Радосно дете

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Дакле овако...хвала ти коко на радосна:heart: .....Па ето тема је да ја,који живим прилично стресно...када дођем кући...и погледам мог малог анђелчића...заборавим на груби свет...и улазим у детињи....Ту су осмеси најшири...а радост најискренија...па сам хтео да поделим искуства...имамо и другу ситуацију....до пре неки дан имао сам проблем у предшколском...сто је за 5 девојчица...четри су из истога села...а моја ћера из варошице...ако узмемо да је у месецу барем 5 дана у БГ-у.....долазимо до резултата да је мало искуствено напреднија...али то јој је у овом случају мана....те смо муку мучили док нисмо дошли до Соломонског решења да васпитачица подели девојчице за два стола...и сада је песма....али њена туга је била туга куће...а има ли ишта тужније од тужног детета....:cry::arrow::confused::arrow:;)
 
jeste ...i sveštenik mi je rekao da te okadim......kad dođeš na foroom....kad pobegneš sa psihoteološke terapije...

сто је за 5 девојчица...четри су из истога села...а моја ћера из варошице...ако узмемо да је у месецу барем 5 дана у БГ-у.....долазимо до резултата да је мало искуствено напреднија...али то јој је у овом случају мана....те смо муку мучили док нисмо дошли до Соломонског решења да васпитачица подели девојчице за два стола...и сада је песма....али њена туга је била туга куће...а има ли ишта тужније од тужног детета....

eo..pokoošavam da te kapiram....sto je za 4 devojčićce a tvoje dete je peto...i ono je iz varošice...a pet dana je mesećno u beogradu...pa je pametnija...pa je vaspitačica podelila sto na dva dela.....i šta sad??.... besmislen post....
 
Види роде.....не могу да ти цртам...сва та деца су анђелчићи...али....описивао сам мој проблем са мојим дететом....а то је...да су је гурале...да су јој се ругале...и повређивале...и ако имаш нешто против мене...ти лепо отиђи код тог твог екуменског попа па му се исповеди да ме осуђујуш....
 
ti si zatoocani crkveni fanatik i veroojem da i dete vaspitavaš u tom fazonu...........deca jesu soorova ponekad...........ali su i iskrena...tačno osete kad neko nije dobar.... i ša ti znači to da je mala iskoostveno naprednija jer je iz varošice i 5 dana je bg-u mesečno.....razlikooješ decu ...........je l te tako u crkvi uče...
 
ti si zatoocani crkveni fanatik i veroojem da i dete vaspitavaš u tom fazonu...........deca jesu soorova ponekad...........ali su i iskrena...tačno osete kad neko nije dobar.... i ša ti znači to da je mala iskoostveno naprednija jer je iz varošice i 5 dana je bg-u mesečno.....razlikooješ decu ...........je l te tako u crkvi uče...

Муњо,
Није лепо да инсинуираш да нечије дете ''није добро'', требало би да знаш да и деца, као уосталом и одрасли, често имају аверзију према некоме ко се разликује од средине, по било чему...
Никад не мора да буде правило да су деца правична и да се иживљавају или да одбацују некога зато што ''није добар''...често буде и обрнуто...али најчешће је у питању само различитост...
(А то се и на форуму, међу нама маторима, најчешће испољава.)
 
eo, sad je hellen pokoošala da razradi temu...ono što je ovom liku trebalo 8 postova....
genealno se slažem ...ali ovde se radi o zelotu...imamo jednog lika koji ubedljivo štrči po zatvorenosti i ograničenosti i na foroomu i šire......... kad je neko verski fanatik ...on ne može drookčije da vaspitava dete......pazi te konstatacije da je mala "iskoostveno drookčija".... ...čovek je očigledno sa sela...varošice...da ne ulazimo u razloga zašto je dete ne ide u tu varošicu u vrtić nego ide u obližnje selo...ali 5 dana je mes. u beogradu.... ( : ..........za dete je jako je dobro da se drooži sa različitom decom..to zna svaki roditelj...deca zapadnoevrppskih prestolonaslednika idu obavezno iz tih razloga u državne vrtiće...
ova devojčica ne može da se razlikuje od droogih ne po sredini i po dijalektu, akcentu.....nego zna se po čemu......nije dete krivo......i da je dete povoočeno uvek će imati barem jednog ili dva droogara.....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top