Radijaciski nadzor nad muslimanima u americi.

-Dimitrije-

Zainteresovan član
Poruka
347
Muslimani u SAD pod „radijacijskim nadzorom” u cilju otkrivanja „povišenog stepena radioaktivnosti” - kako bi se sprečio mogući napad Al Kaide radioaktivnim ili nuklearnim oružjem.

Skoro četiri godine uzimani su uzorci tla oko kuća i firmi u vlasništvu muslimana, kao i džamija - u Vašingtonu i drugim američkim gradovima. photo :: FBI monitors Muslims for radiation http://i.a.cnn.net/cnn/2005/US/12/23/nuke.monitoring/t1.us.muslims.ap.jpg Most of the testing is conducted in Washington because the nation's capital is considered a potential target for such an attack. However, an official said testing also has been conducted in Chicago, Illinois; Detroit, Michigan; Las Vegas, Nevada; Seattle, Washington; and New York City.
 
James 007:
Komentar o gospodinu Dimitriju:
Sram vas bilo gospodine, da stavljate osmeh pored toga.

Komentar o ovom nadzoru:
Toliko o Americi kao demokratiji u kojoj su svi jednaki.

muslimani su neprijatelji Srba. Takodjer i amerikanci. Kad ratuju jedno protiv drugog to je dobro za Srbe. Ali to nisam ni ocekivao da ce p*gani 'zrodi shvatiti. pierce brosnan je radio svoj prvi bond "golden eye". Boreci se protiv kozaka, koji su predstavljeni kao manijaci koje treba istrebiti.
 
-Dimitrije-:
muslimani su neprijatelji Srba.
Ima i Srba koji su muslimanske veroispovesti. Zar su i oni neprijatelji?

-Dimitrije-:
Kad ratuju jedno protiv drugog to je dobro za Srbe.
NIkad nije dobro ako neko ratuje.

-Dimitrije-:
pierce brosnan je radio svoj prvi bond "golden eye". Boreci se protiv kozaka, koji su predstavljeni kao manijaci koje treba istrebiti.
Rekao sam već jednom i reći ću još jednom: Borio se protiv Kozaka iz Lijenca, koji su radili protiv Rusa. I rekao sam već jednom i reći ću još jednom: Mene ne zanima njihova politika.
 
James 007:
Ima i Srba koji su muslimanske veroispovesti. Zar su i oni neprijatelji?

NIkad nije dobro ako neko ratuje.

Rekao sam već jednom i reći ću još jednom: Borio se protiv Kozaka iz Lijenca, koji su radili protiv Rusa. I rekao sam već jednom i reći ću još jednom: Mene ne zanima njihova politika.

"poturice su gore cak i od turaka" poznate reci od Srba i nobelovca Ive Andrica.
izetbeogivc se snimio kako stoji pored poklanih srba i ponosito kaze da je to uradila alahova armija. izetbegovica gotive apsolutna vecina poturica.

Jeste dobro kad Srpski neprijatelji ubijaju jedni druge.

Svako ko je gledao film, jasno je mogao da vidi da se potenciralo Kozaci uopste kao narod.
Zna se odlicno da jevreji uglavnom mrze Kozake. I da holivudom upravljaju uglavnom jevreji.
Tako nije nista ni cudno da su anti srpski sljam filmovi kao harisons flauvers iz holivuda.
 
-Dimitrije-:
izetbeogivc se snimio kako stoji pored poklanih srba i ponosito kaze da je to uradila alahova armija. izetbegovica gotive apsolutna vecina poturica.
Nisam vas pitao zar je Izetbegović bio zakleti neprijatelj Srba, pitao sam vas da li su i Srbi islamske veroispovesti neprijatelji pravoslavnih Srba.

-Dimitrije-:
Jeste dobro kad Srpski neprijatelji ubijaju jedni druge.
Šta biste rekli na to da i drugi ljudi (pripadnici drugih naroda) kažu nešto slično za nas.

-Dimitrije-:
Svako ko je gledao film, jasno je mogao da vidi da se potenciralo Kozaci uopste kao narod.
Zna se odlicno da jevreji uglavnom mrze Kozake. I da holivudom upravljaju uglavnom jevreji.
Tako nije nista ni cudno da su anti srpski sljam filmovi kao harisons flauvers iz holivuda.
Izgleda da vi, gospodine, imate jednu večnu iluziju da su Jevreji nerpijatelji sveta i Srba. Ja iskreno ne razumem uopšte odakle vam ta zamisao. Jevreji skoro i da nisu imali apsolutno nikakve veze sa našom istorjiom. Jeste, na prostorima ima dosta Jevreja, ali da li to pravi ikakvu razliku?
 
Vec sam ti odgovorio na pitanje. izetbegovic je anti srpski manijak, njega gotive vecina p*turica.

Srbi su se samo branili. Genocid je zapad pocinio nad Srbima. zapad je uvek bio anti Srpski.

Nemas ti pojma o istoriji balkana. Anti Srpski turci su prijatelji sa jevrejima vekovima na balkanu. http://www.science.co.il/hi/Turkish/Links.asp

Holivud jeste pod ogromnim uticajem jevreja (pogledaj posebno Marlon Brandov komentar):
http://www.eonline.com/Features/Specials/Jews
 
-Dimitrije-:
Vec sam ti odgovorio na pitanje. izetbegovic je anti srpski manijak, njega gotive vecina p*turica.
Pošto izgleda nisam dobro postavio pitanje, postaviću ga ponovo, ali razumljivije: Da li su Srbi islamske veroispovesti (koji žive na prostorima Srbije) neprijatelji pravoslavnih Srba?

-Dimitrije-:
Nemas ti pojma o istoriji balkana. Anti Srpski turci su prijatelji sa jevrejima vekovima na balkanu. http://www.science.co.il/hi/Turkish/Links.asp
Vi ste sigurno samo našli to i stavili jer izgleda kao da podržava vaše mišljenje. Ali u stvari to je nešto drugo. Tu kažu da su se Jevreji lako složili sa Turskim narodom. Jeverji su samo imali kulturni uticaj na tursku državu; nisu imali nikakve veze sa turskom politikom.

-Dimitrije-:
Holivud jeste pod ogromnim uticajem jevreja (pogledaj posebno Marlon Brandov komentar):
http://www.eonline.com/Features/Specials/Jews
Iskreno, ne interesuje me. To je njihov problem.
 
James 007:
Pošto izgleda nisam dobro postavio pitanje, postaviću ga ponovo, ali razumljivije: Da li su Srbi islamske veroispovesti (koji žive na prostorima Srbije) neprijatelji pravoslavnih Srba?Vi ste sigurno samo našli to i stavili jer izgleda kao da podržava vaše mišljenje. Ali u stvari to je nešto drugo. Tu kažu da su se Jevreji lako složili sa Turskim narodom. Jeverji su samo imali kulturni uticaj na tursku državu; nisu imali nikakve veze sa turskom politikom.Iskreno, ne interesuje me. To je njihov problem.

izetbegovic anti srpski manijak. Koji ponosito stoji pored poklanih Srba i kaze da je to uradila alahova armija. A njega podrzavaju vecina p*turica. Da jesu neprijatelji Srba. Samo nasao i stavio jel :lol: A ti sto si pisao lazi da nikakvi jevreji nisu bili na balkanu i nikakav uticaj nisu imali. jevreji su takodjer bili izbaceni od Grka, posto su ih pokradali. Kao takvi jevreji su bili srdacno primljeni od turaka. jevreji i turci su uvek radili protiv Srba. Pateticno je negirati cinjenice. Takodjer si o holivudu pisao da nije tacno da jevreji imaju ogroman uticaj, a posle te kao ne interesuje.
 
-Dimitrije-:
Samo nasao i stavio jel
Pogledajte šta tamo piše i shvatićete zašto to govorim.

-Dimitrije-:
A ti sto si pisao lazi da nikakvi jevreji nisu bili na balkanu
Baš me zanima gde sam ja to rekao.

-Dimitrije-:
i nikakav uticaj nisu imali.
Na nas, gospodine, mislio sam na nas, a ne na Turke ili Nemce.

-Dimitrije-:
jevreji i turci su uvek radili protiv Srba.
Navedite mi jedno istorijsko delo (dokument) gde se to spominje.

-Dimitrije-:
Takodjer si o holivudu pisao da nije tacno da jevreji imaju ogroman uticaj, a posle kao k*rva te kao ne interesuje.
I šta time dokazujete? I da ta "k*rva" me ne interesuje jer Holivud je u Americi, a ne u Srbiji. I Amerika nije svet.

-Dimitrije-:
Pateticno je negirati cinjenice.
Stvarno? A koje to činjenice?

... Ja stvarno nisam normalan, svađam se oko politike u četiri ujutro. Doviđenja.
 
Shinoda:
Oce li ovaj i ovom slicni ikada popiti ban!? :roll:

Ма шта ми наприча? Је л'? А зашто да буде банован :?: :?: :?: Можда зато што Ти се не свиђа тема... шта је проблем... опет треба да сви МИСЛИМО ИСТО ???

п.с. Садржај ове теме ОБЈАВЉЕН ЈЕ НА СВИМ ТВ СТАНИЦАМА...
 
Elvin:
u wish...

nema šanse...
Elvin
Registrovan korisnik

Učlanjen:: 17.04.2005.
Lokacija: before time began
Poruke: 2.589

Podrazumevano Re: Ako krene genocid nad srbima preko drine. Da li ste da se pruzi vojna pomoc?
@ bane

naravno da je bog na našoj strani
ali zaboravio si da je bl bog
znači samo im pošaljemo bl-a,uz ramba i univerzalnog vojnika i posmatramo rokanje...
nije na odmet da pošaljemo i kim-a...kao rezervu...
/////////////////////////////////////////////////////////////////

Елвине ти си болестан
 

Back
Top