Quantcast

Putovanje iz Kosova za Srbiju

adem_ks

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.618
Umesto mog komentara, par komentara sa istog sajta.
...........
Kako sada konkretno ja, iz Raniluga kod Gnjilana, ako treba da idem u Vranje koje mi je na 40km, moram da idem kroz celo Kosovo, i na tom prelazu uzmem probne table, i onda idem za Vranje. To mi je put od oko 250km, nasuprot ovom drugom od 40km. Zasto ne moze to isto na prelazu Konculj koji je 5km od mene? Smesno i strasno.
Srbijo, ima Nas Srba i van severne Mitrovice ! ! ! Nije Kosovo samo sever KM ! ! ! !
(250, umesto 40km ! ?, 8. mart 2011 11:36)
.................
Da me ubije neko ako znam koje sve "domaće" tablice cirkulišu u ovom našem teritorijalnom integritetu i suverenitetu zvanom Srbija.
(Boris, 8. mart 2011 11:35)
.........................
pocelo je pocelo !!! sa priznavanjem republikom kosova ...
(anti virus, 8. mart 2011 11:31)

Kosovo | utorak 8.03.2011 | 10:50

Probne tablice za građane Kosova
Izvor: Tanjug

Beograd -- Svi građani s teritorije Kosova koji imaju registarske tablice izdate na Kosovu mogu na graničnom prelazu Rudnica da izvade probne tablice za Srbiju.
Kosovske tablice (Beta, arhiva)

Taj prelaz nalazi se između Kosovske Mitrovice i Raške.

Iz Automoto saveza Srbije je saopšteno da se probne tablice za nesmetano kretanje po Srbiji mogu preuzeti samo u ispostavi poslovne jedinice AMSS-a Baljevac, na samoj granici.

Probne tablice se mogu izvaditi radnim danom od 7 do 22 časa i subotom od 8 do 15 časova, navedeno je u saopštenju.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.