Put bez povratka

Poruka
16.002
Moram sad da raskinem sa deckom. Nasa veza je nekako postala dosadna i shvatila sam da moram da raskinem, posto me je pozvao jedan decko kog sam upoznala. Veceras cemo izaci i najverovatnije cemo se smuvati, zato sto je fin, zreo, ljubazan i siguran u sebe, a pored toga moram opet da kazem da je zreo. Izgleda super, mozda malo retro iz '90.tih, ali iako sam rodjena krajem '80.tih, kao da sam rodjena u '90.im, a on je mnogo sladak. Vozi djipa Mercedes beli, a moj je crni, pa smo komplementarni kao Eurokrem.
Sta mislite o dinamici u vezama? Da li volite dinamicne ili mirnije veze?
 
Moram sad da raskinem sa deckom. Nasa veza je nekako postala dosadna i shvatila sam da moram da raskinem, posto me je pozvao jedan decko kog sam upoznala. Veceras cemo izaci i najverovatnije cemo se smuvati, zato sto je fin, zreo, ljubazan i siguran u sebe, a pored toga moram opet da kazem da je zreo. Izgleda super, mozda malo retro iz '90.tih, ali iako sam rodjena krajem '80.tih, kao da sam rodjena u '90.im, a on je mnogo sladak. Vozi djipa Mercedes beli, a moj je crni, pa smo komplementarni kao Eurokrem.
Sta mislite o dinamici u vezama? Da li volite dinamicne ili mirnije veze?

Mislim da zaista trebaš da posetiš psihijatra, prestaneš da gledaš Grand šou, turske i španske serije itd.....
 
Moram sad da raskinem sa deckom. Nasa veza je nekako postala dosadna i shvatila sam da moram da raskinem, posto me je pozvao jedan decko kog sam upoznala. Veceras cemo izaci i najverovatnije cemo se smuvati, zato sto je fin, zreo, ljubazan i siguran u sebe, a pored toga moram opet da kazem da je zreo. Izgleda super, mozda malo retro iz '90.tih, ali iako sam rodjena krajem '80.tih, kao da sam rodjena u '90.im, a on je mnogo sladak. Vozi djipa Mercedes beli, a moj je crni, pa smo komplementarni kao Eurokrem.
Sta mislite o dinamici u vezama? Da li volite dinamicne ili mirnije veze?

nisam citala temu al po naslovu cenim da napustas forum zauvek, pa da ti pozelim srecan put:mrgreen:
 
Moram sad da raskinem sa deckom. Nasa veza je nekako postala dosadna i shvatila sam da moram da raskinem, posto me je pozvao jedan decko kog sam upoznala. Veceras cemo izaci i najverovatnije cemo se smuvati, zato sto je fin, zreo, ljubazan i siguran u sebe, a pored toga moram opet da kazem da je zreo. Izgleda super, mozda malo retro iz '90.tih, ali iako sam rodjena krajem '80.tih, kao da sam rodjena u '90.im, a on je mnogo sladak. Vozi djipa Mercedes beli, a moj je crni, pa smo komplementarni kao Eurokrem.
Sta mislite o dinamici u vezama? Da li volite dinamicne ili mirnije veze?
Koliko mu je godina? 47?
 
nisam citala temu al po naslovu cenim da napustas forum zauvek, pa da ti pozelim srecan put:mrgreen:

Nikog ne bijem po usima da cita moje teme, pa ni tebe. Kada procitam tvoju teme (mada i ne obracam paznju ko je postavlja, jer mi je bitan sadrzaj, a ne postavljac), odgovorim kako mislim da treba. Ako ti ja smetam, a mislis da je ovaj forum mali za nas dve, lepo napusti ti forum, pa ce ti zivot biti spokojiniji i moci ces da uzivas u svojim perverzijama do mile volje, bez osecaja krivice, jer ja imam ono sto ti vise nemas. ;)
 
Poslednja izmena od moderatora:
dinamicnije,mada ne volim cike! i jao, sad kad spomenu eurokrem, prijeo mi se nesto, i jos sam videla neki skroz beli, nikad nisam probala, nego gledala nako razgoracenih ociju, al uvek kazem nije to za mene :( uzdravlje, pozdravi ciku :)
 
Raskinula sam sa deckom. On je to pdoneo srednje zalosno. Rekao mi je da je mislio da cemo se bolje upoznati i da mu je zao, bla, bla, bla. Dva sata me je smarao. Stvarno nismo jedno za drugo. Srucila sam onaj sok od jagode i sada jurim da se skockam za mog buduceg voljenog.
 
Poslednja izmena:
Moram sad da raskinem sa deckom. Nasa veza je nekako postala dosadna i shvatila sam da moram da raskinem, posto me je pozvao jedan decko kog sam upoznala. Veceras cemo izaci i najverovatnije cemo se smuvati, zato sto je fin, zreo, ljubazan i siguran u sebe, a pored toga moram opet da kazem da je zreo. Izgleda super, mozda malo retro iz '90.tih, ali iako sam rodjena krajem '80.tih, kao da sam rodjena u '90.im, a on je mnogo sladak. Vozi djipa Mercedes beli, a moj je crni, pa smo komplementarni kao Eurokrem.
Sta mislite o dinamici u vezama? Da li volite dinamicne ili mirnije veze?
Mercedes je prevazidjen, romski je skroz...
 
Moram sad da raskinem sa deckom. Nasa veza je nekako postala dosadna i shvatila sam da moram da raskinem, posto me je pozvao jedan decko kog sam upoznala. Veceras cemo izaci i najverovatnije cemo se smuvati, zato sto je fin, zreo, ljubazan i siguran u sebe, a pored toga moram opet da kazem da je zreo. Izgleda super, mozda malo retro iz '90.tih, ali iako sam rodjena krajem '80.tih, kao da sam rodjena u '90.im, a on je mnogo sladak. Vozi djipa Mercedes beli, a moj je crni, pa smo komplementarni kao Eurokrem.
Sta mislite o dinamici u vezama? Da li volite dinamicne ili mirnije veze?

Dosadna si....

Samo jedan savet, ponesi mnogo vode sa sobom, mozda i njemu smrde noge a i ti ces morati da se zaperes...
 

Back
Top