Putin na mukama: Brine ga siromaštvo, hoće da poveća plate

ScipioAfricanus

Stara legenda
Poruka
91.040
Putin na mukama: Brine ga siromaštvo, hoće da poveća plate

Moskva -- Predsednik Rusije Vladimir Putin u svom obraćanju saveznom parlamentu 15. januara najveću pažnju posvetiće pitanju povećanja prihoda građana, javlja TAS S.


"Pripremam se za govor 15. januara", rekao je Putin u intervjuu za TAS S, ali nije želeo da otkrije njegov sadržaj, ističući da još radi na njemu.

On je samo rekao da razmišlja o tome kako prevazići stagnaciju u primanjima građana, smanjenju broja ljudi koji žive na minimalnim platama, i o tome kako prevazići siromaštvo.

Odluke o tome moraju biti donete. Zabrinuti smo, ja sam veoma zabrinut zbog stagnacije realnih primanja građana", istakao je ruski predsednik.
https://www.b92.net/biz/vesti/svet.php?yyyy=2020&mm=01&dd=04&nav_id=1638027
 
Poslednja izmena od moderatora:
Putin na mukama: Brine ga siromaštvo, hoće da poveća plate

Moskva -- Predsednik Rusije Vladimir Putin u svom obraćanju saveznom parlamentu 15. januara najveću pažnju posvetiće pitanju povećanja prihoda građana, javlja TAS S.


"Pripremam se za govor 15. januara", rekao je Putin u intervjuu za TAS S, ali nije želeo da otkrije njegov sadržaj, ističući da još radi na njemu.

On je samo rekao da razmišlja o tome kako prevazići stagnaciju u primanjima građana, smanjenju broja ljudi koji žive na minimalnim platama, i o tome kako prevazići siromaštvo.

Odluke o tome moraju biti donete. Zabrinuti smo, ja sam veoma zabrinut zbog stagnacije realnih primanja građana", istakao je ruski predsednik.
https://www.b92.net/biz/vesti/svet.php?yyyy=2020&mm=01&dd=04&nav_id=1638027

Ne brinite, tu je uvek

194095918

B92 u mukama: kad se povećavaju plate onda znači da ima
 
Samo nek prepisuje od Vucica, moze recimo program Rusija 2025 gde ce prosecna plata u Rusiji skociti do neba.
Vucic prepisuje od Putina.
Vucic jos nije ni dosao na vlast kada su Putinoidi u Rusiji proklamovali onaj cuveni dokument: "Strategiya 2020".
Jos napravili stranicu: http://2020strategy.ru/

Prema istoj, danas bi u Rusiji bilo stvoreno 25 miliona!!!!! novih, visoko placenih radnih mesta.
Prema tom dokumetu, danas u Rusiji je prosecna plata $ 2.700, a vise od 50 posto stanovnistva pripada srednjoj klasi koja zivi u udobnim novoizgradjenim stanovima od 100 m² +

Amater je Vucic za ovog lazova.
 
Poslednja izmena:
Ali su teski lazljivci i demagozi koji blate neke prosle ljude bolje od njih. Ps, galosi su cipele.

Kod ruskog Vucica i statistika vucicevska... :hahaha:
On sam vise ne zna da li je studirao pravo, ili ekonomiju, ili je bio obavestajac, slicno ovom majstoru iz Cipuljica.
Galoshi su na ruskom jeziku gumeni opanci ili kaljace.

s-l1000.jpg


Kako god. Koliko je uspesan ekonomista vidi mu se po vodjenlju zemlje; da padne cena na naftu - bankrot.
O poznavanjanju prava glipo je govoriti o coveku koji je prakticno uzurpirao vlast, a kakav je "obavestajac" bio, moze se zakljuciti iz nadimka koji je nosio - "moljac".
Njegova Rusija nije sposobna ni opanke da proizvede, a kamo li da ih nekome prodaje.
 
Kod ruskog Vucica i statistika vucicevska... :hahaha:
On sam vise ne zna da li je studirao pravo, ili ekonomiju, ili je bio obavestajac, slicno ovom majstoru iz Cipuljica.
Galoshi su na ruskom jeziku gumeni opanci ili kaljace.

Pogledajte prilog 631965

Kako god. Koliko je uspesan ekonomista vidi mu se po vodjenlju zemlje; da padne cena na naftu - bankrot.
O poznavanjanju prava glipo je govoriti o coveku koji je prakticno uzurpirao vlast, a kakav je "obavestajac" bio, moze se zakljuciti iz nadimka koji je nosio - "moljac".
Njegova Rusija nije sposobna ni opanke da proizvede, a kamo li da ih nekome prodaje.
A što ti širiš dezinformacije da Rusija ne može ni opanke da proizvede?

Ruski auto:

5ce51cb615e9f95d425c08a2.jpg


Ruski avion:

0a1a-117.jpg
 

Back
Top