Putin slagao da su nam Rusi pomogli devedesetih, istina je daleko drugačija: Uveli su nam sankcije, naoružavali Hrvatsku i odlikovali Tuđmana

Znam da drka* na Ameriku, Njemačku, Vatikan kao neprijatelje vascelog srpstva, ali ipak 90% uvezenog vojnog materijala je došlo iz Rusije i njenih satelita.
Taj seljački riječnik ostavi za majku sa kojom vjerovatno živiš incestualno.
Ništa nije došlo iz Rusije, već sam naveo i to hrvatske izvore. Sovjetska oprema je korištena širom svijeta i mnoge su je države imale. A to znači i Ukrajina koja vam je kao retardima prodala neispravan S-300.

Деведесетих је Русија морала да брани Србију, а није.

Сада не мора, па нас исто не брани.
Могли би да се праве Тоше у Савету Безбедности, ал' се не праве.
Да нисмо имали толико ауто-голова, могли су и више да нам помогну.

Узгред, што су морали да нас бране?

Znam samo da sam vidio ozbiljan popis svega, i sve je iz Ukrajine. Tko je kako i kojim putovima, naravno da ne znam.
Да. Руси из Украине. Они што је заиса Украински и што су украинци, )онако како су Хрвати то што јесу), то су они украинци из Галиције, која је ушла у састав СССРа тек 1939.

Да. Руси из Украине. Они што је заиса Украински и што су украинци, )онако како су Хрвати то што јесу), то су они украинци из Галиције, која је ушла у састав СССРа тек 1939.
Да ли из Украјине или из источне Немачке након пада берлинског зида?

IMG_20240211_213515_620.jpg

Могли би да се праве Тоше у Савету Безбедности, ал' се не праве.
Да нисмо имали толико ауто-голова, могли су и више да нам помогну.

Узгред, што су морали да нас бране?
Nisu morali da nam pomažu kao što ni sad ne moraju da lažu da su nam pomogli.

Nisu morali da nam pomažu kao što ni sad ne moraju da lažu da su nam pomogli.
И да нам никад нису помогли, а јесу, никад нам нису ни одмогли нити спонзорисали геноцид над Србима, док твоји западњаци јесу.
Тако да..

Back