Putin predaje ključeve rata dok ima operaciju raka

Sensei

Master
Moderator
Poruka
67.385
Evo naletoh na članak sa tim naslovom na msn a prenešeno sa knewz.com
Obzirom na striktna pravila na Politici, gde bi generalno ova tema trebala da se pojavi, evo je ovde.

Piše:

Njujork (Knewz) — Operacija karcinoma Vladimira Putina će ga primorati da preda vlast u ratu u Ukrajini „danima“, rekao je „insajder iz Kremlja“ za Dejli mejl.

Putin će navodno postaviti tvrdolinijaškog predsednika Saveta bezbednosti i bivšeg šefa FSB Nikolaja Patruševa na vlast dok se on bavi operacijom. Patrušev (70) je do sada igrao veliku ulogu u ratu u Ukrajini i ubedio je Putina da su Kijev zauzeli neonacisti, prenosi Dejli mejl.

Pre godinu i po, general SVR je izvestio da Putin boluje od raka abdomena i Parkinsonove bolesti. Dejli mejl piše da je Putin odložio operaciju i da se to neće dogoditi pre obeležavanja Dana pobede u Drugom svetskom ratu na Crvenom trgu 9. maja.

Operacija je prvobitno bila zakazana za drugi april, ali je odložena, prenosi SVR.

„Putinu je preporučeno da se podvrgne operaciji, o čijem datumu se razgovara i dogovara“, navodi list. „Izgleda da nema posebne hitnosti, ali ni to se ne može odlagati.

Dodaje se: „Ruski predsednik Vladimir Putin ima onkologiju, a najnoviji problemi identifikovani tokom [njegovog poslednjeg] pregleda povezani su sa ovom bolešću.

Operacija raka kod Vladimira Putina dolazi u trenutku kada se spekuliše da će Rusija pokrenuti sveobuhvatni rat širom Ukrajine.

Kremlj je uvek poricao da Putin ima zdravstvene probleme jer ga prikazuje kao savršenog zdravlja, čak i kada se misteriozno vodio kao nestao poslednjih godina, prenosi Dejli mejl.


SVP je naveo da je „Putin razgovarao o tome da će biti podvrgnut medicinskim procedurama. Lekari insistiraju da mu je potrebna operacija, ali datum još nije određen“, navodi Dejli mejl.

Izvor je dodao: „Ne znam tačno koliko dugo će biti nesposoban posle operacije… Mislim da će to biti kratko vreme.“

AAWMQi5.jpg
 
Треба западни медији да се договоре ко је болеснији, Путин или Шојгу.
Према информацијама са истог тог запада, Шојгу је имао тежак срчани удар и за његов живот се боре.
Док се лекари боре за његов живот, Шојгу је имао низ састанака са војним и државним врхом.
 
Треба западни медији да се договоре ко је болеснији, Путин или Шојгу.
Према информацијама са истог тог запада, Шојгу је имао тежак срчани удар и за његов живот се боре.
Док се лекари боре за његов живот, Шојгу је имао низ састанака са војним и државним врхом.
zato je i tema na zanimljivostima jer je meni zanimljivo kakve se vesti provlače kroz neke tamo medije
 
zato je i tema na zanimljivostima jer je meni zanimljivo kakve se vesti provlače kroz neke tamo medije
Део тренутне пропаганде везане за Русију. Машта ради и само се фабрикују вести за западну масу.
И у Србији се то ради, пошто су медији у западним рукама.
Чак и на форуму, неколицина ментола ладно каче глупости попут броја од 200.000 погинулих Руса.
Нема везе што их толико није ни ушло на територију Украјине али их је толико погинуло?
Чак у таквом ширењу глупости учествују и одређени модератори.
 
Део тренутне пропаганде везане за Русију. Машта ради и само се фабрикују вести за западну масу.
И у Србији се то ради, пошто су медији у западним рукама.
Чак и на форуму, неколицина ментола ладно каче глупости попут броја од 200.000 погинулих Руса.
Нема везе што их толико није ни ушло на територију Украјине али их је толико погинуло?
Чак у таквом ширењу глупости учествују и одређени модератори.
začudilo me je da su pre neki dan na zapadu objavili da je ubijen "Duh Kijeva", onaj famozni ukrajinski pilot što je navodno oborio 40 ruskih aviona. Odmah zatim su objavili vest da takav nije ni postojao nego je bio samo plod mašte i želje da tako neko postoji...
 
začudilo me je da su pre neki dan na zapadu objavili da je ubijen "Duh Kijeva", onaj famozni ukrajinski pilot što je navodno oborio 40 ruskih aviona. Odmah zatim su objavili vest da takav nije ni postojao nego je bio samo plod mašte i želje da tako neko postoji...
Да. Колико је само постова било од стране кроасана и фотографија оборених руских авиона?
Не треба ићи далеко, довољно је само рећи, нико није уводио санкције САД-у за силне ратове а води их константно. Ево, и дан данас су у Ираку, Сирији...и то нико не осуђује? Нема никаквих санкција?
Ево једне илустрације тог западног лицемерство и љигавости:
IMG_20220429_213328.jpg
 
Ne zna zapad sta ce vise,jer ne moze Putinu nista,a njihov predsednik se u javnosti pozdravlja sa duhovima.Pa nek dobro razmisle ko je bolestan.ameri sto unistise ceo svet,ili Putin koji brani svoj narod,pa iz inata,zbog glumca hoce da zauzme celu ukrajinu,da dokaze glumcu da mu zapad nece pomoce,mozda samo u nekom sitnom naoruzanju,gde ce jos vise ukrajinaca izginuti.Za placenike sto se bore za njih me bas zabole.
 
recimo, kakav zaključak može neko da donese na osnovu ove Bajdenove fotografije?

Pogledajte prilog 1146719
Код нас се некада говорило, подетињио а сада је то Алцхајмер?
Човек када се роди, он је неспособан за самосталан живот и други морају да брину о њему. У старости је исто, враћамо се, фабрички ресетујемо, на почетак.
Следећа фаза Бајдена су памперс пелене.
 

Back
Top