Quantcast

Putovanje u Grcku 4free za Devojku!

codemaker

Iskusan
Banovan
Poruka
6.517
Gde se ja ne setih toga! $%#^#@@%
Vec 15 dana se lomatam po Grckoj a ne setih se da ponudim nekoj slatkoj, maloj, sa kupacim kostimom da za dzabe provede dane u Grckoj $%#^@&@*@

Bas lepo od ono dvoje sto nude dzabe provod. Sad, sta treba da se radi- to je vec druga prica :)
Necemo sad valjda o detaljima, vazna je dobra volja :)

Uostalom, "mufte je i sirce slatko..."
Samo, nesto mi se javlja da je ova tema pre za LJiS nego ovde...
Stvarno svasta ima na oveme beleme svetu.

SRDJAN_FR

Zainteresovan član
Poruka
142
el mozete mene da povedete tamo???
ja cu da vam nadjem devojku neku .. ima toliko turisti tamo da cu neku svabicu da zeznem i dovedem je u Vase drustvo....

prosli vikend sam bas kupio kupaci kostim... imam pasos al nemam vizu;. a ne mi ni treba jer u GR mogu i sa Licnu kartu??!!§§

javite se ako ste zainteresovani..

codemaker

Iskusan
Banovan
Poruka
6.517
Goscica:
Code, cini mi se da ce ova ipak debelo da plati (nema nista dzabe, prijatelju)... cccc
Turisticki svingeri? E moja drugarice, izgleda da nas vreme neumitno gazi - ovi bre napredovali! U moje vreme, uzmes devojcicu za ruku, vrecu za spavanje pa do Pariza, stopom. Ona mi je bila dovoljno drustvo... Sad nema, mora se dopunjavati uzivancija (kako za koga).
A lepotica sa kupacim ce da plati, dal' bas debelo, to ne znam ali da ce da plati - hoce bogami :)

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.