Radari i prekoracenje brzine

Ma nek platim i 20-30 hiljada, posto ne znam koje je ogranicenje pre tog kruznog toka a isla sam preko 100, samo da nema oduzimanja dozvole ili zatvora.
Ne mora da znači da su te obavezno snimili. Ako ipak jesu bitno je recimo da li si kažnjavana ranije. Ako nisi moguć je sporazum, ali važno je da znaš koliko si prekoračila. Provozaj se opet tamo pa pogledaj koliko je ograničeno. Za takav prekršaj jeste predviđeno oduzimanje dozvole, ali ako nije baš ogromno prekoračenje i prvi put možda se i dogovoriš.
 
Mene su zaustavili kad sam se spustao sa Iriskog Venca i to ne zato sto sam jurio nego kao na suzenju je puna linija i bla bla truć objavim ja to na fejsu i javi mi se jedan advokat koji je rekao da ce da mi odbrani slucaj besplatno ali ako nekim slucajem budem kriv da ce on da plati kaznu umesto mene.
Tako i bi i ja mu potpisao punomoc za taj slucaj i proslo je nekih 10 meseci i javi mi pre neki dan da su odbacili slucaj kao neosnovan a tamo su ko zna koliko kazni naplatili i napisali.
Ponekad samo trebas biti uporan.
 
Ne mora da znači da su te obavezno snimili. Ako ipak jesu bitno je recimo da li si kažnjavana ranije. Ako nisi moguć je sporazum, ali važno je da znaš koliko si prekoračila. Provozaj se opet tamo pa pogledaj koliko je ograničeno. Za takav prekršaj jeste predviđeno oduzimanje dozvole, ali ako nije baš ogromno prekoračenje i prvi put možda se i dogovoriš.
Jutros sam videla, ogranicenje je 80 a ispred kruznog toka 40 ali tad sam vec prikocila. Videcemo sta ce biti.
 
Те патроле са радарима се ретко виђају у развијеној ЕУ. Кад тамо прекорачиш добијеш честитку и обавештење тачне локације камере где си прекорачио брзину.
 

Back
Top