Quantcast

РАДУЛОВИЋ: Болесник плаши нацију Италијом и држи је у притвору; БОШКО: Ненормалан

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Kamael

Buduća legenda
Poruka
39.463
Елем, једва смо чекали да губимо наставу ако се иде на дочек другу Титу са његових 'путева мира' по Африци и Азији.
Једини "терор над децом" у време Тита је била ова илустрована књижица словеначког писца за децу Франце Бевка као део лектире за ниже разреде основне школе:

Pogledajte prilog 667959
Zasto se na svakoj temi koju otvoris diskutuje o Titu?

bmaxa

Iskusan
Poruka
5.197
Zasto se na svakoj temi koju otvoris diskutuje o Titu?
Zato sto je titoljubac, najgora svojta. Nije ni ziveo u vreme tog diktatora,
a ovamo mu pravi hvalospeve. Mi kao deca smo sa strahom pricali
o njemu viceve. Recimo o hromom dabi i slicno.

bmaxa

Iskusan
Poruka
5.197
Зашто мене цитираш боте? То су твоје колеге ботови почели о Титу, ја само пратим "дискурс" :mazipsa:
Vidi se jasno da sam rekao da je Vucic novi Tito za moje roditelje. Znaci Tito u negativnom kontekstu
te namah potaklo da branis krvoloka zato sto si bot neke tamo "komunisticke", zapravo titoisticke stranke....

Ambasador

Elita
Poruka
19.716
opozicija samo tera kontru

da se nista ne preduzima kukali bi zasto se nista ne preduzima

mislim da stalno biraju pogresne bitke , sad treba da podrze smanjivanje kretanja , ne da ga miniraju.
To nije nikakva opozicija. To su licemerne
dokone djindjicevisticke bitange koji su bili
saucesnici i izvrsitelji razyebavanja jednog
citavog sistema, politickog, ekonomskog,
obrazovnog, kulturnog i zdravstvenog.!!!

Boris Grušenko

Veoma poznat
Poruka
11.857

mislim da stalno biraju pogresne bitke , sad treba da podrze smanjivanje kretanja , ne da ga miniraju.
Opozicija ne minira ništa ali ako pola dana provedeš u prinudnoj izolaciji a drugu polovinu po redovima koji se čekaju u po sat vremena malo ko normalan vidi smisao u tome.

Baš kao što ga ne vidi ni u puštanju 300k ljudi sa zaraženih područja u Srbiju bez zadržavanja a onda uterivanje cele države u prinudnu izolaciju.

nebanesc

Ističe se
Poruka
2.387
Ма каква Титова диктатура те спопала; друг Тито није у време епидемије ВЕЛИКИХ БОГИЊА извршио државни удар, није уводио полицијски час, нису војници са аутоматима и са прстом на обарачу шетали Кнезом, није укинуо градски превоз, није забранио гастарбајтерима да уђу у своју рођену земљу нити је прдео и ширио панику свако вече у дневнику, а цео свет је одао признање Југославији како се изборила са том епидемијом.
Bravar nje morao da uvodi policijski čas zato što je policijski čas bio uveden 1945 i bio je na snazi cele njegove vladavine!

nebanesc

Ističe se
Poruka
2.387
Opozicija ne minira ništa ali ako pola dana provedeš u prinudnoj izolaciji a drugu polovinu po redovima koji se čekaju u po sat vremena malo ko normalan vidi smisao u tome.

Baš kao što ga ne vidi ni u puštanju 300k ljudi sa zaraženih područja u Srbiju bez zadržavanja a onda uterivanje cele države u prinudnu izolaciju.
Opozicija samo kaže da su ove mere preterane, i da je trebalo uvesti manje siledžijske a pametnije...

jos_1_5ak

Iskusan
Poruka
6.288
Pa sad istina je verovatno negde u sredini , ono situacije jeste ozbiljna i potrebne su ozbiljne mere kako bi broj zrtava sveli na neki minimum i kako zdravstveni sistem ne bi kolabirao , ali isto tako stvari kao strogi policijski cas i vojska na ulicama su diskutabilne (mislim da bi bilo dovoljno samo zatvoriti javne mesta, ugostiteljske objekte, gradski prevoz i zabraniti kretanje ljudi u grupama) i tacno je da Vucic svojom dramatikom najvise unosi paniku i nervozu i da ovo koristi i za samopromociju i da skupi neke jeftine politicke poene, mislim sta on sad ima da odrzava 12 konferencija za stampu dnevno, mislim logicnije bi bilo da cujemo neke lekare, epidemiologe da se oglasavaju, mislim za vreme bombardovanja Slobe uopste nije ni bilo u medijima vec su se oglasavali generali, pukovnici. ljudi na terenu i ostalo vojno i policijsko osoblje, takodje ono juce sa Kinezima (gde on opet jedini ne nosi masku i izigrava nekog Supermena), mislim hvala Kinezima na pomoci, ta pomoc svakako mnogo znaci , ali cemu onaj svecani docek, prenos ,spektakl , mislim uopste nije vreme za to, ono ispada sad kao da su zbog njega dosli kao da ga ispustuju (sto neko rece trci na aerodrom kao da oni ne bi znali da pronadju aerodrom il da slete bez njega) a realno Kinezi salju pomoc i u sve druge zemlje, ko god im se obratio za pomoc oni su slali medicinsko osoblje, opremu, maske, rukavice, nismo mi nikakav izuzetak tu a jos manje Vucic.
Takodje ko je on kao predsednik da odredjuje vanredne mere, pa valjda u tim situacijama postoji tim strucnjaka, epidemiolozi, lekari, psiholozi pa u dogovoru sa vojskom, policijom i ljudima koji su strucni i koji su se obucavali za takve situacije odlucuju o merama za suzbijanje epidemije.

комшија

Legenda
Poruka
55.422

С обзиром да је Вучић извршио државни удар, и да се сад иживљава над грађанима, може се рећи да је понашање опозиције - част изузецима - капитулантско и срамно!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.