Путинови идеолози: Руска Федерација више нема избора - следи Трећи светски рат!

Baš si galantan u priči o milionima mrtvih.
Koliko sebi bliskih ljudi planiraš u tih 100 milki?
Ako si pročitao moj post to je izjavio jedan USA analitičar sa youtuba, ja samo preneo,

Da li ti to imputiraš meni da želim 100m mrtvih među njima i sebi bližnje?
 
Зашто Запад нема више филозофа овог калибра који зна политикологију, антропологију, историју пол.филозофије, социологију, културологију, међ.односе, геополитику, метафизику,...??????????
 
Нема више неког значајног производа у овој западној постмодерни беле расе, само пренадуваних и безвредних услуга.

Пуче филозофски концептуализам зап.политичке економије...

Неће Азијати више да раде за Белце... Избезобразили се робови, па обрађују њиве само за себе, копају у руднику само за себе... пропаст Беле Расе робовласника... :kafa:
 
Poslednja izmena:
Оде Е 20% доле, задржао се УС$ !

Опет, много добар овај рат за Амере...
A kolko će tek oružja da uvale svojim NATO članovima u EU , koji su ispraznili svoje zalihe u Ukrajni.
Dobar biznis.
 
USA NATO analitičar galantno priča o ratu u Evropi i da neće biti više od 100mil poginulih.
Pa to se negdje i uklapa o "zlatnoj milijardi" koju fura Bil Gejts i ostali šizmatici iz "svjetske vlade"! Jedino što je 100 milki uginulih, po ovom narativu isuviše malo! :kafa:
 
Pa to se negdje i uklapa o "zlatnoj milijardi" koju fura Bil Gejts i ostali šizmatici iz "svjetske vlade"! Jedino što je 100 milki uginulih, po ovom narativu isuviše malo! :kafa:

О томе и Дугин говори...али на другачији начин.

Превише непроизводног становништва и декаденције на западу и Европи, а елите не могу као пре 100-200 г., да им дотуре довољно ресурса из Азије и Африке.

Баласт за управљање !
 
Дугинова 4ПТ, каже да нема одавно више ни Фашизма, ни Социјализма, а да је победник Либерализам, који се изопачио, па више ни он не постоји у изворном смислу, а са њим више нема ни грађанског друштва.

У праву је!
 

Back
Top