Putin strahuje od "druge Srebrenice"

Nije Rus već je jevrejin što sam više pita i dokazao.
Nije on to rekao u kontekstu srspkog otpora već u kontekstu optužnice.

Verovatno je hteo da uputi poruku.
Nisu Srbima krivi ni Putin, ni Makron, ni Trump zajedno sa svim svojim sadasnjim i proslim administracijama.
Kolicina gluposti srpskih politicara u zadnjih 100g je jedini krivac.
Covek ako hoce da krene napred mora prestati da krivi druge za svoje stanje.
 
Nije Rus već je jevrejin što sam više pita i dokazao.
Можемо ми то и да ширимо ако си већ кренуо да чачкаш мечку под пречку. На пример, ко су Руси а који нису у данашњој Русији?

Руси су били шведско племе који су на позив словена дошли да им руководе јер ови нису могли сами да се договоре. Оснивач модерне Русије је Рјурик, Скандинавац, Викинг. Он и његови су окосница руске аристократије. Ко се ту још уваљивао током времена сам Бог зна. Стога, какве везе има и ако је Путин јеврејског порекла?
 
Putin strahuje od "druge Srebrenice"

Ruski predsednik Vladimir Putin izjavio je da strahuje da bi, ako bi Kijev stekao kontrolu nad granicom u Donbasu bez davanja garancija zaštite svojim stanovnicima, nacionalisti mogli da ponove Srebrenicu, prenosi "Tas".


Vladimir Putin je izjavio da ukrajinska strana postavlja pitanje i traži "priliku da zatvori granice vojskom".

Volodimir Zelenski, Emanuel Makron i Vladimir Putin


Volodimir Zelenski, Emanuel Makron i Vladimir Putin

"Ja zamišljam šta bi se dogodilo posle toga. To bi bila Srebrenica", rekao je Putin na sastanku ruskog Saveta za ljudska prava.
Dodao je da je poznato kako ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski vodi razgovor sa nacionalistima.

"Jasno je ko je tamo jak. Šta će se dogoditi, i ko će ih predvoditi, te nacionaliste kada uđu na te teritorije bez datih garancija za tamošnji narod", rekao je Putin.

Prema njegovim rečima, na jučerašnjem sastanku u Parizu, on i Zelenski su se dotakli tih pitanja.

"Zakon o amnestiji još nije usvojen, iako smo se još 2015. godine složili da bi trebalo da ga usvoje. Oni su doneli neke odluke, ali ništa nije usvojeno", zaključio je Putin.

http://www.rts.rs/page/stories/sr/story/10/svet/3769229/putin-strahuje-od-druge-srebrenice.html

Kakva šamarčina rusofilima od strane njihovog cara Putina? Putin je sada rekao da se u Srebranici desio genocid. Ovim je indirektono rekao da smo mi Srbi genocidan narod. Baš me zanima reakcija rusofila na ovo.
Za ovo nema opravdanja.Nema objašnjenja.Nema ničega.Putin nema šta da kaže.
 
Можемо ми то и да ширимо ако си већ кренуо да чачкаш мечку под пречку. На пример, ко су Руси а који нису у данашњој Русији?

Руси су били шведско племе који су на позив словена дошли да им руководе јер ови нису могли сами да се договоре. Оснивач модерне Русије је Рјурик, Скандинавац, Викинг. Он и његови су окосница руске аристократије. Ко се ту још уваљивао током времена сам Бог зна. Стога, какве везе има и ако је Путин јеврејског порекла?

Ne lupetaj. Rusi su poreklom Srbi sa ovih prostora. Koje je dobro uradio Putin?
 
Ne lupetaj. Rusi su poreklom Srbi sa ovih prostora. Koje je dobro uradio Putin?
На основу чега тврдиш да су Руси пореклом Срби?
Путин није бомбардовао Србију. То је добро. Добро је што спречава да се Косово шири на рачун Србије. Добро је што је спречио да ДАЕШ (а знамо ко њима вуче конце) заузме Сирију. Има још, ал ето то за почетак.
 
На основу чега тврдиш да су Руси пореклом Срби?
Путин није бомбардовао Србију. То је добро. Добро је што спречава да се Косово шири на рачун Србије. Добро је што је спречио да ДАЕШ (а знамо ко њима вуче конце) заузме Сирију. Има још, ал ето то за почетак.
nedovoljno
 
На основу чега тврдиш да су Руси пореклом Срби?
Путин није бомбардовао Србију. То је добро. Добро је што спречава да се Косово шири на рачун Србије. Добро је што је спречио да ДАЕШ (а знамо ко њима вуче конце) заузме Сирију. Има још, ал ето то за почетак.

I ne samo Rusi već cela bela rasa je sa ovih prostora, Zato postoje istraživanja svetskih priznatih univerziteta kao što je Havard i Maks Plank.

Šta je sprečio? Pogrom Srba na KiM 2004 godine nije sprečio, a imao je mogućnost. Tada je bio na vlasti. Siriju i svoje saveznike tamo ostavio ih je na milost i nemilost. Održava večni sukob u Ukrajni. Rusija je siromašna. Migranti dolaze u sve većem broju.
Da ne govorim o onom bolesnom zakonu da se zabrani seks van i pre braka.
 
  • Podržavam
Reactions: MJK
I ne samo Rusi već cela bela rasa je sa ovih prostora, Zato postoje istraživanja svetskih priznatih univerziteta kao što je Havard i Maks Plank.

Šta je sprečio? Pogrom Srba na KiM 2004 godine nije sprečio, a imao je mogućnost. Tada je bio na vlasti. Siriju i svoje saveznike tamo ostavio ih je na milost i nemilost. Održava večni sukob u Ukrajni. Rusija je siromašna. Migranti dolaze u sve većem broju.
Da ne govorim o onom bolesnom zakonu da se zabrani seks van i pre braka.
Харвард није радио истраживање него Кљосов који се школовао и радио у Русији. Радио је на кратко, крајем 70-тих на Харварду и понудили су му стални посао али се он вратио у Русију. Много касније, поново је отишао у Америку и тамо постао приватник, Иначе, цело његово истраживање се концентрише на Р1а1 хаплогрупу и неки њен специфичан ген који је доминантан међу Русима. Код нас је (у Македонији, није чак ни Србија) нађена варијанта старија од било које нађене у Русији. Закључак неупућених је да су Срби старији од Руса. Р1а1 хаплогрупа и није доминантна међу Србима на првом месту а велико је питање откуд тај ген овде.
За Планка не знам шта хоћеш да кажеш?
Путин је председник Русије. Не Србије, нити је Србија његова покрајина, губернија или територија.
Зашто није вика и дрека на оне који су направили директну штету Србима, који су пуцали и бацали бомбе. Да ли треба да набрајам који су ти, и из којих земаља? Можда би било једноставније да наведем ко није? Русија, на пример.
 
Mi smo već vikali na one koji su nas bombardovali i koju koji su istini za volju režirali i Srebrenicu. I šta smo dobili time? Ništa. Ako misliš da ćemo da se klanjamo Putinu ili bilo kom drugom strancu grešiš.
Није у питању да љубиш руку него да препознаш ко те није малтретирао. А поготово ако ти је нешто успут и помогао.
 

Back
Top