Radikali ubedljivi u Novom Sadu

Da, da, a DS i DSS ih simpatisu pa nece da ih hapse... Ajde ne lupetaj bre. Kad bi postojala makar naznaka dokaza bilo kakvog kriminala Radikala - bilo gde, potrpali bi ih u logore.
postoji gomila dokaza al ne materjalnih nece sigurno na papir stavljati svoje prevare i lopovluke
,al je sve to "po zakonu" ,preko namestenih tendera ,prvovizija ,"poklona" prijateljskih firmi koje dobijaju najunosnije poslove ,a u banana drzavi kakva je Srbija se takve stvari jos ne istrazuju i kaznjavaju u vecini slucajeva.
 
To je zato sto nisu u pitanju nikakvi dokazi nego standardna lupetanja dokonih magaraca. DSS i DS ne bi propustili priliku da uniste partiju koja im predstavlja jedinu ozbiljnu opasnost.

Predsednik je obecao izgradnju bazena,pozorista...
Pozoriste se gradi nekih 10 i vise godina....
Predsednik opstine je jedan nesposobni lik koji se pojavljuje na televiziji da obrazlozi propast plana za izgradnju bazena i "ne moze da seti"kako se zove "...ta neka direkcija,valjda za neku izgradnju.."I na kraju sam zakljuci da nije ni bitno kako se zove!
 
Predsednik je obecao izgradnju bazena,pozorista...
Pozoriste se gradi nekih 10 i vise godina....
Predsednik opstine je jedan nesposobni lik koji se pojavljuje na televiziji da obrazlozi propast plana za izgradnju bazena i "ne moze da seti"kako se zove "...ta neka direkcija,valjda za neku izgradnju.."I na kraju sam zakljuci da nije ni bitno kako se zove!

U ***** ti sunce pa ovo je stvarno ozbiljan kriminal sto ne rece ranije

AHAHAHAHAHHAAH :D :D :D :D
 
Pa ruku na srce nisu radikali radili tako lose samo sto su se vremenom popickali izmedju sebe i opasno poalavili,i poceli da kradu kao da im je zadnje ,najvise Mirovic i Mircic i sps i dss "otpadnici " Rada Marinkov&co .Sve ono za sta su ranije sasvim opravdano optuzivali DSovu i Cankovu vlast ,oni su nastavili u jos vecim razmerama i usavrsili lopovluk,nepotizam i korupciju do neslucenih visina ,takodje imali su i nekoliko gadnih skandala i gresaka koji ce ih verovatno kostati na izborima.

hehe Rada Marinkov znam da je on politicar, jeli radikal ili de-es-es-ovac? on mi predavao geografiju u gimnaziji, samo nekako malo cudno... :)
 
NOVI SAD – Tri meseca nakon što smo otkrili da Nada Mirčić, supruga visokog funkcionera Srpske radikalne stranke Milorada Mirčića, gradi turističko-rekreativni kompleks u Sremskim Karlovcima, u zoni Ešikovac, kao i da je za to dobila sve potrebne dozvole, na gradilištu je nikla staza od behatona!

Podsetimo, prema Generalnom urbanističkom projektu predviđeno je da taj kompleks, između ostalog, ima apartmane, veštačko jezero ili bazen, trim-stazu, terene za mini-golf, poseban objekat za smeštaj osoblja... Naša ekipa posetila je gradilište kako bismo se uverili dokle se stiglo. Na licu mesta zatekli smo radnike koji su postavljali behaton ploče. Pritom, u Sremskim Karlovcima šuška se da behaton navodno postavlja firma koja ga je postavljala i po centru Novog Sada, ali to nismo uspeli i da proverimo. Činjenica je, međutim, da je behaton postavljen na stazi dugoj oko 300 metara i to od početka s gornje strane ulaza u kompleks, pa sve uzduž preko celog placa i do glavnog puta. Pride, na imanju smo zatekli bager, a iskopana je i jama za koju pretpostavljamo da će biti temelj. Načelnica tamošnjeg Odeljenja za urbanizam Dušanka Janjušić nije znala da nam kaže da li je postavka behatona u skladu s projektom, ali je poručila da ako je Mirčić time odstupio od odobrenja za izgradnju, radovi će biti zaustavljeni. To nam je potvrdio i građevinski inspektor opštine Sremski Karlovci Đorđe Urošević.

Tek, Mirčić je od Odeljenja za urbanizam dobio potvrdu o početku radova 22. maja ove godine. U toj potvrdi stoji šta je primljeno od dokumentacije za izgradnju turističko-rekreativnog kompleksa (dva odvojena objekta – glavni – spratnost Po + P + Pk i pomoćni objekat – spratnosti P + Pk), u Sremskim Karlovcima na potezu Ešikovac na parceli broj 4972.

Bez odgovora

Budući da je zamenik lidera SRS-a Tomislav Nikolić kategorički tvrdio da je proverio i da Milorad Mirčić nema para da tako nešto zida, da je suviše pametan da bi tako nešto učinio i da je sve to neistina, u maju smo mu elektronskom poštom poslali obe reportaže i dokumentaciju koja dokazuje naše tvrdnje, zamolivši ga pritom za komentar. Još nismo dobili odgovor.


Podsetimo, osim što su nam opštinski funkcioneri potvrdili da Nada Mirčić gradi taj luksuzni kompleks, sada već bivši vlasnik tog placa Ivan Švarc ispričao nam je u maju kako su on i brat s njom trgovali.

– Komšija koji ima kuću u blizini tog placa ubeđivao me je jedno tri-četiri meseca da to prodam Mirčiću. I onda smo brat i ja pristali i prodali. Otišao sam do prostorija Srpske radikalne stranke na Bulevaru Mihajla Pupina, gde je bio pravnik SRS-a i Mirčićeva supruga Nada. Primio sam pare na ruke, 2.500 evra, otišli smo u sud i sve to završili – rekao nam je tada Švarc. Na Bulevaru Mihajla Pupina nalazi se sedište novosadskog i južnobačkog odbora SRS-a. Na čelu Okružnog odbora SRS-a je Milorad Mirčić.
Eto ko bi rekao da dugogodisnja sluzbenica u polupropaloj drzavnoj firmi ne moze da ustedi koji milion ojra i posle kaze da se u Srbiji lose zivi i da su plate male :-D
 
Samo da javim da sam ocrnio temu:twisted:....Skinuo, makar, jednu zvezdicu
rating_3.gif
...Ajde i vi ostali nemoj ste leni:)
 
OPOZIV PREDSEDNIKA OPŠTINE U PALANCI: DA ILI NE

Dugo najavljivan konsenzus bačkopalanačkih opozicionih stranaka i pokretanje inicijative za referendum i opoziv Dragana Bozala, predsednika opštine i ovdašnjih radikala, nikako da budu konkretizovani. Deo palanačke javnosti to objašnjava činjenicom da je koalicija radikala, socijalista i Karićevih odbornika, sa 24 od 42 odbornička mandata u lokalnom parlamentu, izuzetno jaka, a drugi kažu da je reč o strahu demokratskog bloka.




Ovde od uvođenja višestranačja nije bilo promena, ako se izuzme činjenica kako je nekada neprikosnovenu socijalističku partiju (2004. godine) na mestu lidera u vladajućoj lokalnoj koaliciji zamenila radikalna stranka. Najavljen opozicioni referendum o poverenju predsedniku opštine prve su podržale čak i one opozicione stranke koji nemaju odbronike u lokalnoj skupštini. Sada se, doduše nezvanično, priča da DSS nije kočnica rušenju radikalskog predsednika opštine, iako je to deo opozicije ranije tvrdio. Sada kažu da članovi Koštuničine stranke, G-17 plus i SPO ostaju za referendum, ali da se DS, koja sa osam odbornika predstavlja najjaču opozicionu stranku u SO, nešto koleba.
Krivična prijava protiv predsednika

Opštinski odbor SPO u Bačkoj Palanci podneo je krivičnu prijavu Opštinskom javnom tužilaštvu protiv predsednika opštine Dragana Bozala. Prvom čoveku ove opštine, ali i lideru ovdašnjih radikala, simpatizeri Vuka Draškovića stavljaju na teret navodno prekoračenje ovlašćenja, donošenjem opštih akata za koje je isključivo nadležnaSO, a odnose se na zapošljavanje njegovih savetnika u opštinsku upravu. Takođe, u SPO tvrde da je predsednik opštine po tri osnova prekršio zakon o lokalnoj samoupravi, te da je oštetio opštinski budžet u 2005. godini, kaže se, između ostalog, u krivičnoj prijavi koja SPO dostavio Opštinskom javnom tužilaštvu u Bačkoj Palanci.

M. Sudžum
 
Ma daj pa ne budi smesan ti citiras Gradjanski list... :D :D I sam si svestan koliko je to debilno pa te je bila sramota da ostavis link: http://www.gradjanski.co.yu/navigacija.php?vest=8567&naslovna=1
Ajde sad malo Kurir pa Press...
E da kad smo vec kod Gradjanskog i sramote ,Mircic vec dve godine ne sme da se pojavi na sudu i dokaze svoje ranije tvrdnje protiv tog lista ,toliko je "uveren" u istinitost svojih nebuloza da je izbegao vec 20 rocista , sto se tice ovog kompleksa to je izaslo i u svim ostalim novinama,a informaciju su potvrdili i opstinski organi Sremskih Karlovaca i shef gradskog odbora SRSa Igor Mirovic i slika ima ,al verovatno se ni to nije desilo nego je sve to halucinacija i laz :mrgreen:
 
;)Ma ajde...Interesantno...
Samo ne znam sto gubim vreme obrazlazuci NEKIM likovima njihove zivotne promasaje...

Ja se divim ljudima koji će omogućiti blagostanje drugima a ne sebi.
Njima je čast i zadovoljstvo što će neko stalno dobijati predsedničku platu i kad sidje sa funkcije i što će mu prenzija biti isto tolika. I sad još dodjem na forum pa te spopadnem što ti ne glasaš za mog favorita za penziju.

Takvim osobama se izistinski divim.
 

Back
Top