Radikalna srpska žardinjera...

Neznanko

Iskusan
Poruka
5.497
Poslanik SRS-a Zoran Krasić reče danas, da njima nisu neprijatelji žardinjere, izlozi, no Amerika, Velika Britanija i Evropska Unija.
Šteta što je čovek podcenio žardinjere, ipak proglasiti za svoje neprijatelje zemlje koje čine 1/3 najmoćnijeg sveta, a vi sami ste šaka jada, može samo neko ko više mr-zi Srbiju no što je to iko u stanju.
Ej bre, Kina, Indija, Rusija to ne smeju da kažu i ne usudjuju se, ali ko su oni naspram jednog Krasića radikala? Je l' da .
 
Poslanik SRS-a Zoran Krasić reče danas, da njima nisu neprijatelji žardinjere, izlozi, no Amerika, Velika Britanija i Evropska Unija.
Šteta što je čovek podcenio žardinjere, ipak proglasiti za svoje neprijatelje zemlje koje čine 1/3 najmoćnijeg sveta, a vi sami ste šaka jada, može samo neko ko više mr-zi Srbiju no što je to iko u stanju.
Ej bre, Kina, Indija, Rusija to ne smeju da kažu i ne usudjuju se, ali ko su oni naspram jednog Krasića radikala? Je l' da .


A secas se onog lika sto je rekao "palicama cemo na nato pakt" zvao se Vojislav S
To je ekipa koja ide na buku samo
 
Poslanik SRS-a Zoran Krasić reče danas, da njima nisu neprijatelji žardinjere, izlozi, no Amerika, Velika Britanija i Evropska Unija.
Šteta što je čovek podcenio žardinjere, ipak proglasiti za svoje neprijatelje zemlje koje čine 1/3 najmoćnijeg sveta, a vi sami ste šaka jada, može samo neko ko više mr-zi Srbiju no što je to iko u stanju.
Ej bre, Kina, Indija, Rusija to ne smeju da kažu i ne usudjuju se, ali ko su oni naspram jednog Krasića radikala? Je l' da .

Da li znaci da ako su 1/3 sveta da su bezgresni? Valjda je demokratija ima svako pravo da izrazi svoje misljenje,to sto su 1/3 sveta ne znaci da su nepobedivi,najlepsi,najbolji,najpametniji......
A zar su nam prijatelji?
 
Poslanik SRS-a Zoran Krasić reče danas, da njima nisu neprijatelji žardinjere, izlozi, no Amerika, Velika Britanija i Evropska Unija.
Šteta što je čovek podcenio žardinjere, ipak proglasiti za svoje neprijatelje zemlje koje čine 1/3 najmoćnijeg sveta, a vi sami ste šaka jada, može samo neko ko više mr-zi Srbiju no što je to iko u stanju.
Ej bre, Kina, Indija, Rusija to ne smeju da kažu i ne usudjuju se, ali ko su oni naspram jednog Krasića radikala? Je l' da .

Na papiru neprijatelji ali kad šalju svoju decu na školovanje u iste te zemlje, onda su prijatelji.
Nego, gde su ovi hrabri borci Krstarice, toliko su se kleli kako će danas da bude revolucija, a meni da nabave full hd tv sony od 42 incha, kad ono : nećemo na žardinjere....*****
 

Back
Top