нам ср ање спремају.

Ја их разумем,
не дозвољавају да њихова бранша буде мање битна од певача фолк музике.
Кинта је то, о томе се ради.

А народ ко народ, фудбал или народњаци или скупштина ...
Само да је забавно !
?? Kao štrajkači? Pa toljagama mlate sve one koji ne žele štrajkati?
 
Jeste proučili izborne zakone? Recimo, bojkotom 'srušite' izbore, raspisuju se novi, a postojeća Vlada postaje TEHNIČKA Vlada koja nema velike ovlasti, ali im ni ne treba, njima je dobro! I tako onda godinama?

Ма црнизмај је наиван и откриће нам планове сковане испред неке продавнице уз пиво ... ;)

Идеја је да кад им било ко каже : "Није демократски рушити изборе"
они дају одговор : "Ко каже да је овде демократија ?!"

Пошто народ (као и бојкотари) заиста не зна шта је демократија
ово ће да збуни свакога кога пресретну
и не дају му да прође на гласачко место.

Иначе тај одговор су научили од Тони Монтана
па кад Тони убије полицајца
а овај му на самрти процеди : "не можеш убити полицајца"
Тони одговори : "Ко каже да си ти полицајац"

Причај нам змаје, шта још не ваља по Србији
па Бастард кад победи то ће се поправити ?

Јел' увезен неки камион оружја ?
Са Косова ?
Из Крватске, Црне Горе ?

Знам, из Бугарске - Бугарска је земља другарска !
 
Covece, ne zanimaju nas vase lakrdije koje zovete *izborima*. Sto te toliko kopka sta mi radimo. Idi napadaj debelog Canka i Misu pisu Vacica - oni su ti valjda konkurenti na *izborima* A NE MI - pusti nas da propadnemo sa nasim glupim i *beznacajnim* bojkotom.
B O J K O T
Ali nemojte posle da kukate kada vas bude hebala Vlast koja pobedi jer ste bojkotirali izbore! :zcepanje: :zcepanje: :zcepanje:
 
Ма црнизмај је наиван и откриће нам планове сковане испред неке продавнице уз пиво ... ;)

Идеја је да кад им било ко каже : "Није демократски рушити изборе"
они дају одговор : "Ко каже да је овде демократија ?!"

Пошто народ (као и бојкотари) заиста не зна шта је демократија
ово ће да збуни свакога кога пресретну
и не дају му да прође на гласачко место.

Иначе тај одговор су научили од Тони Монтана
па кад Тони убије полицајца
а овај му на самрти процеди : "не можеш убити полицајца"
Тони одговори : "Ко каже да си ти полицајац"

Причај нам змаје, шта још не ваља по Србији
па Бастард кад победи то ће се поправити ?

Јел' увезен неки камион оружја ?
Са Косова ?
Из Крватске, Црне Горе ?

Знам, из Бугарске - Бугарска је земља другарска !
Ako bude većih problema, Vučić bi mogao da proglasi VANREDNO stanje, vojska na ulice, policijski sat, blokiranje mnogih demokratskih institucija i vojna diktatura, protiv koje su bojkoteri!?
 
Ako bude većih problema, Vučić bi mogao da proglasi VANREDNO stanje, vojska na ulice, policijski sat, blokiranje mnogih demokratskih institucija i vojna diktatura, protiv koje su bojkoteri!?

mislim da mu ne bi proslo to sa vanrednim stanjem. Ako bi masa izašla u tako velikom broju većem nego na vrhuncu protesta on pada 100%
 
Da! Hoće li mi konačno neko objasniti smisao bojkota? Na izbore će izaći birači većinske stranke, osvojiti 99 posto glasova, glatko pobediti i dobiti još apsolutnu većinu, tj preko 2/3 potrebne za promene bilo čega u državi!?
Bojkotu ne treba smisao tj. svrha. Jednostavno ne ideš na izbore zato što tu nema šta da se bira! Kapiraš? Da li ti ideš u prodavnica u kojoj su prazni rafovi? Ja ne idem, a ako ti ne razumeš zašto se ne ide u takvu prodavnicu, onda ti ja tu ne mogu pomoći. Moraš se obratiti specijaliziranoj ustanovi.
 
Све си погодио.

Има само још једна цака,
бојкотери ће организовати насиље на дан избора.

Ако буде критичне масе, срушиће изборе и државу,
и власт неће добити двотрећинску већину у скупштини за било шта ...

Ето, ипак се народ пита.
На изборе или на насиље, питаће се многи ...
Koji to narod...zar ne primetiste da vas je narod napustio...?
Za kim u taj pohod da se krene?
Kakva je sad razlika izmedju Seselja, Canka, Jovanovica i vas kad je ocigledno da pokusavate trikovima nadoknaditi manjak glasova...
Zasto ovog gospodina zloupotrebljavate i umanjujete mu znacaj kad je on jedna od retkih svetlih (neokaljanih) tacki opozicije...
Sto se teme tice zapamtite: Njemacka nikad ne pokusava vec rusi ili bude srusena...srede nema...Prosetajte i procitajte nazive banaka...
 
Poslednja izmena:
Koji to narod...zar ne primetiste da vas je narod napustio...?
Za kim u taj pohod da se krene?
Kakva je sad razlika izmedju Seselja, Canka, Jovanovica i vas kad je ocigledno da pokusavate trikovima nadoknaditi manjak glasova...
Cudi me da simpatises DJB a nisi shvatio da su Fosil i Obilic SNS botovi - sendvicari kojima je zapalo da rade trecu smenu pa nam ovde demonstriraju svoje *blistave intelektualne sposobnosti* na nivou *Kontravizije*? (ili nisi ni procitao temu pre pisanja komentara?)
 
Идеја је да кад им било ко каже : "Није демократски рушити изборе"
они дају одговор : "Ко каже да је овде демократија ?!"

Пошто народ (као и бојкотари) заиста не зна шта је демократија
ово ће да збуни свакога кога пресретну
и не дају му да прође на гласачко место.
Aha, i ukrascemo ti biciklo i oteti lizalicu... Ha ha ha, kome ja poklanjam vreme :mazi:
Kao sto rekoh, igrajte sa vasom *mocnom opozicijom* Milicom Zavetnicom, Cedom, metlom i sl. Sto vas toliko boli sta radimo mi *levaci bez podrske kod naroda*?
B O J K O T (*buuushi ha ha ha*) B O J K O T
 
Тврдња овог паћеника који воли да олајава и износи гадости о Србима у Српској, је оно што се каже, неопјевана глупост.
Чуј, неко покушава (било ко) да сруши бојкот избора.
Како то да сруши бојкот?
Већ сам написао, бојкот је лигитиман вид политичке борбе. И ту они који бојкотују изборе, морају поставити циљ, шта је намјера постићи. Не морају то износити јавности (по мени и не треба) али морају имати циљ, мантра како желе тако обезбиједити фер и поштене изборе је прича за малоумне.
Наравно да ће западне земље или званичници ЕУ рећи да "бојкот није рјешење", шта ће друго рећи? Могу провући како нема пуне слободе медија, тако нешто, па ти читај између редова али сумануто је очекивати да ће јавно подржати бојкот.
Е сад, да би бојкот "успио", излазност мора бити значајно мања од оне која је била 2016 (56%), тј излазност мора бити мања од 45% да би они који бојкотују изборе имли оправдање за свој потез. Ако буде већа или рецимо 55% (+/-) бојкот ће доживјети фјаско. И то је тако.
Они који бојкотују су најавили да ће "ударити" на потенцијалне бираче СНС, поушати их одвратити да гласају. Исправно.
Зато ваља кренути у агитацију, мрднути ****том и убиједити бираче да су у праву, овако јадиковањем (уаа, нико нас не воли, сви нас мрзе) попут овог паћеника раде само у корист власти. Зато умјесто кукњаве, мрдните ****том.
 
Radule prosipa bisere pred svinje,al dzaba..dss se svrstao na stranu mraka i prodao...cccccc
29.feb je sednica GO DSS i tek tad odluka..
Za izlazak su Jovanović, Mršićanin, Popović...GEPS istupio..

Najbolje da svi izađu i glasaju za sendvičare SPS, ajde, ajde, nije vam teško opet. I ranije ste neznano puta, pa sad se mrse muda po nebitnim forumima (: ...zna se..i onda budu samo 2 partije, pa BRisel kaže
.e, to ne može, nije demokratija, pa opet izbori...pa možda stečajni Radule Vučule nađe svoje mesto...
 
Poslednja izmena:

Back
Top