Putin priznao Donjecku i Lugansku Republiku

gost 336946

Elita
Poruka
23.437
Председник Русије Владимир Путин потписао је вечерас декрет о признању независности Доњецке и Луганске народне републике, рекавши да верује да народ Русије подржава такву одлуку. Шолц и Макрон су изразили незадовољство због такве одлуке.

Руски председник је на почетку обраћања нацији рекао да је Украјина део руске историје, а источну Украјину је назвао "древном руском земљом".

https://www.rts.rs/page/stories/ci/story/2/svet/4711970/putin-priznanje-donjeck-lugansk.html

Dogodine u Varšavi!
 
funny dancing GIF
 
Sve mi
Председник Русије Владимир Путин потписао је вечерас декрет о признању независности Доњецке и Луганске народне републике, рекавши да верује да народ Русије подржава такву одлуку. Шолц и Макрон су изразили незадовољство због такве одлуке.

Руски председник је на почетку обраћања нацији рекао да је Украјина део руске историје, а источну Украјину је назвао "древном руском земљом".

https://www.rts.rs/page/stories/ci/story/2/svet/4711970/putin-priznanje-donjeck-lugansk.html

Dogodine u Varšavi!
Sve mi se čini da će to biti njegovi Sudeti.:kafa:
 
Ne shvatam koliko moraš bbiti u najmanju ruku naivan pa da napadneš Ruse kao što su to uradili Ukrajinci? Zar im nije pametnije da su pregovarali u miru i transparentno, barem ne bi izgubili skoro trećinu Ukrajine?
Opšte je poznato da su natoljubi neopjevane gluperde.

Sve mi

Sve mi se čini da će to biti njegovi Sudeti.:kafa:
Ključni dio rečenice: činiti se.
 
Ne shvatam koliko moraš bbiti u najmanju ruku naivan pa da napadneš Ruse kao što su to uradili Ukrajinci? Zar im nije pametnije da su pregovarali u miru i transparentno, barem ne bi izgubili skoro trećinu Ukrajine?

Opšte je poznato da su natoljubi neopjevane gluperde.


Ključni dio rečenice: činiti se.
Pa i Hitler je 1942. bio na vrhuncu teritorijalne ekspanzije.
Znamo kako je završilo.
 
Znamo i ko je sa njim zavrsio,takodje i ko je finansirao njegovu stranku pre rata....
O tom se i radi da ovdašnji neznalice nemaju pojma o pojmu.

Kadirov je mračnjak koji provodi uspješnu politiku čečenizacije. To je tvrdi tupi islamizam koji se širi u povijesnoj Čečeniji, preko fige u džepu da kao podupire Ruse, a zapravo sve više islamizirani Čečeni demografski pune Čečeniju koja je sad skoro prazna od Rusa.

Završni udarac će biti kad Čečnija bude 100% čečenska i islamska- što nije nikad bila- i onda Čečeni otkažu poslušnost Kremlju.

I onda će se za Putinovu čečensku politiku ispuniti ono Gandhijevo- Na koncu, prevaranti prevare sami sebe.
 
O tom se i radi da ovdašnji neznalice nemaju pojma o pojmu.

Kadirov je mračnjak koji provodi uspješnu politiku čečenizacije. To je tvrdi tupi islamizam koji se širi u povijesnoj Čečeniji, preko fige u džepu da kao podupire Ruse, a zapravo sve više islamizirani Čečeni demografski pune Čečeniju koja je sad skoro prazna od Rusa.

Završni udarac će biti kad Čečnija bude 100% čečenska i islamska- što nije nikad bila- i onda Čečeni otkažu poslušnost Kremlju.

I onda će se za Putinovu čečensku politiku ispuniti ono Gandhijevo- Na koncu, prevaranti prevare sami sebe.
Vise ima Cecenaca u Moskvi nego u Ceceniji,toliko puni Ceceniju....idu ljudi tamo dje bolje nisu ni oni toliko glupi vise....da nema para na ustrb ostatka Rusije Cecenija bi danas bila prazna i gladna....kad bi to prekinuo ko da presece pupcanu vrpcu preko koje se hrani....
 
O tom se i radi da ovdašnji neznalice nemaju pojma o pojmu.

Kadirov je mračnjak koji provodi uspješnu politiku čečenizacije. To je tvrdi tupi islamizam koji se širi u povijesnoj Čečeniji, preko fige u džepu da kao podupire Ruse, a zapravo sve više islamizirani Čečeni demografski pune Čečeniju koja je sad skoro prazna od Rusa.

Završni udarac će biti kad Čečnija bude 100% čečenska i islamska- što nije nikad bila- i onda Čečeni otkažu poslušnost Kremlju.

I onda će se za Putinovu čečensku politiku ispuniti ono Gandhijevo- Na koncu, prevaranti prevare sami sebe.
Gle, kako lijepo i ispravno pises kad ne koristis one debilne kroatizme...jos ce srpski forum od tebe napraviti covjeka...
 
Pa i Hitler je 1942. bio na vrhuncu teritorijalne ekspanzije.
Znamo kako je završilo.
Znamo, putin je usao u berlin, a do berlina je tamanio stoku preko ustaske drzave....
i sada su fasisti ubili srpskog drzavnika da bi napravili ustasiju i oteli kosovo, a pomocu srpskih fasista, pa se zaleteli na ruse...istorija se ponavlja...Da li stvarno mislite da ce vam sada opstati "tisucljetnica", ja mislim da mozda ostane, ali bez katolika...bice muslimani:)
 

Back
Top