Moderna Pevacica
Elita
- Poruka
- 16.002
Moram sad da raskinem sa deckom. Nasa veza je nekako postala dosadna i shvatila sam da moram da raskinem, posto me je pozvao jedan decko kog sam upoznala. Veceras cemo izaci i najverovatnije cemo se smuvati, zato sto je fin, zreo, ljubazan i siguran u sebe, a pored toga moram opet da kazem da je zreo. Izgleda super, mozda malo retro iz '90.tih, ali iako sam rodjena krajem '80.tih, kao da sam rodjena u '90.im, a on je mnogo sladak. Vozi djipa Mercedes beli, a moj je crni, pa smo komplementarni kao Eurokrem.
Sta mislite o dinamici u vezama? Da li volite dinamicne ili mirnije veze?
Sta mislite o dinamici u vezama? Da li volite dinamicne ili mirnije veze?


((((

samo napred, ne padaj na ljubomoru ovde prisutnih 

ja pišem da si ti sponzoruša 