Quantcast

pvr tv bin datoteka

fosilvaso

Buduća legenda
Moderator
Poruka
25.197
Da li mogu upotrebini neki specificnu 'exe' ili sl. datoteku da razbijem taj kljuc na unutrasnjoj memoriji tv-a?
Koliko si dosadno uporan, možda od tebe postane i dobar haker! :zcepanje:Teoretski, trebaš SAMO JEDAN BIT da promeniš u datoteci pa da to možeš da gledaš! Ili da napišeš svoj codec koji će da ignoriše taj bit! :bravo: Uzmi Linux Open Source codec i udri po njemu! :super:

Poruka
4.255
Naci na internetu program koji ce da konveruje kodec u npr acc ili sl da taj program sam pronadje gresku u codecu i samo je preskoci ili ispravi, sada sam se setio da probam da sa ovog tv sto kodira video snimke pokusam da ih odgledam na onom tv sto ih ne kodira i nekao opet snimim sa tog tv isto.
Ili da probam naci emulator smart tv recordera ili tako nesto sl

fosilvaso

Buduća legenda
Moderator
Poruka
25.197
Naci na internetu program koji ce da konveruje kodec u npr acc ili sl da taj program sam pronadje gresku u codecu i samo je preskoci ili ispravi, sada sam se setio da probam da sa ovog tv sto kodira video snimke pokusam da ih odgledam na onom tv sto ih ne kodira i nekao opet snimim sa tog tv isto.
Ili da probam naci emulator smart tv recordera ili tako nesto sl
Gledaš na TV-u sa USB-a i snimaš na drugi USB? To ti je već stvarno naučna fantastika! Za ostalo moli Boga da neki hakeri to odrade. Mada sumnjam, nije to više dobar posao, mnogi imaju kabelsku televiziju i proširene filmske programe, nema u tome više hleba! NIje to više kao OS Galaksije, imao si listing softvera od 4 KB, analiziraš i radiš šta te volja! A i za to si trebao EEPROM programator! :super:

Poruka
4.255
Za dva tri dana imam ovaj tv sto ne kodira samo za mene.
Sada je problem sto je daljinski slomljen od tog tv i samim tim ne mogu da pritisnem da se snima program na usb.
Oni koriste cetus pley aplikaciju koja sluzi im za daljinski ali nema nigde opcije za snimanje....
marka tv je vox.
pokusao sam sa google pley da instaliram neku sl aplikaciju ali jedino celtus hoce da se poveze sa tveom?

fosilvaso

Buduća legenda
Moderator
Poruka
25.197
Za dva tri dana imam ovaj tv sto ne kodira samo za mene.
Sada je problem sto je daljinski slomljen od tog tv i samim tim ne mogu da pritisnem da se snima program na usb.
Oni koriste cetus pley aplikaciju koja sluzi im za daljinski ali nema nigde opcije za snimanje....
marka tv je vox.
pokusao sam sa google pley da instaliram neku sl aplikaciju ali jedino celtus hoce da se poveze sa tveom?
A kako ćeš aktivirati snimanje na bilo kojoj aplikaciji ako nemaš daljinski? Bežični miš i/ili tastatura?

Poruka
4.255
ispitivao sam sa google pley prodavnice mali milion aplikacija za android tv remote, i niti jedna nema za vox (ima ali ne radi za ovaj model koji ja imam, jedna aplikacija)

i verovatno kada bi tu aplikaciju nasao da valja i da moze da se poveze ne bi imalo opet funkciju snimanja!

ili kada bi imalo izbilo bi ne znam ni ja sta treci svetcski rat kakav sam baksuz

fosilvaso

Buduća legenda
Moderator
Poruka
25.197
ispitivao sam sa google pley prodavnice mali milion aplikacija za android tv remote, i niti jedna nema za vox (ima ali ne radi za ovaj model koji ja imam, jedna aplikacija)

i verovatno kada bi tu aplikaciju nasao da valja i da moze da se poveze ne bi imalo opet funkciju snimanja!

ili kada bi imalo izbilo bi ne znam ni ja sta treci svetcski rat kakav sam baksuz
Možda BRKAŠ dva pojma: SNIMANJE kao snimanje na USB, ili samo 'snimanje' radi KASNIJEG pregledavanja nekog programa na TOM, i samo na TOM TV-u?

Poruka
4.255
na ovom tv snimi na usb u mpg nista ja vise ne moram da radim niti da konvertujem niti nista samo orebacim na komp i odgledam, ali ima jedan mali problem.
Daljinski... nemam. Imam samo nekakvu android aplikaciju koja sluzi za prebacivanje, gasenje i smanjivanje i pojacavanje

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.