Putin: LNR i DNR nezavisne po uzoru na kosovski presedan

Опет твоје мишљење а не било каква чињеница!
Имам утисак да ниси ни читао резолуцију или си је читао али ниси разумео?
Онда имамо други проблем... тј. ја мислим да немам, али ајде...

Мислиш да је та резолуција нешто употребљиво?
Ја мислим да је мртав папир.
 
Онда имамо други проблем... тј. ја мислим да немам, али ајде...

Мислиш да је та резолуција нешто употребљиво?
Ја мислим да је мртав папир.
Vučić danas kuka da se ne poštuje Briselski sporazum po ko zna koji put. Ne spominje 1244 već godinama.
 
Онда имамо други проблем... тј. ја мислим да немам, али ајде...

Мислиш да је та резолуција нешто употребљиво?
Ја мислим да је мртав папир.
Vučić danas kuka da se ne poštuje Briselski sporazum po ko zna koji put. Ne spominje 1244 već godinama.
Битно је да Кина и Русија, као чланице савета безбедности спомињу ту резолуцију!
Да ли вам је сада то мало јасније?
Баш због тога западпритиска Србију да призна Косово јер би тада та резолуција изгубила смисао!
Да није тако, ево, САД је признало Косово и зашто им је битно да то уради Србија а не Кина или Русија?
Да ли сада капирате?
 
Битно је да Кина и Русија, као чланице савета безбедности спомињу ту резолуцију!
Да ли вам је сада то мало јасније?
Баш због тога западпритиска Србију да призна Косово јер би тада та резолуција изгубила смисао!
Да није тако, ево, САД је признало Косово и зашто им је битно да то уради Србија а не Кина или Русија?
Да ли сада капирате?
Два вета за нешто, три вета за нешто друго.

Количина учињеног - нула.
 
Vučić danas kuka da se ne poštuje Briselski sporazum po ko zna koji put. Ne spominje 1244 već godinama.
Разни су прво урлали на Бриселски споразум, па су га после проширили...

Моје мишљење је да се то неће спровести барем док се однос снага великих сила битно не промени, што значи - неће скоро.

10 година чека тај споразум, чекаће још 10. Осим, наравно, ако Приштинци направе неки груб прекршај према Америци, онда ће споразум да буде спроведен за месец дана.

Meni je glavno obeležje države vojska jer sve ostalo može imati i autonomna pokrajina. Na primer Šešelj je jednom prilikom rekao da bi Šiptarima dao ovo što imaju sada većinom ali bi im oduzeo vojsku i granične prelaze. On je pravnik i srpski nacionalista. :lol:
Било је разних предлога... Али ће запад и даље инсистирати на уништавању проруских територија.
 
:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
Исти си, као по питању вакцина! Ништа не капираш и да ти се нацрта!
Објасни како ће се донети одлука о спровођењу било чега када су два вета против три вета?

Од "ала му је рекао" се не живи.

Мени ти клепетање политичара.
 
https://www.danas.rs/svet/putin-moze-kosovo-a-ne-i-krim/

Putin je ukazao i da se NATO širi ka ruskim granicama, dok Amerika izlazi iz ključnih vojnih sporazuma.

Izašli su iz Sporazuma o otvorenom nebu. Šta mi da radimo? Ne želim da vam postavljam ovo pitanje, ali šta da radimo? Ostaviti sve kako jeste, upitao je on.

Vi, kao zemlja NATO, ćete leteti iznad nas i sve predavati američkim partnerima, a mi ćemo biti lišeni takve mogućnosti kada je reč o američkoj teritoriji? Pametni ste ljudi, zašto mislite da smo mi budale? Zašto mislite da mi ne možemo analizirati takve elementarne stvari, predočio je Putin.

Rusija je ozbiljno napredovala kada je reč o vakcini protiv korona virusa, naveo je Putin i dodao da ruska vakcina pruža zaštitu od 97 odsto.


Rusija je prva zemlja na svetu koja je takoreći izumela i počela da proizvodi vakcinu – i naučnog centra Gamaleja i novosibirskog centra Vektor. Imamo dobru vakcinu – bezbednu i efikasnu – više od 95 odsto, nivo zaštite je oko 96-97 odsto, kažu stručnjaci, rekao je Putin.

On je istakao da se nije vakcinisao, jer vakcina još nije odobrena za ljude njegove dobi, ali će to obavezno učiniti čim to postane moguće.


Хвала Путине што си у овој игри 'карата ' МАГАРАЦ извикао ову карту КОСОВО .... ( свако може да буде самосталан )

Сада же све Шкотсек, Ирске, Квебеци, Баскије ... не само хтети него и МОЋИ законски да се одцепе

Колико ће сада делова Русије имати право да се одцепи ... колико делова Кине ... Индије

Хоће ли по том праву велики градови Кине .. можи да буду 'самостални'

Шта ви мислите
 
Za otcepljenje je potrebna sila koja će to ostvariti, za slobodu treba mnogo krvi, a za suverenost mnogo zlata.

Tako da ti je najbolje da nešto pročitaš iz međ.odnosa i međ.politike, na koji način je to kroz istoriju ostvarivano i kada se otvaraju uslovi...

ili ukratko

Шта ви мислите

ne mislimo ništa o tim tvojim i sličnim fantazmagorijama.
 
Косово је Србија!!!

Аустралија је УТХУРУ ( то је право име за Јужни Континент )

Mislim šta da jedem za doručak, da bude zdravo a da ne ostanem gladan.

Biće verovatno burek.

Хмммм.

Значи модератори могу да спамују тему .. односно пишу текст не везан са темом ...
 
Za otcepljenje je potrebna sila koja će to ostvariti, za slobodu treba mnogo krvi, a za suverenost mnogo zlata.

Tako da ti je najbolje da nešto pročitaš iz međ.odnosa i međ.politike, na koji način je to kroz istoriju ostvarivano i kada se otvaraju uslovi...

ili ukratko



ne mislimo ništa o tim tvojim i sličnim fantazmagorijama.

Знамо ми да ви монархисти ( алавци на материјалне поседе ) не мислите на ишта сем Белога двора ...

Али очигледно .. иако 'не мислите ' ... ви пишете ... Зачудо исправно

'Сила и даље влада светом' сила оружје и насиља.. Наслже свих експлоататорских система робо феудо либеро клерикализма
 
Аустралија је УТХУРУ ( то је право име за Јужни Континент )



Хмммм.

Значи модератори могу да спамују тему .. односно пишу текст не везан са темом ...

Najveće je trolovanje kada se baviš sveckom pravdom (to je onako baš sirotinjsko-proletarijatski), a ti si sve prevazišao, jer se baviš kosmičkom pravdom ! ... :kafa:
 
Izvinjavam se.

@tema - jedino logično rešenje je pridruživanje Rusije NATO paktu.

A sad burek.

По нама

Русија већ јесте у НАТО пакту

Пре Арапских пролежа 21 ога века .. Русија је имала Источно Блоковска пролећа

У једној изјави Путин је рекао да је штета ове године од акција Украјине на берзи 60 милијарди долара

па да сва ова гражевинска штета у Украјини је уствари само 'реванш'

За то време УСА и Канада ... спустиле су производњу и ИСТО зарађују

Значи ..Америка и Русија су савезници .....

Ako ti stvarno ne vidiš sve prednosti pridruživanja Rusije NATO paktu, onda ništa.

Ма видимо ... али ви не видите ... Ваш поглед је упрт на супермодераторске и администраторске висине .....

односно куле и нивое .....

Нама су довољне и катакомбе
 
'Сила и даље влада светом' сила оружје и насиља.. Наслже свих експлоататорских система робо феудо либеро клерикализма

Не можете ви који сте из шуме дошли 1944. да говорите о експлоатацији, већ о паразитизму и неспособности зарад марионетске републике која до данас није постала република.

Ствар је постављена споља 1944, од великих сила, а изнутра су избачени сви суверенистички елементи.

Избацивањем способних који су створили државу и друштво, направили сте марионетску творевину која условљеним протекторатом зависи од спољних моћника.

Да те подсетим из Политичке теорије коју нећеш да читаш јер је много болна. Поново стицање српске слободе и суверенитета тражи крв и злато најспособнијих и у земљи и у иностранству, револуције су конспиролошке за отимање и слободе и суверенитета кроз марионетску творевину (може бити марионетска и монархија и република)

Крај предавања ! :kafa:
 
https://www.danas.rs/svet/putin-moze-kosovo-a-ne-i-krim/

Putin je ukazao i da se NATO širi ka ruskim granicama, dok Amerika izlazi iz ključnih vojnih sporazuma.

Izašli su iz Sporazuma o otvorenom nebu. Šta mi da radimo? Ne želim da vam postavljam ovo pitanje, ali šta da radimo? Ostaviti sve kako jeste, upitao je on.

Vi, kao zemlja NATO, ćete leteti iznad nas i sve predavati američkim partnerima, a mi ćemo biti lišeni takve mogućnosti kada je reč o američkoj teritoriji? Pametni ste ljudi, zašto mislite da smo mi budale? Zašto mislite da mi ne možemo analizirati takve elementarne stvari, predočio je Putin.

Rusija je ozbiljno napredovala kada je reč o vakcini protiv korona virusa, naveo je Putin i dodao da ruska vakcina pruža zaštitu od 97 odsto.


Rusija je prva zemlja na svetu koja je takoreći izumela i počela da proizvodi vakcinu – i naučnog centra Gamaleja i novosibirskog centra Vektor. Imamo dobru vakcinu – bezbednu i efikasnu – više od 95 odsto, nivo zaštite je oko 96-97 odsto, kažu stručnjaci, rekao je Putin.

On je istakao da se nije vakcinisao, jer vakcina još nije odobrena za ljude njegove dobi, ali će to obavezno učiniti čim to postane moguće.


Хвала Путине што си у овој игри 'карата ' МАГАРАЦ извикао ову карту КОСОВО .... ( свако може да буде самосталан )

Сада же све Шкотсек, Ирске, Квебеци, Баскије ... не само хтети него и МОЋИ законски да се одцепе

Колико ће сада делова Русије имати право да се одцепи ... колико делова Кине ... Индије

Хоће ли по том праву велики градови Кине .. можи да буду 'самостални'

Шта ви мислите
Алекса, из тебе кипи знање и искуство!
 

Back
Top