Quantcast

ПУТИН ЋЕ ПОЗВАТИ СРБИЈУ У ЕВРОАЗИЈСКУ УНИЈУ!

Да ли Србија треба да тражи пријем у Евроазијску унију?

• Да

glasova: 119 75,8%
  • Не

glasova: 38 24,2%

• Ukupno glasova
    157
  • Anketa je zatvorena .

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.707
Šalu na stranu.

Po planu Rusije, Beograd treba da bud jedan od 4 prestonice Evroazijske unije, što znači da bi smo mi u Srbiji bili zaduženi kao filijala te unije za Evropu.
kako stvari stoje EU će usled nedostatka sirovina, krize, pada ekonomije i etničkih nemira sve više propadati. Tako se u doglednoj budućnosti može očekivati da prvenstveno zemlje Balkana i srednje Evrope počknu da se okreću ka Beogradu u cilju svoje integracije u Evroazijsku uniju-

To pak znači da će Srbi i Beograd odlučivati o ekonomskoj i političkoj budućnosti Hrvatske, Slovenije, Rumunije, Bugarske, Madjarske, Češke, Slovačke.

Dakle ne nudi nam se da bu demo DE EVROAZIJSKE UNIJE nego da budemo JEDNA OD ČETIRI PRESTONICE.

Samim tim imamo otvorena tržišta za naše proizvode sve do pacifičkog okeana.
Ne samo to nego bi smo uvozom njihovih proizvoda umanjivali zavisnost od uvoza robe iz Evropske unije i time povećali i svoju političku nezavisnost.

Cartmanland

Poznat
Poruka
8.029
И у Украјину и у Русију иду људи да раде још мало ће и у Албанију да крену и свуда су боље плаћени него у Србији и поред интелектуалнх капацитета које Србија има нас воде људи просечне интелигенције.
Vode nas ljudi koji ne vide dalje od nosa. Koji gledaju samo sebe.
Nama trebaju mudri ljudi, a ne oni koji ce se busati u grudi i velicati svoj patriotizam.

Cartmanland

Poznat
Poruka
8.029
Samim tim imamo otvorena tržišta za naše proizvode sve do pacifičkog okeana.
Ne samo to nego bi smo uvozom njihovih proizvoda umanjivali zavisnost od uvoza robe iz Evropske unije i time povećali i svoju političku nezavisnost.

Sta da uvozimo od njih? Visoko tehnoloske proizvode ili grasak i boraniju?
Ako mislis na grasak,... pa to mozemo i sad, ne treba nam clanstvo u sssr-u.

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.707
Vode nas ljudi koji ne vide dalje od nosa. Koji gledaju samo sebe.
Nama trebaju mudri ljudi, a ne oni koji ce se busati u grudi i velicati svoj patriotizam.

Naravno, zato trebamo da idemo i ka EU i ka EAU- pa ko da više i ko da pre njemu više.
Mi ćemo da idemo i u evrospku Uniju, i u Evroazijsku uniju- pa gde pre stignemo.
Sad zavisi šta ko ponudi.... jel....:)

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.707
Sta da uvozimo od njih? Visoko tehnoloske proizvode ili grasak i boraniju?
Ako mislis na grasak,... pa to mozemo i sad, ne treba nam clanstvo u sssr-u.

Svu visokotehnološku robu uvozimo iz Kine a ne EU

Plazma televizore uvozimo iz Kine, za sada možemo da sami napravimo samo Plazma keks i to je pitanje.
99% elektronske robe je uvoz iz Kine.

Милунка Савић

Buduća legenda
Poruka
36.021
Šalu na stranu.

Po planu Rusije, Beograd treba da bud jedan od 4 prestonice Evroazijske unije, što znači da bi smo mi u Srbiji bili zaduženi kao filijala te unije za Evropu.
kako stvari stoje EU će usled nedostatka sirovina, krize, pada ekonomije i etničkih nemira sve više propadati. Tako se u doglednoj budućnosti može očekivati da prvenstveno zemlje Balkana i srednje Evrope počknu da se okreću ka Beogradu u cilju svoje integracije u Evroazijsku uniju-

To pak znači da će Srbi i Beograd odlučivati o ekonomskoj i političkoj budućnosti Hrvatske, Slovenije, Rumunije, Bugarske, Madjarske, Češke, Slovačke.

Dakle ne nudi nam se da bu demo DE EVROAZIJSKE UNIJE nego da budemo JEDNA OD ČETIRI PRESTONICE.
А је л' Русији баш стало, да Србија постане део те ЕВРАЗУНИЈЕ?

Које су то престонице?

Москва, Београд, Берлин, и... ?
:zper:

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.707
А је л' Русији баш стало, да Србија постане део те ЕВРАЗУНИЈЕ?

Које су то престонице?

Москва, Београд, Берлин, и... ?
:zper:

Svejedno, ako Begorad bude jedan od njih, nije me briga :)

Vidi ovako, EU nam ne da ni obično članstvo a ovi nude da budemo jedna od prestonica. Pa ti vidi.
I ne samo to, mi ćemo da nastavimo naš Evropski put ali i EVroazijski put, težimo demokratskim Evropskim tekovinama i Ekonomsko tržišnim tekovinama Azije. I Evropa i Istok :)

(Kako sam ovo lepo rekao i nisam trepnuo, svaka mi čast)

bh_citadela

Buduća legenda
Banovan
Poruka
38.209
И у Украјину и у Русију иду људи да раде још мало ће и у Албанију да крену и свуда су боље плаћени него у Србији и поред интелектуалнх капацитета које Србија има нас воде људи просечне интелигенције.

Na sve nevolje nakače se i mešetari :
'10.02.2011.
Lozničani nadrljali na privremenom radu u Rusiji
SMEŠTAJ lošiji nego što ima stoka u Srbiji u najlošijim štalama. Danju rad na temperaturi od minus 25 do minus 40 stepeni, a noću spavanje bez ikakvog grejanja. O toploj vodi mogli smo samo da sanjamo, pa se nismo kupali punih mesec dana. Umesto obećanih 5-7 dolara po satu, isplaćeno nam je samo 1,26 dolara po satu, ali su nam sati još i zakinuti pa su nam umesto za 220 platili za samo 150.
Stigli smo u ovaj ruski grad 5. januara i već 6. smo krenuli da radimo u uslovima koji su bili jezivi. Bez opreme i zaštite na radu, prepušteni smo na milost i nemilost strašnom mrazu. Prvih 38 sati nismo dobili baš ništa za jelo, a posle su obroci bili više nego tanki. Kada smo krenuli, obećan nam je dobar smeštaj i tri obroka - priseća se Mijićev prijatelj, koji neće da kaže svoje ime.
Suočeni sa mukom i nevoljom, Lozničani i Krupanjci radili su na izgradnji velikog međunarodnog sajamskog zdanja. U međuvremenu shvatili su da su uzeti samo za popunu umesto ruskih radnika koji su uzeli odmor od 15. decembra prošle godine do 15. januara."
http://www.novosti.rs/vesti/srbija.73.html:318701-Loznicani-nadrljali-na-privremenom-radu-u-Rusiji

Lepi Bora

Buduća legenda
Poruka
38.417
Ljubazno molim sve Hrvate , Gurbete , Madjare , Duklje , Siptrae ... Poljake i Estonce .. da osim sto postuju obavezno i glasaDU na anketi . :rtfm:

Ovo je strasno - zuti su ostali bez logistike .. hbt. svi su od njiHA digli ruke ... :think:

Putin naravno nece ni pomenuti tu Evroazijsku Uniju , nije mu u agendi jos 10 godina .... :hahaha: ..

Poslednja izmena:

ahajac

Aktivan član
Poruka
1.526
Na sve nevolje nakače se i mešetari :
'10.20.2011.
Lozničani nadrljali na privremenom radu u Rusiji
SMEŠTAJ lošiji nego što ima stoka u Srbiji u najlošijim štalama. Danju rad na temperaturi od minus 25 do minus 40 stepeni, a noću spavanje bez ikakvog grejanja. O toploj vodi mogli smo samo da sanjamo, pa se nismo kupali punih mesec dana. Umesto obećanih 5-7 dolara po satu, isplaćeno nam je samo 1,26 dolara po satu, ali su nam sati još i zakinuti pa su nam umesto za 220 platili za samo 150.
Stigli smo u ovaj ruski grad 5. januara i već 6. smo krenuli da radimo u uslovima koji su bili jezivi. Bez opreme i zaštite na radu, prepušteni smo na milost i nemilost strašnom mrazu. Prvih 38 sati nismo dobili baš ništa za jelo, a posle su obroci bili više nego tanki. Kada smo krenuli, obećan nam je dobar smeštaj i tri obroka - priseća se Mijićev prijatelj, koji neće da kaže svoje ime.
Suočeni sa mukom i nevoljom, Lozničani i Krupanjci radili su na izgradnji velikog međunarodnog sajamskog zdanja. U međuvremenu shvatili su da su uzeti samo za popunu umesto ruskih radnika koji su uzeli odmor od 15. decembra prošle godine do 15. januara."
http://www.novosti.rs/vesti/srbija.73.html:318701-Loznicani-nadrljali-na-privremenom-radu-u-Rusiji

E moj brajko... davno je receno. Tesko onom koga Rus brani ili hrani....

Cartmanland

Poznat
Poruka
8.029
Šalu na stranu.
Red je da krenemo ozbiljno. Stvarno je smesna prica o novom sssr-u.
Sto znaci da cemo mi biti njihove sluge u evropi. Trojanski konj duboko u neprijateljskoj teritoriji. To povlaci za sobom da smo se jasno opredelili kao suprostavljeni nato-u, a posto smo u okruzenju, mI smo zrtveno jagnje novog sssr-a.
Rekao si da hoces ozbiljno, a nastavljas sa salom. Iako si se salio, postoje ljudi koji ce tvoje reci shvatiti ozbiljno.
Posto eu i sad hoce kontrolu nad balkanom i nece da trpe nikakvu zemju na balkanu koja je u novom sssr-u, podrzavace sve one koji rade na destabilizaciji Srbije, podrzavace sve separatise, i razne stranke. I verovatno bi bili pod nekim vidom blazih sankcija.
Zemlje srednje evrope i balkana trazice da udju u sssr??????? :hahaha:
:rotf: :hahaha: :roll:
Kad hoce i vepar se oprasi. :ok:
Tvoje reci me podsecaju na onu pricu iz vremena raspada jugoslavije,... kad su ovde u Srbiji govorili da ce svaka drzava koja se odvoji od juge PROPASTI. Sta ce jesi? nemaju zito! Molice oni nas da se vrate! I slicno...
Danas svi bolje zive nego mi.
Da bicemo ravnopravni. Imacemo pravo da klimamo glavom na odluke koje stizu iz Moskve.

daxt

Elita
Poruka
17.080
Za Rusiju je Srbija bila i biće moneta za potkusurivanje. Pa kad oni malo udare po zapadnim satelitima u svom okruženju (npr. Gruzija) zauzvrat puste Amere da se isprazne na Srbiji. Posle se malo pravdaju i obećavaju pomoć u budućnosti i tako sve u krug.
Ama dokle...

ako imas takvo negativno misljenje o rusima kojima nije srpska krv na rukama, sta onda mislis o americi, koja je bacala uranijum na srbe, i pobila 3 000 civila u agresiji 99? oni su ti dobri? mazohizmu Srba nema granica, neki su ocigledno bolesni i izopaceni

Cartmanland

Poznat
Poruka
8.029
Za Rusiju je Srbija bila i biće moneta za potkusurivanje. Pa kad oni malo udare po zapadnim satelitima u svom okruženju (npr. Gruzija) zauzvrat puste Amere da se isprazne na Srbiji. Posle se malo pravdaju i obećavaju pomoć u budućnosti i tako sve u krug.
Ama dokle...
Dok nasi ne shvate da smo mi deo evrope a ne azije.

Lepi Bora

Buduća legenda
Poruka
38.417
Ama dokle...

Vidim Srbine da si prozreo najdublje geopoliticke .. dubioze .. i istorijske istine ... nije ti lako nositi teret tolikog znanja .. i istorijske erudicije ... idi sa ovog foruma - nisu ljudi ovde dostojni tvog prisustva ..

Ne bacaj biserje pred .. neznalice ...

Софија

Buduća legenda
Poruka
47.428
Red je da krenemo ozbiljno. Stvarno je smesna prica o novom sssr-u.

Sto znaci da cemo mi biti njihove sluge u evropi. Trojanski konj duboko u neprijateljskoj teritoriji. To povlaci za sobom da smo se jasno opredelili kao suprostavljeni nato-u, a posto smo u okruzenju, mI smo zrtveno jagnje novog sssr-a.

Rekao si da hoces ozbiljno, a nastavljas sa salom. Iako si se salio, postoje ljudi koji ce tvoje reci shvatiti ozbiljno.
Posto eu i sad hoce kontrolu nad balkanom i nece da trpe nikakvu zemju na balkanu koja je u novom sssr-u, podrzavace sve one koji rade na destabilizaciji Srbije, podrzavace sve separatise, i razne stranke. I verovatno bi bili pod nekim vidom blazih sankcija.
Zemlje srednje evrope i balkana trazice da udju u sssr??????? :hahaha:

:rotf: :hahaha: :roll:
Kad hoce i vepar se oprasi. :ok:
Tvoje reci me podsecaju na onu pricu iz vremena raspada jugoslavije,... kad su ovde u Srbiji govorili da ce svaka drzava koja se odvoji od juge PROPASTI. Sta ce jesi? nemaju zito! Molice oni nas da se vrate! I slicno...
Danas svi bolje zive nego mi.

Da bicemo ravnopravni. Imacemo pravo da klimamo glavom na odluke koje stizu iz Moskve.

Како год окренеш климоглављење нам не гине.

Зато треба климоглавити онима од којих можеш бар нешто да добијеш. :)

ahajac

Aktivan član
Poruka
1.526
ako imas takvo negativno misljenje o rusima kojima nije srpska krv na rukama, sta onda mislis o americi, koja je bacala uranijum na srbe, i pobila 3 000 civila u agresiji 99? oni su ti dobri? mazohizmu Srba nema granica, neki su ocigledno bolesni i izopaceni

Tokom devedesetih zapad je bio na strani Franjevaca i Turaka a mi smo navodno bili pod zaštitom pravoslavne braće.
Mislim da dalje objašnjenje nije potrebno.

Lepi Bora

Buduća legenda
Poruka
38.417
Tokom devedesetih zapad je bio na strani Franjevaca i Turaka a mi smo navodno bili pod zaštitom pravoslavne braće.
Mislim da dalje objašnjenje nije potrebno.

Zasto me ne cudi sto ovaj Srbin ne odgovori na jasno postavljeno pitanje ??

Si glaso ??

p.s. Nije potrebno dalje da obrazlazes , sve je jasno - samo glasaj ... :bye:

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.