Putin smenio Rogozina!

Mislio sam da je je smena došla zbog aktivnog učešća Rogozina na neonacističkim skupovima u Rusiji ranijih godina koji su sad masovno i slikovito isplivali po netu, ali je verovatnije da je razlog mnogo vezan za njegove sadašnje brljotine. U svakom slučaju užasan lik, tako da ovog puta imam izuzetno retku priliku da podržim neki Putinov potez.
"Ovo je najsigurnije mjesto na svijetu."
Rogozin, u podnožju rakete Sarmat.
:lol:
 
Који су то неонацистичке скупови у Русији? Можеш ли документовати када су били, где и доказ да је на њима учествовао Рогозин?
Naravno, sve za tebe. :)

Rogozin naci 5bccd53bfc7e93ae088b45de.jpg

Rogozin 1_8IMP007MLDTNEfH_k6lRjw.jpeg



Mada je za sve ovo što reče Al Bundy Putin sigurno odavno znao. Biće da ga je smenio zato što je previše krao.
 
Иде Рогозин на важнију функцију.
specijalni upravnik za ukrajinu, pa kada se ispraksira onda ce da ode u bosnu da smeni shmidta [valjda] i postane upravnik za bosnu

Занимљиво је да опозициони портал Медуза регистрован у Литванији пише да ће Рогозин бити постављен на изузетно високу позицију управника ослобођених територија у Украјини.
https://srbin.info/svet/otkriveno-zasto-je-rogozin-otisao-iz-roskosmosa-evo-na-koju-funkciju-ide/
Рогозин, који увек истиче да има српске гене,

...antisrpska koalicija na hhahhahapararatima [izvinte sto mumumucam]
То је неочекивана вест само за Сорош медије, будући да руски (чак и опозициони) недељама најављују да овој функцији наследити Јуриј Борисов,
sorosevci kaput.
 
Naravno, sve za tebe. :)

Pogledajte prilog 1188107
Pogledajte prilog 1188108


Mada je za sve ovo što reče Al Bundy Putin sigurno odavno znao. Biće da ga je smenio zato što je previše krao.
It's fake, dumbass
Нет, это я. А там фейк. Чужая фотография

kaze da je fejk ta slika kada mu potura video gde zaista jeste

jel imate vi sorosevci neki dokaz osim fotoshopa, jer mi nemamo razzloga da sumnjamo u rogozina, da mislimo da laze?
 
Poslednja izmena:

Back
Top