Putin se izvinio!!!bilo je i vrijeme

Čekajte sad. Pa je l' dobro kada neko spušta loptu i izvine se za svoje greške ili nije?
Ствар је у томе што од Хрватске власти никада нисмо никакав знак добили да се кају због оно што су нашем народу учинили, већ и дна-данас славе олују као највећи државни празник а Пољаци колико знам нису масовно убијали Русе, тако да је ситуација другачија...
 
Ствар је у томе што од Хрватске власти никада нисмо никакав знак добили да се кају због оно што су нашем народу учинили, већ и дна-данас славе олују као највећи државни празник а Пољаци колико знам нису масовно убијали Русе, тако да је ситуација другачија...

Ok, to je zamerka Hrvatima što se nisu izvunuli za svoje grehe. Zašto osuđujemo onda naše kad urade to, kad se izvinu?
 
Ствар је у томе што од Хрватске власти никада нисмо никакав знак добили да се кају због оно што су нашем народу учинили, већ и дна-данас славе олују као највећи државни празник а Пољаци колико знам нису масовно убијали Русе, тако да је ситуација другачија...


Pa hebiga i vi slaviteArkane,Mladice.... Drazu,Punisu kralja i ostale zlotvore,kao legitimne branioce srpskih interesa.Nema veze sto su ubijali!!!!za otadzbinu je sve dozvoljeno?niste ni vi cvijece:cool:
 
Што се мене тиче и ја сам за то да се Србија огради од злочина који су неки појединци учинили, сад је питања правог начина за тако нешто.
:think:
Ја се лично стидим Овчаре и срамота ме је због тога што је тамо учињено али не видим да је неко изразио жаљење због Бљеска, протеривања станвништва Западне Славоније 1991....чак бих рекао да смо можда и испали велики људи јавним извињењем...
 
Што се мене тиче и ја сам за то да се Србија огради од злочина који су неки појединци учинили, сад је питања правог начина за тако нешто.
:think:
Ја се лично стидим Овчаре и срамота ме је због тога што је тамо учињено али не видим да је неко изразио жаљење због Бљеска, протеривања станвништва Западне Славоније 1991....чак бих рекао да смо можда и испали велики људи јавним извињењем...


Ma ti si zagrebao ove novije povjesne događaje!!nasi problemi sezu u daljnu proslost.Rusima je trebalo 80god,:cool:
 
Pa hebiga i vi slaviteArkane,Mladice.... Drazu,Punisu kralja i ostale zlotvore,kao legitimne branioce srpskih interesa.Nema veze sto su ubijali!!!!za otadzbinu je sve dozvoljeno?niste ni vi cvijece:cool:
Од набројаних ја лично славим Дражу а и Радована Караџића, без обзира што га ниси навео...Аркана и Пунишу никада нисам славио али ја сам спреман овек да осудим негативне појаве код нас, уосталом видећеш да сам велики противник љотићеваца, што сам у пар наврата истакао...
 
Од набројаних ја лично славим Дражу а и Радована Караџића, без обзира што га ниси навео...Аркана и Пунишу никада нисам славио али ја сам спреман овек да осудим негативне појаве код нас, уосталом видећеш да сам велики противник љотићеваца, што сам у пар наврата истакао...


Ono sto vi slavite nama je cinilo zlo ili obrnuto!!u tome je zaheb:cool:
 
Čekajte sad. Pa je l' dobro kada neko spušta loptu i izvine se za svoje greške ili nije?

Наравно да је добро - АЛИ ПОД УСЛОВОМ ДА ЗНАШ ЗА ШТА СЕ ИЗВИЊАВАШ, а не да будеш мамлаз као неки.

Путин се извинио за учињене грешке из периода 2. светског рата - а за шта се овај наш извињавао АКО НИКАДА НИЈЕ ДОБИО ИЗВИЊЕЊЕ ОД ОНИХ КОЈИ ПОБИШЕ 700 000 ЉУДИ ПРЕТЕЖНО СРБА??? Алооооооооооооо..............

Не зна ни он сам за шта се извињавао - чуо човек да је то лепо, па к'о вели ХАЈДЕ ДА СЕ СВИМА ИЗВИНИМ... брукааааааааааа..............
 
Наравно да је добро - АЛИ ПОД УСЛОВОМ ДА ЗНАШ ЗА ШТА СЕ ИЗВИЊАВАШ, а не да будеш мамлаз као неки.

Путин се извинио за учињене грешке из периода 2. светског рата - а за шта се овај наш извињавао АКО НИКАДА НИЈЕ ДОБИО ИЗВИЊЕЊЕ ОД ОНИХ КОЈИ ПОБИШЕ 700 000 ЉУДИ ПРЕТЕЖНО СРБА??? Алооооооооооооо..............

Не зна ни он сам за шта се извињавао - чуо човек да је то лепо, па к'о вели ХАЈДЕ ДА СЕ СВИМА ИЗВИНИМ... брукааааааааааа..............

:ok::ok::ok:
 
BomberHarris1.jpg


Ovo je Ser Artur Heris, glavni marsal Kraljevskih Vazdusnih Snaga u drugom svetskom ratu. Njegov veliki spomenik stoji na Strendu, u centru Londona. Nadimak mu je bio "bomber", tj. bombash.

Ser Artur je sproveo stratesko bombardovanje nemackih gradova koje je ciljano gadjalo najgusce urbane koncentracije, planski unistavajuci ne samo fabrike, brane, skladista, rafinerije, zeleznicu i ostalu infrastrukturu vec i kulturna dobra, gradske centre, domove nemackih radnika. U toj kampanji su koriscene desetine hiljada teskih bombardera naoruzanih ne samo visoko eksplozivnim vec i zapaljivim bombama. U toku rata, RAF je bacio preko devetsto hiljada tona bombi na Nemacku. Na taj nacin su pokrenute vatrene stihije koje su samo u jednom od ciljanih gradova, Drezdenu, srusile cetrdeset kvadratnih kilometara konurbacije i spalile cetrdeset hiljada Nemaca u toku jedne jedine noci. Racuna se da je oko sesto hiljada nemackih civila izgubilo zivote u ovakvim napadima.

Ser Artur je na pocetku rata izjavio sledece -

Nemci su usli u ovaj rat sa naivnom mislju da ce bombardovati svakog, i da niko nece bombardovati njih. Roterdam, London, Varsava i desetine drugih unistenih gradova svedoce o ovoj njihovoj gresci. Posejali su vetar. Sada ce znjeti tornado.

Ser Artur je proizveden u plemstvo za ove zasluge, postavsi 1. baronet Heris od Ciping Vikomba.

Kada Ser Artur ustane iz groba i izvini se Nemcima, potom cu se odmah i ja izviniti ustasiji za njihove mrtve, od Dalja i Vukovara do Drnisa i Gospica.

Tadic je smrda.
 

Back
Top