Putin predaje ključeve rata dok ima operaciju raka

Jugoslav Čvarak

Veoma poznat
Poruka
14.030
Ne bih da špekulišem o Putinovom zdravstvenom stanju, samo ću primetiti da na ovoj slici baš ne izgleda da je dobro.

Pogledajte prilog 1146713
Muko moja na sta lici, pa to Fellini i Kusturica zajedno ne bi izrezirali.

Kao kada je indeks stavio naslov uznemirujuca fotografija, a ispod ovu sliku:

bujaneckaraamrkofej.jpg

Sensei

Buduća legenda
Moderator
Poruka
39.843
Pustite politicke teme za Politiku.Sta ste navalili ovde na politiku, horor, na iskasapljene delove umetnosti.Ruzno i tuzno mi je da udjem ovde, jer nema one leprsavosti koja je bila koju sam citala pre registracije. Da nema tih mozgalica i mrvica humora ja bih ovo nazvala , ne Dark vec Darker Zanimljivosti, jer je Dark malo za reci.Treba moderatori da nesto izmene u tipu ovog Foruma a bez ljutnje.:rumenka:
validan komentar

dlugomir

stari roker
Moderator
Poruka
174.752
čekaj, zar nije nezavisna komisija zaključila da su muslimani gadjali Markale?
što se tiče muslimana, Srbi su bili agresori u tom ratu. A i što se šiptara tiče.
Nije bitno šta se tiče Muslimana i Albanaca, ne možeš biti agresor u svojoj državi. Mi nemamo sličnosti sa Rusima i ne treba da se podvlačimo pod njihovu zločinačku priču.
Inače samo u pozorištu u Mariupolju koje su Rusi raketirali je poginulo oko 600 ljudi. Civili, tu su se sklonili od sveopšteg bombardovanja grada.

Sensei

Buduća legenda
Moderator
Poruka
39.843
Inače samo u pozorištu u Mariupolju koje su Rusi raketirali je poginulo oko 600 ljudi. Civili, tu su se sklonili od sveopšteg bombardovanja grada.
nema logike da Rusi to namerno rade jer im civili trebaju da nastave "normalan" život baš u tom gradu.
Ne znam šta je istina, mnogo ima propagande, ali biće jasnije kada se slegne prašina.

dlugomir

stari roker
Moderator
Poruka
174.752
nema logike da Rusi to namerno rade jer im civili trebaju da nastave "normalan" život baš u tom gradu.
Ne znam šta je istina, mnogo ima propagande, ali biće jasnije kada se slegne prašina.
Ima logike jer oni žele da što više ljudi zastraše i oteraju. U tome su prilično i uspeli jer je preko 5 miliona ljudi napustilo Ukrajinu. Plan je da se umesto Ukrajinaca dosele Rusi uz stimulacije. To je već rađeno u prošlom veku. Pre 100 godina su u Luganskoj i Donjeckoj oblasti većinom živeli Ukrajinci. Bili su većina i u nekim oblastima koje sad pripadaju Rusiji, recimo Kubanjskoj.

Sensei

Buduća legenda
Moderator
Poruka
39.843
Ima logike jer oni žele da što više ljudi zastraše i oteraju. U tome su prilično i uspeli jer je preko 5 miliona ljudi napustilo Ukrajinu. Plan je da se umesto Ukrajinaca dosele Rusi uz stimulacije. To je već rađeno u prošlom veku. Pre 100 godina su u Luganskoj i Donjeckoj oblasti većinom živeli Ukrajinci. Bili su većina i u nekim oblastima koje sad pripadaju Rusiji, recimo Kubanjskoj.
koliko sam čitao istoriju (ovlaš) baš tu se doselilo dosta Srba, uglavnom iz današnje Vojvodine, pre nekih 150 godina.

Umri_muski

Buduća legenda
Poruka
45.054
Треба западни медији да се договоре ко је болеснији, Путин или Шојгу.
Према информацијама са истог тог запада, Шојгу је имао тежак срчани удар и за његов живот се боре.
Док се лекари боре за његов живот, Шојгу је имао низ састанака са војним и државним врхом.
Ovo pocinje da lici na Staljina.....

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.