- Poruka
- 5.913
Шешељ 8 година чами у хашкој тамници, Путин ћути.
Младића, пола мртвог човека хапсе и вероватно ће га испоручити у Хаг, Путин опет ћути.
Е па Русијо, ПРОКЛЕТА била кад дозвољаваш да тако поступају са твојом браћом, посебно са ова два човека која су учинили подједнако за Русију колико за Србију. Пун ми је куррац те приче да се Русија не меша у унутрашње ствари Србије и даће добри Бог, над московским Кремљом ће се завијорити застава са 13 пруга и 50 звездица, а Путин и Медведев ће дочекати судбину Срба и биће им суђено за непостојеће ратне злочине пред хашким или неким сличним трибуналом.
Младића, пола мртвог човека хапсе и вероватно ће га испоручити у Хаг, Путин опет ћути.
Е па Русијо, ПРОКЛЕТА била кад дозвољаваш да тако поступају са твојом браћом, посебно са ова два човека која су учинили подједнако за Русију колико за Србију. Пун ми је куррац те приче да се Русија не меша у унутрашње ствари Србије и даће добри Бог, над московским Кремљом ће се завијорити застава са 13 пруга и 50 звездица, а Путин и Медведев ће дочекати судбину Срба и биће им суђено за непостојеће ратне злочине пред хашким или неким сличним трибуналом.




))