Radari i prekoracenje brzine

Didule

Početnik
Poruka
1
Danas sam imao peh jedan gde sam vozio preko ogranicenja, a sa strane je stajala patrola i u autu se nalazio radar, ja kad sam ih ugledao sam ukocio ali ne verujem da je bilo na vreme!
Jedan nesretnik je vec bio zaustavljen i pisali su mu kaznu dok sam ja samo prosao pored.
Da li mislite da ce mi stici kazna na kucnu adresu?
 
Danas sam imao peh jedan gde sam vozio preko ogranicenja, a sa strane je stajala patrola i u autu se nalazio radar, ja kad sam ih ugledao sam ukocio ali ne verujem da je bilo na vreme!
Jedan nesretnik je vec bio zaustavljen i pisali su mu kaznu dok sam ja samo prosao pored.
Da li mislite da ce mi stici kazna na kucnu adresu?
Ako tako kaznjavaju ljude onda bolje da raspuste policiju i ovako nista ne rade.
 
Danas sam imao peh jedan gde sam vozio preko ogranicenja, a sa strane je stajala patrola i u autu se nalazio radar, ja kad sam ih ugledao sam ukocio ali ne verujem da je bilo na vreme!
Jedan nesretnik je vec bio zaustavljen i pisali su mu kaznu dok sam ja samo prosao pored.
Da li mislite da ce mi stici kazna na kucnu adresu?
Dobrodošao na forum. :D
Ako su posle vratili snimak moguće je da ti stigne, a ukoliko je posle naišao još neki prekršilac onda verovatno ne. Dakle siguran odgovor ti niko ne može dati, ali verovatno neće.
 
Ако имају нове радаре они сами бележе свако прекорачење брзине а GPS-ом повезани су са централом, тако да полицајац не може да се"договори" са возачем. Да ли је био такав радар или неки мануелац, сазнаћеш ако ти стигне честитка.
 
Danas sam imao peh jedan gde sam vozio preko ogranicenja, a sa strane je stajala patrola i u autu se nalazio radar, ja kad sam ih ugledao sam ukocio ali ne verujem da je bilo na vreme!
Jedan nesretnik je vec bio zaustavljen i pisali su mu kaznu dok sam ja samo prosao pored.
Da li mislite da ce mi stici kazna na kucnu adresu?
Stici ce osim ako su bili na pauzi za burek
 
Pa lepo ako nema nikoga u pozadini da se vidi oni škljocaju jer na sudu možeš uvek da se pozoveš na taj drugi auto. Njih zanima samo čist posao. Sigurica.
То је било некад. Сада ласерни тачно одређују комке прекорачио абламета снима управо тај ауто.
У Русији су почели да користе квадрокоптере. Нема више нлицања и обавештавања да наилазиш на контролу.
 
Raspitaj se u kraju da li uopšte šalju kazne za prekoračenje bez zaustavljanja.
Kod mene na primer moraju da te zaustave, ili odmah kod radara ili te sačeka druga patrola par stotina metara niz put.
Mnogi su prolazili pored njih vozeći iznad ograničenja ali ništa im nije stizalo, valjda ni oni ne hvataju sve redom.
 
Izgleda da me je uhvatio radar ali me nisu zaustavili, posto sam isla prema kruznom toku naglo sam zakocila a tad sam ih i primetila da stoje sa strane. Kakvu kaznu mogu da ocekujem, da li ima nesto tipa oduzimanje dozvole na nekoliko meseci? Prekoracila sam brzinu sigurno za nekih 30km/h a mozda i vise.
 
Izgleda da me je uhvatio radar ali me nisu zaustavili, posto sam isla prema kruznom toku naglo sam zakocila a tad sam ih i primetila da stoje sa strane. Kakvu kaznu mogu da ocekujem, da li ima nesto tipa oduzimanje dozvole na nekoliko meseci? Prekoracila sam brzinu sigurno za nekih 30km/h a mozda i vise.
Nece uzeti dozvolu ako platis na pr 10000 vise,mozda 2 kaznena boda nista strasno
 
Ma nek platim i 20-30 hiljada, posto ne znam koje je ogranicenje pre tog kruznog toka a isla sam preko 100, samo da nema oduzimanja dozvole ili zatvora.
Ma ne kakav zatvor,samo recimo tolerisu do 15kmh prekoracenje a preko toga ako je 15 znaci ukupno 30 nije nasilnicka voznja,mozda bi bila na 120/130,ides na priznavanje krivice i sporazumno platis mozda 10-15000 to zavisi koliko km prekoracis
 
Ma nek platim i 20-30 hiljada, posto ne znam koje je ogranicenje pre tog kruznog toka a isla sam preko 100, samo da nema oduzimanja dozvole ili zatvora.
To ti je nasilnička vožnja u naseljenom mestu proguglaj malo.
http://www.automobilizam.net/nasilnicka-voznja-siguran-put-u-zatvor/
Screenshot_2022-08-31-18-18-48-194_com.hsv.freeadblockerbrowser.jpg
 

Back
Top