Putin: Moguće je da Moskva prizna nezavisnost Kosova

Врати се и још једном прочитај текст и уочи да је о Грузији све речено. Косово може да буде независно, а РС не може... Ок, онда Осетија и Абхазија могу, а Косово не може. Јасна демонстраиција да нема само каубој пушку.

A jel po tebi ima pravo Gruzija da brani svoju teritoriju?
Kosovo, i Abhazija i Osetija ne mogu da se uporedjuju jer Kosovo ce uskoro da udje u UN, a Abhaziju i Osetiju priznaju svega 2 drzave, sto znaci da ipak postoji ogromna razlika. Mene u principu i zabole, jer ovakvo kosovo kakvo je sad nam ne treba uopste i za nas je bolje da ga se otarasimo.

A jel po tebi ima pravo Gruzija da brani svoju teritoriju?
Kosovo, i Abhazija i Osetija ne mogu da se uporedjuju jer Kosovo ce uskoro da udje u UN, a Abhaziju i Osetiju priznaju svega 2 drzave, sto znaci da ipak postoji ogromna razlika. Mene u principu i zabole, jer ovakvo kosovo kakvo je sad nam ne treba uopste i za nas je bolje da ga se otarasimo.

ko kaze da ce Kosovo uopste biti clan UN.??!!:hahaha: oce u guzicu godina.....:hahaha::hahaha::hahaha:

O Srbi stoko bezrepa,čovek vam je rekao još jednom "ne možemo mi Rusi da budemo veći Srbi od Srba"
pa šta mislite da će Moskva trpeti nonstop sabotiranje po pitanju Kosova i Metohije od strane beeeograda i dosmanliskih prvaka,Rusi su prvi rekli NE ahtisariju i euleksu i onda je dođoš sa svojom svitom pozvao i prihvatio euleks,ako je ovo izjava Putina ona može samo da glasi u prevedeniom smislu sledeće

slušajte Srbi dogovorte se među sobom šta vam je činiti,Rusi neće više da crvene zbog vas,ako ste za pravdu i istinu Moskva je uz vas a ako ste se privoleli carstvu lažljivom od nas pomoć ne tražite

O Srbi stoko bezrepa,čovek vam je rekao još jednom "ne možemo mi Rusi da budemo veći Srbi od Srba"
pa šta mislite da će Moskva trpeti nonstop sabotiranje po pitanju Kosova i Metohije od strane beeeograda i dosmanliskih prvaka,Rusi su prvi rekli NE ahtisariju i euleksu i onda je dođoš sa svojom svitom pozvao i prihvatio euleks,ako je ovo izjava Putina ona može samo da glasi u prevedeniom smislu sledeće

slušajte Srbi dogovorte se među sobom šta vam je činiti,Rusi neće više da crvene zbog vas,ako ste za pravdu i istinu Moskva je uz vas a ako ste se privoleli carstvu lažljivom od nas pomoć ne tražite
zato na ustanak braco , da razbucamo tu dosmanlijsku, izdajnicku bandu !!!

giantredsmileyna7.gif

Ruski premijer Vladimir Putin nije isključio mogućnost da Moskva prizna nezavisnost Kosova, piše danas prištinska štampa.

Putin je posle sastanka sa nemačkom kancelarkom Angelom Merkel rekao da šanse za priznavanje nezavisnosti Kosova postoje, ali da to mora biti učinjeno u skladu sa međunarodnim pravom.
To se može dogoditi uz vođenje računa o stavu svih strana, posebno Srbije, izjavio je Putin.

http://www.blic.rs/politika.php?id=105732

Ko i dalje misli da je Putin Bog, nek digne dva prsta....

Па време је да схватите Русе.Чекај ,чекај на реду је и Грчка.Време је да скине маске јер овако неможете видети реалност.

Pre ce Srbi priznati kosovo nego Rusi.Pricale mi izbeglice iz Pristine,kad su Rusi uzeli aerodrom siptari ih ceo dan napadali,ovi nisu odgovarali.I onda odjednom su zapucali iz svega sto su imali tamo.Sipaca nije bilo nigde.
Pa njih bi nasa saobracajna policija satrla,kamoli Ruska vojska.

e taj te bas lagao...rusi su brzo dosli i jos brze otisli...bez i jednog ispaljenog metka.

Aj ovako cinjenicno....
Pristinska stampa:rotf:
Covek kaze ukoliko Srbija to prva uradi....
A i da priznaju puca mi tuki.drzava nije niti ce ikad biti.
Bude li istraga o zutoj kuci radjena kako treba,Heksi,Ademe i druzino ode vam pola(ili cak cela vladajuca garnitura:lol:)...toliko.......

posto istraga nece biti uradjena kako treba [citaj kako tebi odgovara] od toga nema nista...
ps. inace me zabole za bilo koga za koga se dokaze [ali ne da srbija to "doakze"] da je cinio takve radnje

Back