pvr tv bin datoteka

kada bi negde u tvu postojala opcija koji format da snima ili aplikacija, ali ne verujem da postoji aplikacija za smart tv da snima program jer ipak je live stream.
Cim udjem u listu aplikacija tv se izgubi.
Probao sam i da promenim na kompu bin extenziju u avi ili mpg dzabe
nekako se pomocu laptopa prikaciti na tv preko mreze i promeniti opcije snimanja?

Imam obicnu kablovsku sa digitalnim signalom i antenom jer me tv prvobitno pitao da li da skenira prvo digitalne ili analogne kanale
A onaj drugi TV koji si spominjao bez kodiranja snima ISTE digitalne kanale? Čija je to kabelska televizija?
 
ali ide video sekunde se vide a nema slike ni audia tako da nije skremblovan stavgod to znacilo a corupted file ne znam ni to sta je al asocira da je zabranjeno nesto?
mora postojati nacin da se gleda snimano na kompu
probao sam antenski signal da snimi nece
kako bih voleo da imam taj tv sto je kod burazera njegova zena kupila jer razbila drugi tv
direktno snimi u mpg ili avi
 
ali ide video sekunde se vide a nema slike ni audia tako da nije skremblovan stavgod to znacilo a corupted file ne znam ni to sta je al asocira da je zabranjeno nesto?
mora postojati nacin da se gleda snimano na kompu
probao sam antenski signal da snimi nece
kako bih voleo da imam taj tv sto je kod burazera njegova zena kupila jer razbila drugi tv
direktno snimi u mpg ili avi
Teoretski, postoji način ako je neko razvalio to skrembliranje! Koji je tačan model toga tvoga krša od TV-a?
 
bs kaze nema kodeca idem na online trazenje nudi ne noze da nadje
fox 32dle268
Plan B: Ja imam prastari, glupi TV koji nema ugrađeni DVB-T tjuner i za gledanje digitalnih 'zemaljskih' kanala koristim kvalitetniji DVB-T prijemnik sa opcijom snimanja programa na USB. I to gledam na kompu, ili prvo napravim konverziju? Nisam već godinama ništa snimao pa sam već i zaboravio!
Znači, antenski signal deliš na TV i taj DVB-T, a taj DVB-T preko Scart-a ide na TV i gotovo! Ustvari, mnogi DVB-T prijemnici imaju LOOP-Antenski priključak, tj. PROLAZNI izlaz za antenski konektor pa ni ne treba deliti signal!
 
Plan B: Ja imam prastari, glupi TV koji nema ugrađeni DVB-T tjuner i za gledanje digitalnih 'zemaljskih' kanala koristim kvalitetniji DVB-T prijemnik sa opcijom snimanja programa na USB. I to gledam na kompu, ili prvo napravim konverziju? Nisam već godinama ništa snimao pa sam već i zaboravio!
Znači, antenski signal deliš na TV i taj DVB-T, a taj DVB-T preko Scart-a ide na TV i gotovo! Ustvari, mnogi DVB-T prijemnici imaju LOOP-Antenski priključak, tj. PROLAZNI izlaz za antenski konektor pa ni ne treba deliti signal!
Spansko selo
to je resiver dvb?
 
Sta je napravljeno?
Niko ne moze da kodira snimak tv kamerom, ako vec ne moze drugacije.
Kakav bi kabel trebao da uzmem da bih mogao da snimim tv signal na laptop? a da nije tv kartica u pitanju
SCRAMBLIRANJE! Recimo kabelski operateri: Osnovni paket vide svi, a posebne koje plaćaš samo oni koji to plaćaju! I šta misliš, da svakome šalju posebni signal za to? Šalje se svima, ali samo oni koji na neki način dobiju 'ključ' to mogu i da gledaju! Jedna mogućnost je MAC-adresa digitalnog prijemnika.

Možeš snimati kamerom, ali gubiš na kvaliteti slike i stereo zvuk, pogotovo 5.1 i slično! Osim toga, obzirom na frekvenciju OSVEŽAVANJA slike na TV-u, te frekvencijom sempliranja ( frame rate) kamere, nemoj se čuditi ako dobiješ očajnu i neupotrebljivu sliku! Možda/verovatno je i to 'predviđeno'?
 

Back
Top