Radno vreme u Srbiji

Nona2

Iskusan
Poruka
6.356
Evo jedna tema o uslovima rada. Mozemo da uporedimo uslove u Srbiji i regionu.
Da vidimo ko najmanje radi :zkez:


Koliko sati radite nedeljno? Koliko su duge pauze?
Koliko slobodnih dana imate nedeljno?

Da li od Vas ocekuju da ostajete duze?
Da li Vam je placeno ako ostajete duze?

Ne morate da pisete o sebi mozete o svom okruzenju.
 
Ne zezam, tako je u svim državnim institucijama u BiH. Mogli smo birati za to odrađivanje pauze, ili jedan dan u sedmici da ostanemo duže sat i po ili ta subota jednom mjesečno. Mi izglasali subotu.
Ovo sa 30 minuta odradjivanja pauze je najvece ciganisanje koje postoji.

Ali dobro plate duze ostajanje, u sustini se cini Ok uslovi.
 
ja radim 40 sati, radim takav posao da mogu uvek da iskocim na pauzu. radim prosecno 40 sati nedeljno, pauza je placena i prekovremeni rad isto.

odlepila bih sa tim fiksnim pauzama od 30 minuta.
 
Evo jedna tema o uslovima rada. Mozemo da uporedimo uslove u Srbiji i regionu.
Da vidimo ko najmanje radi :zkez:


Koliko sati radite nedeljno? Koliko su duge pauze?
Koliko slobodnih dana imate nedeljno?

Da li od Vas ocekuju da ostajete duze?
Da li Vam je placeno ako ostajete duze?

Ne morate da pisete o sebi mozete o svom okruzenju.
Kako je u Kini?

Da, imamo i ok broj dana godišnjeg. Ako smo na bolovanju ne odbijaju od plate ništa do 42 dana.
Jesi li 100% sigurna za ovo?
 
Šuti, imam neke sumnje da mi je direktor tu, napiši nešto kao onda :D ono: blago firmi koja te ima bla bla bla
nema sta da pisem..jasno je da svako ko provede 50 sati nedeljno na poslu, koji i auto skrsi kad ide na posao, bolovanje samo kad ga na nosilima nose, je osoba koju bi svaka firma platila duplo vise nego prosecnog zaposlenog samo da ih razmotri da radi za njih.
 
nema sta da pisem..jasno je da svako ko provede 50 sati nedeljno na poslu, koji i auto skrsi kad ide na posao, bolovanje samo kad ga na nosilima nose, je osoba koju bi svaka firma platila duplo vise nego prosecnog zaposlenog samo da ih razmotri da radi za njih.
Da nisam skromna ko što jesam...
Nema veze, ja veselog srca idem rado raditi, volim svoj posao <3
 
Da nisam skromna ko što jesam...
Nema veze, ja veselog srca idem rado raditi, volim svoj posao <3
svako jutro sa elanom iskaces iz kreveta jer znas da ces uskoro videti svoje voljene kolege i sa njima podeliti jos jedan radni dan ispunjen timskim duhom i pozitivnom energijom uspeha
 

Back
Top