PUTIN: NEVLADINE ORGANIZACIJE SU STRANI AGENTI

Dzaba Putko kreci jednol lepog dana ovi ce mu presuditi :ok:


russia-moscow-putin.jpg
 
Рајела,па организације о којима говориш не крију своје финансијере и не представљају се као нешто друго него што јесу.И њихово је деловање јавно и када има политичке димензије није ни лобирање ни организовање за неку политичку опцију.О томе све време говорим.
 
Ali evo koleginice da te uputim Green Peace finansira Engleski MI-5 ,e sad kad bih ti pricao zasto verovatno bi se smejala ,jer ne bi shvatila sustinu.

Nisam ja nikako tvoja koleginica pa se uzdrzi od takvog oslovljavanja.

Ko i zasto finasira te organizacije, ili UNO, ili Orku, ili UNICEF, CRVENI KRST ima samo pohvalne reci od mene i svu podrsku ( pa i finansijsku)
koju mogu licno da pruzim.
 
Nisam ja nikako tvoja koleginica pa se uzdrzi od takvogh oslovljavanja.

Ko i zasto finasira te organizacije, ili UNO, ili Orku, ili UNICEF, CRVENI KRST ima samo pohvalne reci od mene i svu podrsku ( pa i finansijsku)
koju mogu licno da pruzim.

U redu nema problema ,mislim nicim te nisam dotakao da bi se sa mnom onako razgovarala ,ali u redu nema problema . Kad zelis na takav nacin ,gledaj da se ubuduce uzdrzis od takvog razgovora sa mnom ,u redu ?

Posto vise nemamo normalan razgovor ,reci cu ti ovako ..Mnogo ne znas zasto i sa kojom namerom se organizacije finansiraju.
 
U redu nema problema ,mislim nicim te nisam dotakao da bi se sa mnom onako razgovarala ,ali u redu nema problema . Kad zelis na takav nacin ,gledaj da se ubuduce uzdrzis od takvog razgovora sa mnom ,u redu ?

Posto vise nemamo normalan razgovor ,reci cu ti ovako ..Mnogo ne znas zasto i sa kojom namerom se organizacije finansiraju.

Pa ovo je moj klasican nacin komunikcije, nema tu niceg licnog, pojma nemam sto ocekujes da se klanjam pred tvojim
argumentima.

Inace, meni je zaista svejedno ko finasira te organizacije ( drago mi je i da postoje uopste) jer gledam njihove rezultate, uticaj na drustvo.
Pa da nije bilo takvih , danas ne bi u Nemackoj ( ali i u pola Evrope) na valsti bili Zeleni (ekolozi) , a ne bi se ni ovi konzervativci uzeli
u pamet i shvatili da je priroda ( zivotinje,biljke,atmosfre, reke,jezera) ipak vazna.
 
Pa ovo je moj klasican nacin komunikcije, nema tu niceg licnog, pojma nemam sto ocekujes da se klanjam pred tvojim
argumentima.

Inace, meni je zaista svejedno ko finasira te organizacije ( drago mi je i da postoje uopste) jer gledam njihove rezultate, uticaj na drustvo.
Pa da nije bilo takvih , danas ne bi u Nemackoj ( ali i u pola Evrope) na valsti bili Zeleni (ekolozi) , a ne bi se ni ovi konzervativci uzeli
u pamet i shvatili da je priroda ( zivotinje,biljke,atmosfre, reke,jezera) ipak vazna.

Niti ocekujem da mi se klanjas ,niti da podrzavas ,vec normalnu komunikaciju ...Normalna komunikacija nije kad se nekom obracas A, STA TI ZNAS?A,gde sam pritom pre toga sa tobom na normalan nacin pricao .

Za daljnju pricu o nevladinim organizacijama i sl. Odustajem ,jer ti vidis Svet drugacijim ocima i to je tvoje pravo ,slika je sasvim drugacija ,ali ja nemam nameru da ti ih otvaram ,zrela si ...Sama zakljucuj.
 
Poslednja izmena:
Кум је у праву Рајела.Ја сам такође заинтересован за проблеме животињског света и могу да ти кажем да су,нарочито интернационалне,глобалне организације које си поменула на мети како политичких тако и великих финансијских моћника.Али овде говоримо о организацијама које и не представљају да им је активност и циљ нешто друго,а не полтика.Не видим никакав разлог зашто не би законски били у обавези да кажу ко их финансира и оснива као НВО.
 
"Фонд за хуманитарно право: Ради се о организацији коју формално води Наташа Кандић, а коју отворено финансирају и контролишу владе западних држава, ЕУ, браћа Рокфелери, Џорџ Сорош, итд. Фонд за хуманитарно право је осовина РЕКОМ-а, организатор већине "консултација", форума, јавних скупова и сл, односно права организација испод маске. Детаљније о атлантистичком квазицивилном Фонду и његовим званичним донаторима можете погледати: овде

Иницијатива младих за људска права: Удружење слично претходно поменутом Фонду за хуманитарно право - ради се наводно о "српској невладиној организацији", а заправо је у питању политичка организација која гази Устав Србије, признаје независност Косова и Метохије, а финансирају је амбасаде западних држава, браћа Рокфелери, Џорџ Сорош (Фонд за отворено друштво), итд. Промовишу и геј вредности. Иницијатива младих за људска права је организовала у Нишу 12.04.2011. представљање РЕКОМ-а (линк). Детаљније о овој атлантистичкој квазицивилној организацији можете погледати: овде"

"Наташа Кандић је својим присуством подржала проглашење независности Косова и Метохије у Приштини од стране претежно представника шиптарске терористичке организације УЧК, чиме је грубо погазила Устав Србије и показала да њен друштвени ангажман иде у прилог албанском тероризму, што је супротно хуманитарном праву."
 
Треба те НВО згубидане послати на неки друштвено користан рад, као што је одлагање радиоактивног отпада у подземне хангаре.
Доста су правили неред и свињац по граду хероју, мало нека се упознају с пространствима Руске Федерације.
 
Средином септембра у Државну думу могу увести закон о забрани руским званичницима да држе средства на рачунима у страним банкама.

Овај закон је "неопходан за очување суверенитета Русије и независности својих службеника од страних утицаја."
"Бранећи свој суверенитет, ми не желимо да на наше одлуке утицали изван. А званичници, који држе новац у иностранству, су рањиве и зависне од страног утицаја. Забрана би требало да важе и за себе и за своје породице "

Детаљи о Предлогу закона док нису објављени, али сада аутори су уверени да ће представници различитих органа активно противе овој иницијативи.
http://www.vz.ru/news/2012/7/23/589746.html
 

Back
Top