Quantcast

Rad preko leta na gradjevini

Јахач магле

Aktivan član
Poruka
1.371
Pa o tome pricam, naime hocu da zaradim preko leta jul i avgust ceo preko 900 jura za teleskop, ali mi ta brojka malo nerealna, medjutim neko mi rekao da je za utovaranje suta 20 do trideset evra dnevno, sest dana u nedelji, pa radis kolko oces, i racunam da sam preko vikenda slobodan izadje me 800 jura u avgustu i julu.

Funny!

Buduća legenda
Poruka
37.524
Da li je neko mozda preko leta radio na nekoj gradjevini? Cuo sam da je kinta dobra, ali ne znam kolika. Znam za komentare tipa nemoj, umreces, itd itd. Zanima me kolika je dnevnica, a ne koliko je tesko.
Moj drug radi i ***** kako mu je plata prvo 30.000, a nekad kaze 35.000 mesecno...ne znam kolika je plata, ali za ono sto on radi nije tolika sigurno...mozda bi ti pocetna plata bila nekih 15.000 sto i nije lose s' obzirom da bi im samo malko pomagao, isao po sokic, cigare i sl...

Mil00rad

Veoma poznat
Poruka
12.892
Pa o tome pricam, naime hocu da zaradim preko leta jul i avgust ceo preko 900 jura za teleskop, ali mi ta brojka malo nerealna, medjutim neko mi rekao da je za utovaranje suta 20 do trideset evra dnevno, sest dana u nedelji, pa radis kolko oces, i racunam da sam preko vikenda slobodan izadje me 800 jura u avgustu i julu.
Buahahaha,900€ za 2 meseca?!Za to ti treba najmanje srednjoškolska diploma visokogradnje.Da bi imao toliku platu moraš rintati najboljim slučajem u Telekomu kao šalterski radnik.

Funny!

Buduća legenda
Poruka
37.524
15 evra se placa, i nece da te prime ako nemas -100 kilazu od visine. I neces uspeti nikako 2 meseca da izdrzis.
Zavisi sta ti je posao...sigurno nece klinac da donese klupu i tegove od kuce i da dize bench od 150 kg...ima raznih poslova na gradjevini...

Mislim traze da budes malo jaci, mog druga nisu primili jer je na visinu 190 imao 79 kg...
Pa to su neki seljaci, moj drug visok metar i sumska jagodica, i tezak k'o jagodica, a primili ga... :rotf:

gost 223698

Domaćin
Poruka
4.748
Ne, ja ću da donosim limunadu, a pusi će mene da gleda kako donosim limunadu, i kad se umorim od nošenja limunade, ona će meni da donosi limunadu.

A može i stiven da uskoči, kao rezervni nosač limunade, to je onda kad pusi i ja odmenimo šefa pa isproveravamo izveštaje, dokumenta i nacrte u kancelariji :per:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.