Путин: Русија нема ништа против да Украјина уђе у ЕУ

linch

Ističe se
Poruka
2.690
da, cak ih sada i guraju u eu, jer znaju da ih eu nece ni primiti

to je isto kao kada su rekli da nemaju nista protiv srbije u eu, ali onda eu kaze, prvo staljingrad, pa onda cemo da vidimo
ukrama ce da kazu, eto primamo vas, ali sta mi dobijamo za pare koje vam dajemo? jel ste kolonija, ili niste?
Kako da EU primi Srbiju, kad ta ne želi da završi nešto tako jednostavno, kao što su pretpristupni pregovori? Kako će da takva Srbija funkcionira u EU? Z

linch

Ističe se
Poruka
2.690
Imperatoru bi neko morao pojasniti malo bolje istoriju. Žrtve SSSR u WW2 su bile žrtve svih naroda SSSR. Najveću žrtvu su podnjeli baš Ukrajinci, kojih je bilo po popisima nakon završetka WW1 45 milijona, a nakon završetka WW2 tek 27 milijona. Ogromnu žrtvu su podnjeli i Belorusi, dosta veću nego Rusi (ako se gleda koliko je procentualno stradalo populacije).

GrdobanS

Veoma poznat
Banovan
Poruka
14.130
Pa realno šta imaju Rusi da se lomataju po Kijevu i Lavovu gde ih svi odreda mrze.

Ovamo na istoku i jugu šta osvoje lokalno stanovništvo ih prihvati.

Ne može se normalno vladati teritorijom gde postoji prejak otpor.

To će da prepuste zapadu.
Realno tu Ukrajinu treba podeliti duz Dnjepra.
Zapadno od njega Zapadu, istocno Rusiji.

Ovako se samo uzalud gine.

TONOLAN

Elita
Poruka
24.936

A, NE!

- Istočno od Dnjepra + priobalje + delta Dunava = Novorusija.

- Kijev sa širom okolinom će biti autonomna pokrajina Ukrajina pod zaštitom RF.

Oko Galicije se može pregovarati sa Poljskom, Madjarskom i Rumunijom ako prihvate uslove koje postavi RF.

Dobri Bosnjanin

Iskusan
Poruka
6.564
Петак, 17.06.2022. у 18:50

Pogledajte prilog 1172227

МОСКВА - Русија нема примедбе да се Украјина прикључи Европској унији, која није војна организација, изјавио је данас председник Русије Владимир Путин. „ЕУ није војна организација или војно-политички блок, за разлику од НАТО. Увек смо говорили и увек ћу рећи да је наш став врло јасан по овом питању. Ми немамо ништа против уласка Украјине”, истакао је Путин на Међународном економском форуму у Санкт Петербургу, пренео је Танјуг.

Европска комисија данас је препоручила Европској унији да Украјини и Молдавији додели статус кандидата.

https://www.politika.rs/scc/clanak/509927/Putin-Rusija-nema-nista-protiv-da-Ukrajine-ude-u-EU
----------------------------------------------------------------------------

Kako sad ovo :eek:

Da ne planira možda Rusija ... da preko Ukrajine i sama udje u eu ... onako straga :D
Nema ništa protiv ali prvo da razorimo Ukrajinu, poubijamo civile i opljačkamo šta možemo.

bas kao

Veoma poznat
Poruka
14.139

pa ja sam to rekao mesecima unazad, ali sada ruski apetiti porastose, a i ostali bi da stipnu parce ukrajine

trebale su ukre samo da se odreknu donbasa i luganska, gde zive rusi, i kvit, ali sada moraju i da se kazne oduzimanjem bar neke teritorije koju inace ne bi izgubili, kao svabe kada su denacifikovane posle 2. svetskog rata

ali sta da se radi, ceo svet misli da rusi lazu, plus ludilo da se nuklearna sila moze poraziti - modernizovali arsenal, razvili najnaprednije oruzje, hipersonicno koje niko na svetu nema, i sad ce budu porazeni? - ludilo! traze i za zito rublje, a ne samo za gas, eto kako su ''porazeni''

Poslednja izmena:

Stojkov Menidjer

Buduća legenda
Poruka
45.930
Konflikt Zapada i Rusije je 2013/14 po pitanju Ukrajine upravo izbio zbog EU koliko se sećam. Tada se NATO nije ni spominjao.
to sad izmišljate
a za laboratoriju od Bajdena Mladjeg nikad niste čuli

Nema ništa protiv ali prvo da razorimo Ukrajinu, poubijamo civile i opljačkamo šta možemo.
jači civili, tetovirano, neškolovano, predsednik gej...

slično kao kod vas u Bosni

I Ameriku isto
Teksas i Kalifornija Meksiku a ostali u majčinu ako me razumete

bas kao

Veoma poznat
Poruka
14.139
jok nego cemo da diktiramo rusima maksimalnu cenu za naftu, sa gasom cemo da se cenjkamo, a zlato necemo nikako
za zito cemo njih da optuzujemo samo

posta kilo pameti? rasprodata sva, kazes?

Stojkov Menidjer

Buduća legenda
Poruka
45.930
Imperatoru bi neko morao pojasniti malo bolje istoriju. Žrtve SSSR u WW2 su bile žrtve svih naroda SSSR. Najveću žrtvu su podnjeli baš Ukrajinci, kojih je bilo po popisima nakon završetka WW1 45 milijona, a nakon završetka WW2 tek 27 milijona. Ogromnu žrtvu su podnjeli i Belorusi, dosta veću nego Rusi (ako se gleda koliko je procentualno stradalo populacije).
vi ste neki taksista iz "Pink"-a?
oni su najžešći geopolitički stručnjaci samo ne znaju kako da potrošnju po gradu sa 8 spuste na 7 litara

posto kilo pameti?
Bosance i Drugosrbijance ovo nikad ne pitaj

Imaju osnova da te prijave za OZBILJNU uvredu!

bas kao

Veoma poznat
Poruka
14.139
i ti sve pristao ko svaki zadnji Bosanac?
pa nisam trazio da udjem u biracki spisak, ali za drzavljanstvo sam sam aplikovao - treba da idem u neprijateljske egzoticne zemlje, pa da me aka ko stigne kao srbina, npr. resim da odem u britaniju, ili neku njihovu bivsu koloniju, bolje da ne znaju da sam srbin

ili u eu neko da me cima u tranzitu kao malog rusa? bolje ovako, ne znas ti sta tek ide, ... i kako posle da se vratim u usa, npr. traze vakcinu za strance

Poslednja izmena:

Stojkov Menidjer

Buduća legenda
Poruka
45.930
pa nisam trazio da udjem u biracki spisak, ali za drzavljanstvo sam sam aplikovao - treba da idem u neprijateljske egzoticne zemlje, pa da me aka ko stigne kao srbina, npr. resim da odem u britaniju, ili neku njihovu bivsu koloniju, bolje da ne znaju da sam srbin

ili u eu neko da me cima u tranzitu kao malog rusa? bolje ovako, ne znas ti sta tek ide, ... i kako posle da se vratim u usa, npr. traze vakcinu za strance
znači NISI Amerikanac

bas kao

Veoma poznat
Poruka
14.139
znači NISI Amerikanac
pa nisam veci rimokatolik od pape, ali ima i ovde autosovinista, kao drugosrb[ijanac]a tu

Јасне су паралеле између „Русијана“ и „Србијанаца“, термина којим се редовно служе званични Загреб и Сарајево, јер никако не могу преко језика да превале грозоморну реч „српски“ https://www.pecat.co.rs/2020/07/ima-li-rusa-u-rusiji/

Dobri Bosnjanin

Iskusan
Poruka
6.564

МОСКВА - Русија нема примедбе да се Украјина прикључи Европској унији, која није војна организација, изјавио је данас председник Русије Владимир Путин. „ЕУ није војна организација или војно-политички блок, за разлику од НАТО. Увек смо говорили и увек ћу рећи да је наш став врло јасан по овом питању. Ми немамо ништа против уласка Украјине”, истакао је Путин на Међународном економском форуму у Санкт Петербургу, пренео је Танјуг.

Европска комисија данас је препоручила Европској унији да Украјини и Молдавији додели статус кандидата.

https://www.politika.rs/scc/clanak/509927/Putin-Rusija-nema-nista-protiv-da-Ukrajine-ude-u-EU

Da ne planira možda Rusija ... da preko Ukrajine i sama udje u eu ... onako straga :D
Nema ništa protiv ni da Finska i Švedska udju u NATO i da dobije još 1300 kilometara granice sa NATO paktom a prošle godine je prijetio da se NATO mora vratiti na granice iz 1997, lako je pobijediti kad stalno mijenjaš ciljeve :D

TONOLAN

Elita
Poruka
24.936
Nema ništa protiv ni da Finska i Švedska udju u NATO i da dobije još 1300 kilometara granice sa NATO paktom a prošle godine je prijetio da se NATO mora vratiti na granice iz 1997, lako je pobijediti kad stalno mijenjaš ciljeve :D
Da, posle Ukrajine vraća se tema o povlačenju nato pakta na granice od pre 1997.
Što se tiče ulaska Kijeva u eu ... to je smešno komentarisati.

SURbel

Buduća legenda
Poruka
35.246

Да уђе где? :lol:

kapetanmark

Veoma poznat
Poruka
13.505
Jel ovo sad znači da Putin neće celu Ukrajinu? Uzeće Harkov i Odesu pa zajedno sa Donbasom zaokružiti. To je i realan cilj.
on da hoce celu ukrjinu sprzio bi je odavno ne zaleci civilno stanovnistvo v3ec sahranio to tepih bombama i krmacama sa tonom eksploziva

preorao bi je

ukljuci malo mozdane vijuge

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.