RADIKAL ALEKSANDAR MARTINOVIC PLAGIJATOR...

niko nema nista protiv njih

ali kad pisu politicku fantaziju...neka ne misle da verujemo u to

Ja ne mogu shvatiti da neko može biti takav da se samo zbog različitih političkih stavova sa nekim svađa... u stvari to nisu ni različiti politički stavovi, to je samo pripadništvo ovoj ili onoj strančici... Kakvu ideologiju ima SNS ili DS?! Nikakvu... samo doći na vlast kod prvih, odnosno ostati na vlasti kod drugih...:roll:
 
Јесте, али не може да се пере да је накнадно сазнао или постао упознат....
Је л Антић још увек у СНС-у и шта је било са Афером Индекс?

Izvinjavam se , kakve veze ima Antic sa aferom indeks ? to nema veze sa ovom temom al bih voleo da cujem.... mozda ja nisam dobro obavesten ( sto bi rekao Kostunica) ali afera indeks se ne vezuje za BG fakultet na kom je Antic ...ili gresim?
 
Istini za volju napad na Martinovića je samo pokušaj da se sakrije da je Toma kupio diplomu o čemu piše Velika Srbija u novom broju i to veoma detaljno i nepristrasno.

Koga zanima da pročita o čoveku koji je zaista falsifikovao nešto neka poseti ovaj link gde je u celosti prenet tekst Velike Srbije http://nazadsrbijo.blogspot.com/2011/10/blog-post_938.html

Naprednjaci, treba da vas bude sramota :D
 
Poslednja izmena od moderatora:
Istini za volju napad na Martinovića je samo pokušaj da se sakrije da je Toma kupio diplomu o čemu piše Velika Srbija u novom broju i to veoma detaljno i nepristrasno.

Koga zanima da pročita o čoveku koji je zaista falsifikovao nešto neka poseti ovaj link gde je u celosti prenet tekst Velike Srbije http://nazadsrbijo.blogspot.com/2011/10/blog-post_938.html

Naprednjaci, treba da vas bude sramota :D

Između ostalog i to , davnašnja vučićeva specijalnost u stilu napad je najbolja odbrana , dovedena do perfekcije jer mučenik i tako nema ni sekundu radnog staža igde konkretno...ne računa se ovaj podrum u Jajincima gde radi šta ?...degustira alkohol pre no što izvali još neku glupost u javnosti , a jedna od značajnijih mu je što nagovori onog matorog seljaka čo'eka iz bajčetinskog krša da se blamira ( po ko zna koji put) pred vaskolikom javnošću onim tzv gladovanjem pred kamerama :dash:

Ja ne poznajem nikoga ko se grohotom nije nasmejao još kada počeše priču da je grobar bajčetinski tobože završio faks ...on i fakultet k'o pop i šeširdžija , najmanje :rotf::zcepanje:
 
Poslednja izmena od moderatora:
Antara je predavao i u Kg-u u to vrijeme i koliko ja znam jedan je od optuženih/okrivljenih!

Greska ! Nemas dobre informacije .... dakle, ipak sam ja bolje obavesten ..... Antic nije tada predavao u KG-u a nije bio ni osumljicen ni optuzen u ovoj aferi ...... imas pogresne informacije ....

Optuzen je znacajan broj brofesora ali je malo ko osuđen, neki su penzionisani , a protiv najveceg broja jos traje proces ( tj . miruje , zvanicno se vodi a u praksi ne)....

Cela prica je velika sramota za Stbiju i nas obrazovni sistem a najveca steta je nanesena studentima u Kg-u kojima su vraceni ti isti profesori da predaju.... takođe na njih se gleda kao na one koji kupuju ispite kao da korupcija postoji samo na njihovom fakultetu a javna je tajna da ona postoji na svim fakultetima u Srbiji i ne samo pravnim , vec generalno ..... MEDICINSKIM NAROCITO!
 
Ovo mi najbolje , a tako istinito ::lol:

::::::::::::::::::::

Председник Српске напредне странке Томислав Николић купио је диплому факултета, тврде у Амбасади Сједињених Америчких Држава. Ова информација наведена је у строго поверљивој депеши Амбасаде САД из Београда, коју је сајт Викиликс обелоданио 1. септембра ове године. Ова депеша (08Belgrade 111) упућена је у Вашингтон 29. јануара 2008. године.

Николић је неписмен

Осим што америчке дипломате у свом извештају наводе да је Николић купио диплому, они констатују да је он и неписмен, као и да не уме граматички правилно да се изражава српским језиком. Позивајући се на своје изворе у Србији, америчке дипломате су обавестиле шефове у Вашингтону о Николићевом образовању и интелекту:

- Николић је купио диплому више школе и он је функционално неписмен. Николић уме правилно да користи само четири, од седам падежа у српском језику – између осталог стоји у тајној депеши.

Иако су га сматрали неписменим и сумњали у валидност његове дипломе, то није сметало дипломатама САД да исте године помогну Николићу да покуша пуч у Српској радикалној странци а после неуспеха у покушају преотимања странке да му обезбеде логистику за оснивање Српске напредне странке. Тадашњи амерички амбасадор у Србији Вилијем Мантер помиње се као један од кључних људи који су посредовали у зближавању Бориса Тадића и Томислава Николића и оснивању Српске напредне странке. Можда су управо Николићево (не)образовање и слаб интелект били кључне „врлине“ због којих су САД зажелеле да га регрутују у редове својих сарадника.

...................

:zcepanje:

...ili pre da se normalan čovek na ovo rasplače :sad2:
 
Istini za volju napad na Martinovića je samo pokušaj da se sakrije da je Toma kupio diplomu o čemu piše Velika Srbija u novom broju i to veoma detaljno i nepristrasno.

Koga zanima da pročita o čoveku koji je zaista falsifikovao nešto neka poseti ovaj link gde je u celosti prenet tekst Velike Srbije http://nazadsrbijo.blogspot.com/2011/10/blog-post_938.html

Naprednjaci, treba da vas bude sramota :D


Da li je Toma kupio diplomu ili ne ne znam ali da je cirkus od coveka pa da je diplomirao 20 godina nakon sto je apsolvirao to je cinjenica ...međutim molim vas da me ne zasmejavate i kao izvor za informaciju navodite "Veliku Srbiju" , kao da je ista reprezentativan medij a ne stranacko glasilo ....SRS i Voje Seselja , istog onog koji reče : " U politici se mora i lagati ....."
 
Poslednja izmena od moderatora:
Greska ! Nemas dobre informacije .... dakle, ipak sam ja bolje obavesten ..... Antic nije tada predavao u KG-u a nije bio ni osumljicen ni optuzen u ovoj aferi ...... imas pogresne informacije ....

Optuzen je znacajan broj brofesora ali je malo ko osuđen, neki su penzionisani , a protiv najveceg broja jos traje proces ( tj . miruje , zvanicno se vodi a u praksi ne)....

Cela prica je velika sramota za Stbiju i nas obrazovni sistem a najveca steta je nanesena studentima u Kg-u kojima su vraceni ti isti profesori da predaju.... takođe na njih se gleda kao na one koji kupuju ispite kao da korupcija postoji samo na njihovom fakultetu a javna je tajna da ona postoji na svim fakultetima u Srbiji i ne samo pravnim , vec generalno ..... MEDICINSKIM NAROCITO!

Hm, ne mogu baš ruku u vatru da stavim, ali mislim da Oliver Antić jeste tada predavao u Kragujevcu...

Naravno, slažem se da korupcija postoji na skoro svim fakultetima... s tim da je na privatnim ona praktično legalizovana!
 
Na neki volseban naicn nestade teme gde Dveri napadaju Vucica da je "nervozan" zbog neodrzavanja parade, ili ja naprasno ocoravih:lol:
Sta to bi, ljudi moji?
To da sam "usedelica", nek im bude, satrovacki receno: Mashaju kao i uvek:mrgreen:
Dveri i radikali su istureno odelenje DS :mrgreen: Zajednicki cilj im je da SNS ne dodje na vlast, da ucvrste vladavinu Borisa, a posle Borisa potop ih ne zanima :mrgreen:
Ali,racunica im bas i nije neka :zcepanje:
 
Da li je Toma kupio diplomu ili ne ne znam ali da je cirkus od coveka pa da je diplomirao 20 godina nakon sto je apsolvirao to je cinjenica ...međutim molim vas da me ne zasmejavate i kao izvor za informaciju navodite "Veliku Srbiju" , kao da je ista reprezentativan medij a ne stranacko glasilo ....SRS i Voje Seselja , istog onog koji reče : " U politici se mora i lagati ....."

Slažem se sa ovim!
 
Između ostalog i to , davnašnja vučićeva specijalnost u stilu napad je najbolja odbrana , dovedena do perfekcije jer mučenik i tako nema ni sekundu radnog staža igde konkretno...ne računa se ovaj podrum u Jajincima gde radi šta ?...degustira alkohol pre no što izvali još neku glupost u javnosti , a jedna od značajnijih mu je što nagovori onog matorog seljaka čo'eka iz bajčetinskog krša da se blamira ( po ko zna koji put) pred vaskolikom javnošću onim tzv gladovanjem pred kamerama :dash:

Ja ne poznajem nikoga ko se grohotom nije nasmejao još kada počeše priču da je grobar bajčetinski tobože završio faks ...on i fakultet k'o pop i šeširdžija , najmanje :rotf::zcepanje:

Dok je bio radikal koristio je često tu krilaticu NAPAD JE NAJBOLJA ODBRANA .... kao naprednjak ju je usavrsio ..... ipak najbolje od svega je sto radikalima tada nije smetala , pa ga kandidovase za gradonacelnika ... tog citiram radikale : " manipulatora, kriminalca , neradnika" .... SRS koja vidi daleko unapred i sve najbolje zna kandidovala je za gradonačelnika Beograda !

Jaoj ...........
 

Back
Top