Quantcast

Računar

MisliM_StvaRnO

Primećen član
Poruka
938
otvori stranicu na kucistu i gledaj sta se desava. Na maticnoj uglavnom ima mala sijalica crvene,plave ili neke druge boje koja svetli uvek i kad je komp ugasen a ukopcan je u struju,proveri da li ta lampica sija,takodje kada stisnes dugme da upalis racunar, da li se pomeri i malo kuler na procesoru?

Dr.Nestorovic

Obećava
Poruka
84
otvori stranicu na kucistu i gledaj sta se desava. Na maticnoj uglavnom ima mala sijalica crvene,plave ili neke druge boje koja svetli uvek i kad je komp ugasen a ukopcan je u struju,proveri da li ta lampica sija,takodje kada stisnes dugme da upalis racunar, da li se pomeri i malo kuler na procesoru?
Nema nikakve sijalice..matična je b450 aourus elite..i kada povežem na struju samo zasvetli onaj zmaj kao logo te matične...i kada pritisnem dugme da ga upalim ništa se ne dešava, nema nikakva svetla..a kuler skroz miruje

pivosok

Elita
Poruka
24.370
menja pastu i mora da skine procesor. Postoji sansa da si pokrivio neki od pinova. Ja sam zamenio na stotine proesora i kad imam neki skuplji model ne skidam ga nikad sa ploce, jer postoji uvek sansa da nesto pojebes
A posto nema nikakav znak moguce da si nesto zajebo na ploci. Nadam se da nisi stavio dobro konektore za napajanje

jolemisa

Elita
Poruka
16.376
Nema ti druge nego da skines procesor i pogledas iglice na ploci dal' stoje kako treba,da se nisu iskrivile.Posle proveri dal; ti je dobro prikljucen 24 pinski kabl,pa 6 pinski,ili sa 4 pina.zavisi koji imas za procesor i na kraju kontakt od samog kulera,ako si i njega vadio,vidi dal je dobro prikljucen.Izvadi pa vrati sigurno RAM module,mozda si neki slucajno pomerio.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.