Putin želi da dođe u Srbiju!

Пресретач

Buduća legenda
Poruka
36.527
Konuzin: Putin želi da dođe u Srbiju, ne znam da li će uskoro

Beta, Tanjug | 01. 08. 2012. - 12:46h
cat_icn_more.png
13:00h

Ambasador Rusije u Srbiji Aleksandar Konuzin rekao je danas da zna da predsednik Rusije Vladimir Putin želi da poseti Srbiju, ali da mu još nije poznato da li će do takve posete doći uskoro.

220804_aleksandar-konuzin-foto03-fonet_f.jpg


Upitan da li će Putin uskoro doći u Srbiju Putin je odgovorio:

"Putin želi da dodje, ali da li će doći ja još uvek ne znam.



Ruski list Komersant nedavno je objavio pozivajući se na izvore iz kompanije

Gasprom da bi ruski predsednik mogao da dodje u Srbiju na jesen.

On je novinarima u Beogradu rekao da Rusija podržava Srbiju jer se Srbija u rešenju kosovskog problema pridržava medjunarodnog prava.

Upitan da li je Rusija spremna da se direktno uključi u pregovore Konuzin je kazao da to zavisi od dogovora strana u sporu.

"Smatram da UN treba da budu prisutne tokom regulisanja kosovskog problema", rekao je Konuzin i ukazao da to što UN do sada nisu prisustvovale pregovorima Beograda i Prištine u Briselu rezultat "jednostrane odluke".

"Smatramo da se Srbija strogo pridržava međunarodnog prava", rekao je Konuzin novinarima nakon polaganja venaca na spomenik srpskim i ruskim vojnicima poginulim u Prvom svetkom ratu.
 
Kada Sojgu izrazi zelju da dodje u Srbiju, bice sigurno smena vlasti. Smeniti kvislinsku vlast je cin oslobadjanja drzave.
Tom se dolasku radujem.
Putin je mek, nije vojnik kao Sojgu. Zavrtace malo Daci jajca zbog Mladje, al ce na kraju da da pare.
Veselje za navijace.
 
Konuzin: Putin želi da dođe u Srbiju, ne znam da li će uskoro

Beta, Tanjug | 01. 08. 2012. - 12:46h
cat_icn_more.png
13:00h

Ambasador Rusije u Srbiji Aleksandar Konuzin rekao je danas da zna da predsednik Rusije Vladimir Putin želi da poseti Srbiju, ali da mu još nije poznato da li će do takve posete doći uskoro.

220804_aleksandar-konuzin-foto03-fonet_f.jpg


Upitan da li će Putin uskoro doći u Srbiju Putin je odgovorio:

"Putin želi da dodje, ali da li će doći ja još uvek ne znam.



Ruski list Komersant nedavno je objavio pozivajući se na izvore iz kompanije

Gasprom da bi ruski predsednik mogao da dodje u Srbiju na jesen.

On je novinarima u Beogradu rekao da Rusija podržava Srbiju jer se Srbija u rešenju kosovskog problema pridržava medjunarodnog prava.

Upitan da li je Rusija spremna da se direktno uključi u pregovore Konuzin je kazao da to zavisi od dogovora strana u sporu.

"Smatram da UN treba da budu prisutne tokom regulisanja kosovskog problema", rekao je Konuzin i ukazao da to što UN do sada nisu prisustvovale pregovorima Beograda i Prištine u Briselu rezultat "jednostrane odluke".

"Smatramo da se Srbija strogo pridržava međunarodnog prava", rekao je Konuzin novinarima nakon polaganja venaca na spomenik srpskim i ruskim vojnicima poginulim u Prvom svetkom ratu.



tačno........tačić boris je sve uradio da problem kosova i metohije izmesti iz nadležnosti ujedinjenih nacija......zato je boris tačić sve uradio da dovede euleks..........sve je to tačić boris radio u interesu šiptara i amera tj da izmesti rešaavanje slučaja iz un a sve to zbog rusa koji su na žalost šiptara i tadića učinili sve da kim ne dobije nezavisnost......bogu hvala i narodu opamećenom pa onbog dođoša otera u tri lepe ........došlo doba da nas prijatelji posećuju a da se ne plaše da će im neko u ime srba učinit zlo.......dobro došli gospodine presedniče vladimiru putine......
 
Божија промисао је неразумна људима.
Али ти си атеиста па то не разумеш.

Najjaci ste mi vi rusofili koji ste do pre koju godinu drzali sliku Tita iznad tv-a, pljuvali po veri i Crkvi, pa ste posle ratova 90ih odjednom postali veliki vernici, a kuce i stanovi puni ikona za koje ne znate ni sta znace. Odogovrno tvrdim da su 99% rusofila "bivse" komunjare.
 
Najjaci ste mi vi rusofili koji ste do pre koju godinu drzali sliku Tita iznad tv-a, pljuvali po veri i Crkvi, pa ste posle ratova 90ih odjednom postali veliki vernici, a kuce i stanovi puni ikona za koje ne znate ni sta znace. Odogovrno tvrdim da su 99% rusofila "bivse" komunjare.

Не нервирај се ово је само форум на коме Пресретач прекраћује време.
Немам намеру неком да изазовем психолошке трауме.

vlad-putin.jpg
 

Back
Top