Путин избацује Лењина са Црвеног трга

треба ли склонити Лењина са Црвеног трга

  • Да

  • Не

  • Не знам

  • руски проблем

  • заболе баш Русе шта ми на крсти о томе мислимоо


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
После Лењина Тита селимо на градску депонију.

или да га продамо на кило и нешто зарадимо.................једино што поједини комунисти плачу и кукају....али добро, стока је то а стока увек остаје стока.
 
Путин избацује Лењина са Црвеног трга

кукулеле... како ће то поднети "наше" комуњаре :sad2: :mrgreen:

btw пре неки дан сам био у једном растуреном упропаштеном градићу у околини, главна улица им се још зове мрцинина а одма поред ње лењинова,
стомак ми се окренуо...
 
кукулеле... како ће то поднети "наше" комуњаре :sad2: :mrgreen:

btw пре неки дан сам био у једном растуреном упропаштеном градићу у околини, главна улица им се још зове мрцинина а одма поред ње лењинова,
стомак ми се окренуо...

па видиш да кукумавче.
 
или да га продамо на кило и нешто зарадимо.................једино што поједини комунисти плачу и кукају....али добро, стока је то а стока увек остаје стока.
комунисти су одувек били стока. тита кувамо и сервирамо за ручак младим комунистима, само на тај начин пролазе "свету иницијацију". :zcepanje:
 
Balzamirati i Putina i parkirati ga odmah do Lenjina, dva Vladimira, koja bi tek to atrakcija bila! :heart:

Lenin-1895-mugshot.jpg
Vladimir_Putin_in_KGB_uniform.jpg
 
И време је да га саране како доликује највећем светском комунисти.
У једном од Ролс-Ројсева које је сирома тако млого волео.
И имао.

Јбг, намучио се човек кад је ономад једном путовао у блиндираном возу из Швајцарске преко А-У монархије и Немачке за Русију... А около рат.
И тад је рекао себи, или ће ти живот бити цвеће, или тебе више бити неће.
И ето, отада ролс ројсеви...
А и има га, још увек га има...
 
Ma да, пре комунизма смо овде сви били аустрофили, туркофони, и англофили..

Zato je zemlja i bila najaca drzava u jugoistocnoj Evropi, i ekonomski i vojno u prvoj polovini XX veka za razliku od onih koji su dovedeni na vlast uz pomoc ruskih tenkova i poceli da sire RUSOFILIZAM, anti-zapadnjastvo i stvaraju ILIJE CVOROVICE po SRBIJI od '44 na ovamo!!!!Milan i Alekandar Obrenovic su bili RUSOFOBI i to zesci RUSOFOBI!!!
 

Back
Top