Quantcast

Radnja s cokoladom??

• Začetnik teme sramota
  • Datum pokretanja

Branka B.

Zainteresovan član
Poruka
148
Ja kao stari slatkoholicar sa odavno overila ovu radnju sa cokoladom. Tako si zove, "Cokolada" i nalazi se u Milenijumu i to ne kad udjes u onaj veliki prolaz sto izbija na Obilicev venac i gde je glavni ulaz u Milenijum vec ides jos malo Knezom i onda ima minijaturan sporedni ulaz iz Kneza u Mil. e skrenes tu i onda sa desne strane zavucena medju lokalima u prizemlju je i ona. Ponuda je fantasticna i fenomenalna ali i jako bolna po dzep jer 1kg kosta (SAD BOLJE SEDI) 1500 DIN znaci 100g 150 din...I to ti je cena od jesenas sad je mozda i veca..
Ali vredi probati.
Pozdrav :wink:

Z

zec

Gost
Branka B.:
Ja kao stari slatkoholicar sa odavno overila ovu radnju sa cokoladom. Tako si zove, "Cokolada" i nalazi se u Milenijumu i to ne kad udjes u onaj veliki prolaz sto izbija na Obilicev venac i gde je glavni ulaz u Milenijum vec ides jos malo Knezom i onda ima minijaturan sporedni ulaz iz Kneza u Mil. e skrenes tu i onda sa desne strane zavucena medju lokalima u prizemlju je i ona. Ponuda je fantasticna i fenomenalna ali i jako bolna po dzep jer 1kg kosta (SAD BOLJE SEDI) 1500 DIN znaci 100g 150 din...I to ti je cena od jesenas sad je mozda i veca..
Ali vredi probati.
Pozdrav :wink:
cena je 180 din ali vredi (provereno 17.4.2004)

pusac

Zainteresovan član
Poruka
180
u bgd-u se posle vise decenija pojavila jedna od najboljih cokolada - lindt, ali cena je prava sitnica! :(
da li je neko od vas (de)gustirao male serije suhardove (ona firma koja pravi milka cokoladu i jacobs kafu) cokolade namenjene za poslasticarnice i luksuzne hotele? :wink:

jagodica

Veoma poznat
Banovan
Poruka
12.097
nemam pojma, mozda i jesam! ako je to ona crna jaka ja to bash ne volim osim ove za kuvanje :I posto si ti vegan, je l ;)

je l znate za "finese", mislim da ih je pravio lindt ili greshim. to su malko finije cokolade sa raznim zanimljivijim punjenjima. ako nisu propale.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.