Rad preko leta na gradjevini

i to isto :heart: aj sad se potrudi da nadmašiš učitelja <3<3<3

teško, da bih to uradio - za početak bih morao da budem žensko, da me bežibre voli i da nabijem još mnogo postova na krsti.

znači - kastracija, gej seansa sa bežikom plus mnoogo postovanja, plus još gomila stvari što dolaze posle... i eto mene, kalif umesto kalifa.

p.s. volim te :heart:
 
Poslednja izmena:
Zavisi sta ti je posao...sigurno nece klinac da donese klupu i tegove od kuce i da dize bench od 150 kg...ima raznih poslova na gradjevini...


Pa to su neki seljaci, moj drug visok metar i sumska jagodica, i tezak k'o jagodica, a primili ga... :rotf:

Ma brate to ga je izbaronisao drugar neshto... :lol:

Prodjesh pored bilo koje gradjevine pa sam zakljuchi da l' debeli majstor Mile ima -100 na visinu... :hahaha:

Meh, gluposti... ja sam npr. radio nagradji sa 14 godina i nekih 60 kila, mozda malo preko je*em li ga... na 180 i neshto visine.

Posao k'o i svaki drugi, chak nije ni tezak neshto koliko ljudi misle... vecinom se radilo izbacivanje shuta... shto se svodi na nagomilavanje raznih sranja metlama i lopatama, trpanje istih u dzakove te izbacivanje napolje... eventualno se nekada natovari neki kamion nekim materijalom... obijanje fasade je isto laganica samo mora malo da se pazi da ne padnesh sa skele al' ako imash dva grama mozga naravno da necesh... u svakom sluchaju nishta preterano teshko... mnogo sam se vishe zlopatio po raznim magacinima rasklapajuci kojekave mashine i pakujuci ih na palete ili utovarajuci...
 
[Ne_Vazim_Se];16635448:
Ma brate to ga je izbaronisao drugar neshto... :lol:

Prodjesh pored bilo koje gradjevine pa sam zakljuchi da l' debeli majstor Mile ima -100 na visinu... :hahaha:

Meh, gluposti... ja sam npr. radio nagradji sa 14 godina i nekih 60 kila, mozda malo preko je*em li ga... na 180 i neshto visine.

Posao k'o i svaki drugi, chak nije ni tezak neshto koliko ljudi misle... vecinom se radilo izbacivanje shuta... shto se svodi na nagomilavanje raznih sranja metlama i lopatama, trpanje istih u dzakove te izbacivanje napolje... eventualno se nekada natovari neki kamion nekim materijalom... obijanje fasade je isto laganica samo mora malo da se pazi da ne padnesh sa skele al' ako imash dva grama mozga naravno da necesh... u svakom sluchaju nishta preterano teshko... mnogo sam se vishe zlopatio po raznim magacinima rasklapajuci kojekave mashine i pakujuci ih na palete ili utovarajuci...

a jesi nosio limunadu?
 
[Ne_Vazim_Se];16635448:
Ma brate to ga je izbaronisao drugar neshto... :lol:

Prodjesh pored bilo koje gradjevine pa sam zakljuchi da l' debeli majstor Mile ima -100 na visinu... :hahaha:

Meh, gluposti... ja sam npr. radio nagradji sa 14 godina i nekih 60 kila, mozda malo preko je*em li ga... na 180 i neshto visine.

Posao k'o i svaki drugi, chak nije ni tezak neshto koliko ljudi misle... vecinom se radilo izbacivanje shuta... shto se svodi na nagomilavanje raznih sranja metlama i lopatama, trpanje istih u dzakove te izbacivanje napolje... eventualno se nekada natovari neki kamion nekim materijalom... obijanje fasade je isto laganica samo mora malo da se pazi da ne padnesh sa skele al' ako imash dva grama mozga naravno da necesh... u svakom sluchaju nishta preterano teshko... mnogo sam se vishe zlopatio po raznim magacinima rasklapajuci kojekave mashine i pakujuci ih na palete ili utovarajuci...

Ma to, lik poceo da radi, a ovog slagao da ne bi i on zapoceo bizmis... :mrgreen:

Brate, ja uglavnom vidjam mrsavije likove na skeli...mozda zajedno sa svojim delom skele imaju 100 kg :rotf:

Ja sam pomagao nekim likovima na gradjevini i nije mi tesko palo, teze mi je bilo raditi u kaficu...:lol:
 
Ma to, lik poceo da radi, a ovog slagao da ne bi i on zapoceo bizmis... :mrgreen:

Brate, ja uglavnom vidjam mrsavije likove na skeli...mozda zajedno sa svojim delom skele imaju 100 kg :rotf:

Ja sam pomagao nekim likovima na gradjevini i nije mi tesko palo, teze mi je bilo raditi u kaficu...:lol:

Pa da, ili mrshavci ili debeli slabo ima nekoga da je "idealno" gradjen... pa da, to ti kazem, u kaficu sto puta teze raditi... ako je neki prometan kafic... ma idi, samo stojish i zibacujesh, izbacujesh, izbacujesh... muka bre, kakva gradjevina... jes da se zaradi ali umresh svaki dan tri puta... isporuka je isto zaje*ana kad ima posla dosta... isporuka hrane mislim i tako toga... recimo radish od 12 do 12 imash 50 razvoza... ne izadjesh iz auta ceo dan bukvalno, i sve vreme zurish... to je isto zaje*ano...
 

Back
Top